Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:35 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема За остъклените тераси да си поговорим !нови  
Авторav (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 20:57



Бих искал да споделите мнението си за така наречените Усвоени тераси -(Остъклени ) ! Повечето от Вас предполагам са били в Западна Европа или Америка ! Е....когато кацнеш на летище София и тръгнеш от аерогарата към самия град ...покрай кв. Дружба тървото нещо което направо ми разваля настроението за поне една седмица е именно тази цигания с тези остъклени тераси ! А и така е в цяла България !
- едни остъклили с дървена дограма
- втори с винкел
- трети което е най голямата простотия ,зазидали част от терасата и сложили по малък прозорец
- и може би 2-3% алуминиева или пластмасова дограма ,но на всеки етаж различна ....
- някои сложили оранжеви щори,други бели ,трети алуминиево фолио а някои гащници ....вестници !
- да не говорим за праните гащи които висят от всякъде !

Та какво Ви е мнението ?....
Аз мисля че санирането за което отдавна се говори ...но не се прави трябва от това да започне...

1. Всички тераси ако се остъкляват ,да бъдат направени по един и същи модел ! задължително !
2. Щорите които се поставят да бъдат с един и същи цвят !

Просто и елементарно ...само си представете как би изглеждал един такъв блок или къща ! Наистина по европейски ! А не по ориенталски !
Защото наистина е по хубаво да си в Европа с европейски вид !

Аз лично имам 2 апартамента ,един в Плевен и един в София и никога не бих ги остъклил ! Много е гадно ! Приятен ден и се надявам да споделите мнение !



Тема Re: За остъклените тераси да си поговорим !нови [re: av]  
Автор DarkCat ()
Публикувано31.01.05 21:04



1. Всички тераси ако се остъкляват ,да бъдат направени по един и същи модел ! задължително !
2. Щорите които се поставят да бъдат с един и същи цвят !


мини после да раздадеш всекиму по един велосипед, една сивозелена дрешка с висока яка и по един комплект универсални мебели



Тема Re: За остъклените тераси да си поговорим !нови [re: DarkCat]  
Авторav (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 22:02



A ми да ,това е криворазбраната демокрация която превърна жилищните блокове в цигания ! В Западна Европа и САЩ е точно както аз казах !
Това че в БГ всеки си прави каквото си поиска не значи че е свободен !




Тема Re: За остъклените тераси да си поговорим !нови [re: av]  
Автор БoEB ()
Публикувано31.01.05 23:05



1. Съгласен съм, че е грозно.

2. САЩ - са най-полицейската държава.

3. Там за където говориш са наематели/тук собственици - схващаш ли разликата.

Не можеш да избягаш...от себе си!

Тема Re: За остъклените тераси да си поговорим !нови [re: БoEB]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано01.02.05 10:31



Боев, душко ние не схванахме каква е основната цел на заданието! Да ни се похвалят колко много ходят в странство!
Честно казано, винаги когато съм се връщала от чужбина, никога не съм обръщала внимание на това, какви са терасите и прозорците "по пътя" до вкъщи, просто се радвам на любимите си хора и ми е хубаво, че съм пак с тях!
Има много неща поради които не харесвам нито Западна Европа нито САЩ, основното е масовото затъпяване и въображаемото гражданско общество!

Пък за САЩ си абсолютно прав и какъв прост народ са не е истина. Батко ми завърши там доста престижен университет, на лекции са им преподавали, що е това числото пи! Няма да коментирам факта, че са мислили България за държава в Азия! Та моя мил батко си завърши, прибра се тук и си има доста успешен бизнес в България. Както казва той "Защо да слугувам на тях, като мога да слугувам на себе си"...



Тема Re: За остъклените тераси да си поговорим !нови [re: Cтpeйнджъp]  
Авторav (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 11:15



A ми клубът се казва недвижими имоти ,а не брат ми какъв бил умен и от какъв престижен американски университет станал бизнесмен в БГ ! Или колко били тъпи американците и западняците !

А дали са по тъпи от нас българите .....съмнявам се ! Това че знаеш къде е САЩ,България или Грузия какво значи ? ....че си по умен ли !?
А какво означава това че от 6 млн население в БГ , 5 млн гледат най културното и интелигентно предаване в света ,, Биг Брадър " това пък какво означава ! ...... или това пък че адвокат,лекар или инженер живеят в спукан панел в Надежда 15 със спряно парно и карат луксозен VW 1990 г на 200,000 км това също значи че сме много умни нали !

И нито ме познаваш нито някога ще се видим че да се хваля ! Няма и за какво ....2004 година над 2 млн. българи са излизали някъде в чужбина ,тъй че голям праз ако съм бил и аз ...



Тема Re: За остъклените тераси да си поговорим !нови [re: av]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано01.02.05 11:43



те пък щото германците не гледат масово Биг брадър да знаеш. И не са го измислили холандците, нали?
Айде сгига глупости.

То, не че не мога, ама има ли смисъл, като няма значение


Тема Re: За остъклените тераси да си поговорим !нови [re: av]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано01.02.05 12:19



Първо не ми е брат, а ми е братовчед (първи). Второ ако ти смяташ Надежда за лукс, аз не. Всъщност даже не знам къде е кв. “Надежда”, поради факта, че живея на центъра на София. Тук (в моя блок), терасите не са остъклени! Има си правила, които се спазват (по ЗУТ и др.).
Нещо повече понеже сме клуб недвижими имоти, ще споделя, че и варненския ми апартамент (който пак е на топ място), също не е с остъклени тераси! Гледката към морето е по-приятна така!

Колкото до БигБрадър, може да погледнеш анкетите в нет-а. Масово хората НЕ желаят втори БигБрадър. От статистическите проучвания се е установило, че средно хората в пенсионна възраст са му най-върлите фенове! На мен така и не ми остана време да заседна пред телевизора и да зяпам върха на западната простотията в български вариант!



Тема Re: За остъклените тераси да си поговорим !нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано01.02.05 14:05



хаха, ще си позволя да те контрирам на 1-2 места:

първо за Надежда-та - и аз не го намирам за лукс, ама и там живеят хора... няма нужда да се правиш на Евгейни Минджев, не изглежда никак добре...

колкото до БигБрадъра - не знам хората дали искат или не искат втора серия, ма на мене ми се струва показателно как за 3 часа гласуваха има-няма 500 000 човека с ГСМ-и, не ми казвай, че всичките са пенсионери, щото ще се смея много...

п.с. не искам да защитавам нищо и никого, просто изказвам мнения

Just a genius



Тема Re: За остъклените тераси да си поговорим !нови [re: DarkCat]  
Автор didata (nova)
Публикувано01.02.05 15:08



каква е връзката? що говориш глупости? наистина ли не разбираш за какво става дума и каква е разликата?!

да мразиш ограниченията не значи да не си естет и да предпочиташ кича. само щото е шарено и различно не е по-добре. и не епризнак на свобода, а слободия или там както му се казва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.