Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:29 23.05.24 
Автомобили
   >> Hyundai
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема SANTA FE VS RAW 4  
Авторmht (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 23:43



чудя се кое е по-добро Rav-4 или Santa fe .На визия сантафето ми е по-симпатично,но не знам.Дайте идея.



Тема Re: SANTA FE VS RAW 4нови [re: mht]  
Авторmht (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 23:30



e kajete de az se 4udq koe da vzema



Тема Novata Santa Fe li?нови [re: mht]  
АвторBon Jovi (Нерегистриран)
Публикувано25.02.07 15:59



Az lichno se vliubih v taia kola! malko sa kradnali ot Towareg-a za prednicata....i strashno vurvi i vozi...abe napravo mi e kat za mene pravena :-) ...RAW 4 sum karal ama ne mnogo nov model...pochuvstvah se se edno karam kamion...probvai gi be...deto she se chudish. Napravi test drive s ednata i s drugata...Towa e moia suvet!



Тема Re: Novata Santa Fe li?нови [re: Bon Jovi]  
АвторTOM (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 17:34



PI4 HYUNDAI NE SA KRALI OT WV TE PROSTO SI KUPIHA DIZAINERSKIA EKIP NA AUDI I E SAVSEM NORMALNO DVETE KOLI DA SI PRILI4AT PONE MALKO DO KOLKOTO RAV4 ILI SANTAFE TO ZNAI 4E RAV4 E SUV1 A SANTAFE E SUV2 I E KLASI NAT RAV4 DRUGOTO E SERVIZA NA TOYOTA E UJASNO SKAP I SE BAVIAT STRA6NO MNOGO ZNAM GO OT LI4EN OPIT V TOYOTA ZA DA SI SMENI6 MASLOTO TRIABVA DA SI ZAPISVA6 4ASOVE I STAVA ZA PONE 1DIN DEN I SE SE6TA6 4E OSTAVA6 BEZ KOLA PRES TOVA VREME DOKATO PRI HYUNDAI TOVA OBIKNOVENO STAVA ZA NE POVE4E OT 2-3 4ASA BEZ DA SI ZAPISVA6 4ASOVE IDA SI KASA6 NERVITE PONE DVA DNI A ISANTAFE TO E S 5GOD. GARANCIA I MOJE6 DA GO VZEME6 S 7GOD. LIZING A SAMI TE PRODAVA4I SA PO SVESNI PI4A DETO MI PRODADE MOITO SE OKAZA MNOGO SVESTEN NA TRETIA DEN SLET KATO MI DADE KOLATA MI SE OBADI DA ME PITA DALI SAM DOVOLEN OT KOLATA PRDSTAVIA TE LI SI TEZI V DARVENICA SA MNOGO GOTINI NE SAMO TI VZIMAT KINTITE A I MISLIAT ZA TEB:)))



Тема Re: SANTA FE VS RAW 4нови [re: mht]  
АвторPenn (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 13:49



A kolko struva tova santa fe tam v BG...tuka 3,3L DOHC e $25-30k sus finansiraneto (leasing-a).



Тема Re: SANTA FE VS RAW 4нови [re: Penn]  
АвторBon Jovi (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 14:48



Ama benzina vi stana po $1.10 za litur nali :-)



Тема Re: SANTA FE VS RAW 4нови [re: mht]  
Автор Lady.Di (непознат)
Публикувано05.03.07 21:04



И за мен Санта Фе е много по-красива като дизайн. Вози като кораб, плавно, меко, относително маневрена е за размерите си... Две неща малко ме дразнят: широкия ъгъл на завоите, и шума в купето при скорост над 140, но в крайна сметка се преживява...





Тема Re: SANTA FE VS RAW 4нови [re: mht]  
Автор boxer (стар кадър)
Публикувано12.03.07 13:44



След тези коментари нямам какво да добавя

На всички е Ясно-Санта Фе.Ако можеш да си позволиш с по-новия дизел 2.2 VGT 180 коня ще е самолет.



Тема Re: SANTA FE VS RAW 4нови [re: boxer]  
Автор mht (непознат)
Публикувано18.03.07 15:43



kupih go

всичко е странно



Тема Re: SANTA FE VS RAW 4нови [re: mht]  
Автор Lady.Di (непознат)
Публикувано19.03.07 11:46



Честито! Леко и безаварийно каране!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.