Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:55 25.06.24 
Автомобили
   >> Hyundai
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема iskam da kupuvam hyundai coupeнови  
Авторnov-fen (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 21:15



zdraveite mom4eta . zna4i mnogo se interesuvam ot hyundai coupe , iskam samo da znam kato koli zdravi li sa , kak varvaqt , razhod , a dvigatelq koito iskam e 1.6 16v 115 ks. Zna4i interesuva me nai ve4e ikonomi4en li e ako nqkoi ima predlojeniq za takav po vazmojnost da e sled 2000 gog. Do sega karah Civic 95 mnogo bqh dovolen , no q prodadoh , a tova hyundai4e e adskata gazariika , aide molqvi daite malko info za nego i motora mu , zdrav li e kato vsi4ki qponski .
AIDE LEKO I BEZ AVARIINO I THANKS PREDVARITELNO



Тема Re: iskam da kupuvam hyundai coupeнови [re: nov-fen]  
Авторsluchaen (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 19:11



fvfv



Тема Re: iskam da kupuvam hyundai coupeнови [re: nov-fen]  
Авторsluchaen (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 19:15



Zdravei!
I az kato teb sym na vylba hyundai coupe ot 2-3 sedmici , no vse ne mi ostava vreme da posybera pove4ko informaciq. Ina4e kolata si naistina golqma gyzariq. Aide ako ima6 ve4e nqkakvi otzivi spodeli na matines_bg@yahoo.co.uk Ili pone ostavi nqkakayv mail prosto



Тема Re: iskam da kupuvam hyundai coupeнови [re: sluchaen]  
Автор My_SeLf (непознат )
Публикувано06.11.06 19:03



zdraveite i az sashto sam si haresal tazi koli4ka, no modela sled 2002 godina s dvigatel 1.6

oba4e dotyk vse o6te neznam nishto za tazi kola.ako imate ppove4e info 6te napishete li na my_self@mail.bg





Тема Re: iskam da kupuvam hyundai coupe [re: nov-fen]  
Автор dechoo (decho)
Публикувано09.11.06 10:48



Zdraveite.......
I az kato vas sam se sprql na tema Coupe sled 2002.... I ne moga da namerq dostata4no informaciq.... Edni mi kazvat 4e e Super i nqma da imam problemi a drygi 4e za nikakav *** ne stava...... Ina4e adski mnogo me kefi dizaina e 10 to4ki.....
6te se hadqvam za nqkakvo mnenie.......

dechoo@abv.bg





Тема Re: iskam da kupuvam hyundai coupeнови [re: dechoo]  
Автор boxer (стар кадър)
Публикувано28.11.06 09:51



Колата е супер!Самият факт,че е доста популярна в САЩ е показателен!
Не слушайте мненията на разни завистници,а говорете със собственици на такива коли-ще чуете само положителни мнения!Хюндай са много здрави и идиотоустойчиви коли

-безобразно здрави ходова част,каросерия и двг.
Само 1 съвет за Купе-ако наистина търсите спортни усещания търсете по-големите двигатели 2.0,2.7 V6-е и в краен случай може и 1.8.1.6 нич не е подходящ-ще харчи колкото по-големите а няма да върви както би трябвало



Тема Re: iskam da kupuvam hyundai coupeнови [re: boxer]  
АвторTибypoн (Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 17:18



Притежавам Хюндай Тибурон 2.0 150 к.с. и трябва да ви кажа че изживяването да караш такава кола е върховно.Истината е че ако ще си вземате по добре да е големия мотор. Аз лично като дизаин харесвам първите купета с по заоблена форма. Иначе като мотор и окачване са много здрави. От 10 год. карам Хюндай и съм се убедил в това. Освен това първите купета са съвместна разработка с Порше , другата ми любима кола, но която за момента не мога да си позволя.



Тема Re: iskam da kupuvam hyundai coupeнови [re: nov-fen]  
Автор gishpi (непознат )
Публикувано27.12.06 19:20



I az sam se nasochil kam COUPE sled 2002,daje hodih skoro da gledam edno v avtokashta zad hotel Hilton i mnogo mi haresa.Karal sam dosta koli do sega:BMW,NISSAN 100 NX,ECLIPSE,CIVIC i drugi,no ne mislia ,che otstapva po neshto na niakoia ot tiah,a i na niakoia druga.Gledah mnogo koli no altenativata na tazi cena e BMW ili MERCEDES na predi 2000 godina i nad 180 000 km.,a za okolo 8500-9000 evro shte si kupia COUPE 2003 godina s motor 2.0l ili 2.7l, a i dvata motora sa mnogo podobri i po ikonomichni ot mnogo drugi,govoria za ceni v germania.A mejdu drugoto bashta mi ima slujebna SONATA 94g. na 470 000 kilometra bez remont na motor i skorosti,a za hodovata chast niamam info.,no vsichko po neia si raboti bez problem.Ta mai niama mnogo kakvo da se chudim mi napravo da si haresvame po niakoe COUPE i da napravim edno klubno sabirane.Uspeh i veseli praznitzi.



Тема hyundai coupe 1,6FX 116,2001нови [re: gishpi]  
Авторpetar (Нерегистриран)
Публикувано26.01.07 19:40



zdraveite.az imam coupe 1,6 motor.proizvedena 2001.ako niakoi iska ihfo da mi pishe na email shano@abv.bg



Тема Re: hyundai coupe 1,6FX 116,2001нови [re: petar]  
АвторGarvan (Нерегистриран)
Публикувано03.03.07 17:04



imam kupe 2.0 1998
i dvulitroviq dvigatel e 139 konq ne 150
ne si zalsujava po malkite dvigateli tui kato razhoda e edin i su6t a vurvqt po mlako no suvsem po malko taka 4e ako ne ste karali dulgo vreme 1,6 115 konq po4ti nqma da namerite razlikata sus dvigatelq 140 konq
kato dizain prednicata na model 2000 godina e mnogo po qka no kato cqlo po stariq model e po dobur dneska gledahme edno novo kupe krasivo e no e 2,7 dvigatel se pak har4i 15 na 100 gradsko ako ne se nastupva ato nqma kak :)
mnogo zdrava hodova 4ast sravnitelno evtina podrujka /smqna na 1rolka agrenajen remuk maslo i filtri s maslo castrol 10-40 izleze 270 leva/
kupeto e 6iroko ne slu6aite nqkoi deto mnoo lalat 4e bilo tqsno dvama po 120 kilograma sa subirame otprede i dvama po malki otzade :)
ako nqkoi ima vuprosi gogo28@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.