Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:23 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема komisionniнови  
Авторpitam (Нерегистриран)
Публикувано09.02.05 16:54



zdrasti
nqkoi da znae kak vurvqt komisionnite za brokeri i kakvi sa te realno,
ako kupuvachite sa chujdi grajdani



Тема Re: komisionniнови [re: pitam]  
Автор Пaлмиpa (лейс)
Публикувано09.02.05 17:23



Ми какво да ти кажа - аз не знам, ама на брат ми са му разправяли, че на българите смъквали по две кожи, а на чужденците по три.
Майтап де.
Единствено знам, ч е някой фирми, които продават къщи в провинцията го раздават така:
- цени в лева за българи
- същите цени , ама в евро за чужденци.
Реално - последно като говорих е, че Великотърновските брокери като "Балкански имоти" например, искат по 1000 лева комисионна.



Тема Re: komisionniнови [re: pitam]  
Авторav (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 09:35



Големите и сериозни фирми за недвижими имоти в София 2.5% от цената на имота ! За големи сделки да речем 200,000 и повече Евро може и по малко..... ,според договорка ! Изглежда доста ,но в доста от случеите си заслужава , поне аз така мисля ! Имах си работа с тях 2004 г и вършат добра работа ,разбира се инициативата трябва да е в теб , трябва добре да ги убедиш че не си будала и да им обясниш точно какво търсиш ! Успех !
Имам 3-4 фирми с които работих и съм доволен ! Все повече професионализъм има в тях ! Ако желаеш бих ти ги дал ! успех !




Тема Re: komisionni [re: av]  
Автор Pichaga (завеян)
Публикувано10.02.05 13:16



сподели кои са тези фирми, би било полезно



Тема Re: komisionniнови [re: Pichaga]  
Авторav (Нерегистриран)
Публикувано11.02.05 22:16



Aз работих с няколко агенции - Адрес, Дом от Зора и Гея.
Доволен съм ,но това което е важно според мен е че когато човек купува имот инициативата трябва да е в него , не трябва да се заблуждавате че някой ще Ви позвъни от агенцията и ще Ви намери евтин,на хубаво място и т.н. имот !
Трябва да търсите чрез 2-3 агенции и да гледате възможно повече неща !
Ако купувате ново строителство агенцийте работят почти изцяло с известни и сигурни строители ,могат да Ви покажат вече нещо готово за да прецените дали си заслужава да купувате на зелено ! Аз лично не бих купувал на зелено защото чертежите лъжат доста , като строят едни спални кутийки или с форма на гараж дълги пък тесни ....ужас ! Най добре е да го видите построено поне до тухла ...и т.н. ! Ако не работите с агенция тогава трябва да имате добър нотариус за да не стане издънка ! Измамите са много рядко вече ,но все пак като давате примерно 40.000 Евро за нещо ,дайте и 1000 отгоре на брокера но да сте сигурни в сделката !
Да не говорим че при всяка сделка може да се сваля от цената !
Успех на всички !



Тема Re: komisionniнови [re: av]  
Автор Пaлмиpa (лейс)
Публикувано11.02.05 22:25



Дали чувството ме лъже или наистина си брокер

, така чудесно рекламираш .
Не се заяждам, просто си питам.



Тема Re: komisionniнови [re: Пaлмиpa]  
Авторav (Нерегистриран)
Публикувано11.02.05 22:48



Не не съм брокер , даже не живея в БГ ! Но съм 100% българин !



Тема Re: komisionniнови [re: av]  
Автор Пaлмиpa (лейс)
Публикувано11.02.05 22:59



направо си отдъхнах



Тема Re: komisionniнови [re: av]  
Автор didata (nova)
Публикувано12.02.05 10:59



да бе, Адрес - аре молим ти се тия са най-големите мошеници!



Тема Анови [re: av]  
Автор jamie (ентусиаст)
Публикувано12.02.05 22:46



да му пръсна задника на брокера понеже само сбира обявите от вестници ?
И не поема никаква гаранция срещу измама ? Подкупва нотариус за да вървят гладко сделките - и като гръмне измамата и двамата се скатават ? 1000 отгоре ? Че ЗА КАКВО ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.