Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:23 03.06.24 
Автомобили
   >> Hyundai
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Accent 1.4 бензин Нова покупка  
Автор suseboy (непознат)
Публикувано30.07.07 22:08



Какво Ви е мнението за тази оферта? Благодаря.

http://www.hyundai-indcommerce.com/bg/salon/groupid/4/carid/24/typeid/1#cars



Тема Re: Accent 1.4 бензин Нова покупканови [re: suseboy]  
Авторast (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 02:03



24 000 min не са малко пари. иначе колата е добра. лошо впечатление ми направи малкото място отзад - по малко от това при атоса?
аз лично не бих си купил нова кола сега. сервизите не са на висота. има 5 -8 г акценти по 3 000лв.



Тема Re: Accent 1.4 бензин Нова покупканови [re: ast]  
АвторOxльoБoxльo (Нерегистриран)
Публикувано31.08.07 12:25



Напълно съм съгласен с АСТ. Колата е хубава и вероятно надежна както повечето Хюндаи, но е доста скъпа. Аз не бих дал 22800 лв.за тази кола, по-скоро бих си купил Дачия за 17850 лв. Не е същото качество, но 5000 лв. са добра компенсация. А за 21000 лв. може да се купи дизелова Дачия Логан с всички екстри. Не искам да правя реклама на Дачия, но конкуренцията си е от значение. Хюндая май го правят в Турция, а Дачията в Румъния. 5 години гаранция ще каже някои е повече от 2 год., но за тези 5 год. собственикът на Акцент ще се изръси поне 1500-2000 лв. за гаранционно обслужване (на всеки 10000 км. за бензиновия и на 7500 км за дизеловия вариант). При Дачията обслужването е на 15000 км. за бензиновия и 10000 км. за дизеловия вариант. Акцентът би се котирал добре на цена около 20000 лв. Това е моето скромно мнение.



Тема Re: Accent 1.4 бензин Нова покупканови [re: suseboy]  
Автор muko (непознат )
Публикувано28.09.07 22:38



Аз вече си купих точно такъв Акцент и съм много доволен. За отбелязване е, че карах точно дизеловия Логан с всички екстри и той ми беше конкурента в избора, но Акцента е много по-фин и лек за каране - хидравличен съединител, серво с електроусилване, четри дискови спирачки. Дачията е някак по-тежка и груба.





Тема Re: Accent 1.4 бензин Нова покупканови [re: suseboy]  
Авторвacилeв (Нерегистриран)
Публикувано19.03.08 18:20



имам такъв модел страхотен е вече е на 30 000 км и не съм забелиазал дефекти обида е да се срашниаша с логан. ако искате осте инфо молиа ddwasilew@yachoo.com



Тема Re: Accent 1.4 бензин Нова покупканови [re: вacилeв]  
АвторOxБox (Нерегистриран)
Публикувано21.03.08 10:06



Какво му е лошото на Логана?! Ако беше толкова лош и груб нямаше, да е най-продаваната кола в България. Ладите също не са скъпи, но, като излючим Лада Нива, май изобщо не се продават.
Акцентът е приличен автомобил, няма спор, но спрямо Логана, явно по-високата цена на Акцента не дава достатъчно по-високо качество за на наклони търсенето в своя полза. Защото на същата цена могат да се намерят и по-качествени коли, например Тойота Ярис и Мазда 2, които са от по-нисък клас, но и са малко по-евтини, а имат и 5 звезди на европейския краш-тест. За същите пари може да се купи Ситроен C4, Форд Фокус, които се търсят повече. За това търсене аз нямам обяснение, свързано с качеството. Тук по-важна е традицията и имиджът. Може би хората робуват на предразсъдъци. Все пак факт е, че Акцента има с пъти по-малко продажби от Ситроен С4 и Форд Фокус. Изводът е ясен, проблемът е в цената. След като нямаш имиджа на Форд и Ситроен в България, трябва да продаваш на по-ниска цена. Всъщност на ИндКом им се отдава да правят това нещо с Хюндай Санта Фе.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.