Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:03 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: За остъклените тераси да си поговорим !нови [re: didata]  
Автор DarkCat (хищна)
Публикувано01.02.05 21:09



семпла обикновенна мърла. такава си си.
добре е да си знаеш мястото



Тема Re: За остъклените тераси да си поговорим !нови [re: DarkCat]  
Автор didata (nova)
Публикувано01.02.05 21:14



толкова си проста по природа или се правиш?

не ми отговаряй - ооо, сетих се това ти е невъзможно - пиши си пиши, няма да те чета - влачи се до утре след мен ако желаеш



Тема Re: За остъклените тераси да си поговорим !нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор БoEB ()
Публикувано01.02.05 21:45



Преди извистно време попаднах на едно разказче в нета. Странни реакции предизвика.



Разводняваме темата, ама пусто като не обичам правила и ограничения.

Не можеш да избягаш...от себе си!

Тема Re: За остъклените тераси да си поговорим !нови [re: av]  
Автор БoEB ()
Публикувано01.02.05 21:55



След ББ, остава да кажеш-слушате и чалга! А, аз да отговоря - що биете негрите, и купона е пълен.

Тъжно е, че един лекар, адвокат вземат с пъти по-малко от един общ стройтелен работник на запад, но стандарт кво да праиш.

Не можеш да избягаш...от себе си!

Тема Re: За остъклените тераси да си поговорим !нови [re: didata]  
Автор БoEB ()
Публикувано01.02.05 22:01



Има си разпоредби кога и как да става остъклението, но няма кой да го спазва...а, това с еднаквите пердета/щори не ми се вижда сериозно. Да грозотата е навсякъде около нас, започва от хвърленият билет/фас на улицата и завършва в домовете ни.

Не можеш да избягаш...от себе си!

Тема Re: За остъклените тераси да си поговорим !нови [re: kiko]  
Автор БoEB ()
Публикувано01.02.05 22:05



Едно от предимствата да си регистриран е, че можеш да си редактираш мненията!

Не можеш да избягаш...от себе си!

Тема Re: За остъклените тераси да си поговорим !нови [re: Eвa]  
Автор БoEB ()
Публикувано01.02.05 22:08



Ех-х-х-х, Варна - пристанище на Шумен!

Не можеш да избягаш...от себе си!

Тема Re: За остъклените тераси да си поговорим !нови [re: БoEB]  
Автор didata (nova)
Публикувано01.02.05 23:03



прав си за грозотата, и даже съм свикнала с нея, ама на - по някой път ме дразни.

не става въпрос за вътрешните пердета и щори, а за външните ролетни щори, за първи път видях такова чудо в Милано - квартал със зелени щори, квартал с тъмночервени щори - красота отвсякъде. това направо си беше една от причините да се влюбя в този град. ама имат здрав кмет който следи да се спазват разпоредбите. иначе глоба след глоба докато им уврат тиквите на непокорниците

и стига сте хвърляли фасове и билетчета вечееее



Тема Re: За остъклените тераси да си поговорим !нови [re: av]  
Автор3 (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 19:34



Сложен казус са остъклените тераси. Хем апартамента си е твои и можеш да го преустрояваш без да пречиш на другите хем не трябва да загрозяваш пейзажа ;)





Тема Re: За остъклените тераси да си поговорим !нови [re: 3]  
Авторav (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 21:08



Tочно това е че не е законно ,но на никой не му пука !

И каквото и да са опитват някои тук да отклоняват темата ,въпросът е че
е абсолютно грозна картинка , неестетично и архитектура ....нула !

Познавам един от големите строители в момента в София и той на един от обектите си на бул.България предвиждаше да остъкли всички северни тераси предварително за да не се появят разни самоделци които след като се настанят да живеят, да му развалят фасадата на блока ......защото човекът има добър имидж и естествено много бъдещи клиенти на които би искал да показва красиви неща ! Никога не съм харесвал тази цигания с остъкленията .....и то далеч преди да съм видял как ,,глупавите и изостанали "...... американци,французи и англичани си поддържат сградите !
Дано все пак се намери някои министър да вземе правилното решение по въпроса ,въпреки че ще бъде обявен че застрашава ,,правата на личността и демокрацията в БГ "




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.