Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:50 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема КУПИ ПРОДАЙнови  
Автор ИMOTИ (ОБЯВИ)
Публикувано11.01.05 01:56



КУПИ ПРОДАЙ .....ТОВА Е НАЙ- ДОБРОТО НЕЩО МАЙ.....

ИМОТИ и ДРУГИ ОБЯВИ


Тема Re: КУПИ ПРОДАЙнови [re: ИMOTИ]  
Автордaaaa (Нерегистриран)
Публикувано05.02.05 00:44



Дааааааааа Даааааааа х а а ха а а аааааааааа



Тема Re: КУПИ ПРОДАЙ [re: ИMOTИ]  
Автор Pichaga (завеян)
Публикувано07.02.05 14:58



да де ама довреме
статия във вчерашния капитал
има за какво да се помисли



Тема Re: КУПИ ПРОДАЙнови [re: Pichaga]  
Автор DarkCat (хищна)
Публикувано07.02.05 15:37



статията я прочетох...от една страна е вярно, от друга не. ще има много високи цени за хубави жилища и ниски за лошото строителство

оня ден минах по уличка в Лозенец, блок до блок, гъз до гъз. още седи оградата на строителя и една част от мазилката е паднала и има течове по последния етаж /по външната стена имам предвид/...няма място за паркиране...гадост и 1/2 и в другата част на Лозенец, стари кооперации на по 3 етажа, пространство, вътрешни дворчета...разлика от тук до небето

аз правя сравнения с Европа, в смисъл сравнение не на цени, а на ножица цена:наем



Тема Re: КУПИ ПРОДАЙнови [re: DarkCat]  
Автор БoEB ()
Публикувано07.02.05 22:56



Иска ми се дазнам повече за статията, има ли я в нета?
Каква значи "ножицата цена:наем"?

Не можеш да избягаш...от себе си!

Тема Re: КУПИ ПРОДАЙнови [re: БoEB]  
Автор DarkCat (хищна)
Публикувано08.02.05 09:45



ето линк към статията



ножица - използва се като понятие в цени, най-вече за съпоставка цени купува/продава. широко отворена ножица - голяма разлика. пусто не ме бива да обяснявам . татко ми е е спеца в иконом.обяснения....аз съм само бледо копие



Тема Re: КУПИ ПРОДАЙнови [re: DarkCat]  
Автор БoEB ()
Публикувано08.02.05 11:27



Дрън - дрън - дрън! Статията е пълен бълвоч - драсканици на българомразец!

Че пазара за НИ е спекулативен - това и бабите го знаят, и без да са мениджъри в инвестиционна компания. Единственият айсберг по пътя на Титаник са ниските доходи.
- купуват хора с ипотека - който искат да сложат край на номадското си съществуване
- купуват хора с пари в брой или с малък кредит - защото нямат доверие в банките(още е пресен спомена за 1995), държат заключени имотите и чакат сакралната дата, не на присъединяването, а когато еврото ще замени националната валута
- купуват перачите на пари - купуваш нещо за 50 000, а го обявяваш за 15 000, когато след време го продадеш, паричките вече са изпрани и миришат на чистичко
- една нищожна част купуват с цел отдаване под наем

Това си е жива бомба с часовников механизъм. Мит е, че банката/те могат да променят ситуацията - пък и те имат интерес от създалата се ситуация, в момента засяват семенцата(ипотеките), които ще им носят берекет за 15/20 години напред. Единствено осъвременяване на данъчната оценка може да накара влака да дрейлира(едно е да плащаш данъци и такси върху 15 000лв - съвсем друго е да ги плащаш върху 50 000/тогава ще се замислиш дали да държиш имота заключен или да го отдаваш на символичен наем).

Не можеш да избягаш...от себе си!

Тема Re: КУПИ ПРОДАЙнови [re: БoEB]  
Автор DarkCat (хищна)
Публикувано08.02.05 11:38



статията е абсолютно поръчкова...отдавна не се хващам на приказките на журналистите и разните други самозвани титани на финансова и икономическа мисъл.... така де.... тук търсим парцели за една фирма, събират за да направят голямо петно и е направо лудница....предлагане почти няма, цените са високи.... тея земи няма да си ги гледат на картинка, а ще ги застрояват

за Банско не ми се говори....там е такава страхотия...

Морето е същото

друго което съм забелязала от много години опит, банките обичайно кредитират изгодни неща. банка не би се забила да кредитира нещо обречено на провал.

и момчето дето е писало статията - абе.... вятър го вее на бял кон ама айде

такива статии разбъркват по малко пазара. не че хората ще спрат да купуват...изключено.



Тема Re: КУПИ ПРОДАЙнови [re: БoEB]  
Авторбaбa мeцa (Нерегистриран)
Публикувано09.02.05 11:45



сиг0рно съм задръстеняк, ама преди време един данъчен като ми иска оборотка с подпис и печат, питам що и ми вика 'да не пишеш некои приход като разход'. после стана ддс експерт човека или барем така го тит0луваха 24 парцала и труп. та като как става прането аджеба кат купиш нещо за 50 кила и го обявиш за петнаисе? к'ва е далаверата? шукран предварително.
иначе за човеко от капитал, мислим право е писал. ако има човек 250 кила зелено, що да не си гушне нещо у странство за 125 и другите 125 да си ги папка кат катеричка, место да изръси четвърт милион зелено в булгаристан, и да си загуби чорапките у калта докато си улезе при италянския дизайнерски фаянс, та да слуша на завет к'ва чалга е пуснал комшията автотенекиджия, докат пренабива рамата на баварецо. имаше една книжка дето се разправяше за город есентуки центр световного шахмата.



Тема Re: КУПИ ПРОДАЙнови [re: бaбa мeцa]  
Автор БoEB ()
Публикувано09.02.05 15:33



Говорим на различни езици, А?

Едно е да се заиграеш с данъчен и да укриеш печалба - съвсем друго е тая печалба да я изкараш на светло.

Доста хора имат "250 кила зелено" - ама преди да "гушнат нещо у странство" първо трябва да докажат от къде ги имат, щото иначе черен печат и персона нон грата.
Справка върнатият чек за 5000$ на Илия и Дарина Павлови от предизборния щаб на Буш!

Не можеш да избягаш...от себе си!

Редактирам, за да вмъкна!

Редактирано от БoEB на 09.02.05 16:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.