Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:39 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Как вървят цените в с. Подгумер ?  
Авторчacтнo лицe (Нерегистриран)
Публикувано23.10.04 22:05



Здравейте, имам парцел в с. Подгумер, нерегулиран. Регулацията е възможна. Има достъп на ток, вода, асфалтов път а наблизо има и борова гора. Наоколо от парцела има застроени постройки. Парцела е равен. Каква цена да искам за м2 ?
Благодаря Ви предварително.



Тема Minimumнови [re: чacтнo лицe]  
АвторAnglichanin (Нерегистриран)
Публикувано24.10.04 02:26



300 Euro kvadratnia meter. Niama kakvo da go mislish. Imam informacia, che liatoto specialno za selo Podgumer shte letat charteri 7 dni v sedmicata, 2a puti na den pretupkani s bogati investitori ot Anglia, Irlandia i Shvecia. Idvat s kufar4eta pulni s pa4ki po 500 Euro i plashtat na ruka. Do kolkoto znam megdana na selo Podgumer veche e kupen ot niakakuv mevdunaroden koncorcium, koeto samo kato fakt diga cenite na kvadratnia meter s min. 100ina Euro i v susednite sela. Onia den v selo Malko Londonovo se shitna gola poliana edin dekar za 330 hiliadi Euro! Ne se laji da go prodavash toia parcel pod 300 Euro metera. Borovata gora e strahoten plus. V susednoto selo Malko Gologuzci minalata godina imashe bum na kitaiski i iaponski turisti doshli specialno da subirat iglichki v mestnata gorichka! Izobshto dori ako ti predlojat 300 Euro, moi suvet e da ne podpisvash vednaga! Zadruj topkata, oslushai se, shtoto nali znaesh, che pazara na nedvijimi imoti v BG e kato vulshebia sviat ot Stranata na Chudesata, kudeto Alisa edno vreme maia gashti - Vseki den zaeka puska sluh, che caria shte iade za desert torta ot angliiski morkovi i vsi4ki seliani reshavat da napravat mandri. Nakraia obache se okazva, che cariat imal mle4na alergia, a puk carskite lihvari sa pred falit...



Тема Хм..!нови [re: Anglichanin]  
Авторчacтнo лицe (Нерегистриран)
Публикувано24.10.04 12:11



Струва ли си да се хабиш за да пишеш глупости....а ?



Тема Човеканови [re: чacтнo лицe]  
Автор jamie (член)
Публикувано24.10.04 20:48



явно е под влияние на скорошните теми.
Какъв размер е парцела, делим ли е ? Канал, ток и вода изобщо прокарвани ли са до там или само има възможност да се прокарат ? Знаеш че вкарването в регулация става за доста време също - опитвал ли си да го вкараш в регулация досега ?



Тема Re: Minimumнови [re: Anglichanin]  
Автор Пaлмиpa (лейс)
Публикувано25.10.04 00:23







Тема Re: Човеканови [re: jamie]  
Авторчacтнo лицe (Нерегистриран)
Публикувано25.10.04 10:59



Привет,
парцела е половин декър, тока е на края на парцела...може да се прокара, а водата минава покрая на парцела...скоро е прокарвана. За регулацията преди време бях в сградата зад централна баня, мисля че тач беше имотния регистър...не съм сигурен как се казва. Бях отишъл с всички документи и трябваше да платя 36лв. Но тъй като те работеха само след 14.00 не успях да отида. Предполагам след като подам необходимите документи регулацията ще е формалност. Парцела ми се намира на границата между вилната зона и населеното място. И от двете ми страни има застроени площи. И за това си мисля че мястото ми може да се води в регулация. Само трябва документално да го уредя този въпрос. Колко време отнема този процес? Но преди всичко ме интересуваше цената на парцела....в регулиран и нерегулиран вариянт. Благодаря предварително



Тема Как вървят цените в с. Подгумер ?нови [re: чacтнo лицe]  
Автор NetMaster (Не е Важно)
Публикувано25.10.04 15:22



Зависи от мястото. Около 5 Еur/м2



Тема Имамнови [re: чacтнo лицe]  
Автор jamie (член)
Публикувано25.10.04 20:12



усреднени цени за парцели в регулация - доста е относително обаче. Лошото е че се оказа че Подгумер го нямам в списъка...
Иначе ако се окаже че може да се вкара в регулация принципно - аз съм кандидат за подобен размер парцел - не по-далече от София отколкото е това селце (Подгумер). След като уточните цената и дали е възможна регулацията - интересувам се: 0888 124171 - Миро Лазаров.
ПП: Частно лице съм и целта ми е да построя на парцела малка къща.



Тема Re: Имамнови [re: jamie]  
Авторчacтнo лицe (Нерегистриран)
Публикувано25.10.04 21:48



Видях различни цени по обявите, дори се обаждах на мои познати в Подгумер. Цените варират от 4 евро за нерегулиран и до 10-11 евро регулиран парцел....смятам да му искам 5 евро за м2. Има си ток, вода, асфалтов път, борова гора наблизо..Нямам време да се занимавам с регулацията, но иначе е възможна....въпрос на време. Парцела е хубав, не че е мой, на 100м от парцела въртят автобус и маршрутка, които пътуват за София.



Тема Re: Как вървят цените в с. Подгумер ?нови [re: NetMaster]  
Авторъ (Нерегистриран)
Публикувано26.11.04 12:04



Тоя парцел лице има ли си. А и зависи на какво разстояние е от Дома за душевно болни. Някъке там ми се вижда да е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.