Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:23 22.05.24 
Автомобили
   >> Hyundai
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Hyndai Coupe  
Автор dechoo (непознат )
Публикувано28.10.06 14:06



Zdraveite........
Predstoi da si kypyvam kola i sam na krastoput...
Kolebaq se mejdy
---Hyndai Coupe - 2003 - 2.0
---Honda Civic -2003 - 1.7d
---Toyota Corola - 2003 - 2.0d
Imam prestrastiq kum Hyndai zaradi dizaina , no mnogo hora mi kazvat 4e kato cqlo ne stavat , zaradi hodovata 4ast i mnogo problemi sazdavali...
No govorih s edin poznat koito ima ot staroto Coupe i e mnogo dovolen kaza "zarejda6 i kara6"....
Mnogo 6te sam blagodaren ako nqkoi spodeli mnenie , za6toto neznam kakvo da pravq...



Тема Re: Hyndai Coupeнови [re: dechoo]  
АвторLEXUS (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 16:29



Добри са купетата на Хюндай,не се плаши.Но твоето сравнение е крайно безсмислено,между автомобили с различно предназначение.Купето на Хюндай е спортно,бързо,динамично,гъзария.Корола и Сивик са коли от компактния клас,без атрактивен дизайн,не за гъзария,при това дизелови и много по-тромави от Купето. Ако избираш между 1.7 дизела/исузу/ на Сивик и 2.0 Д-4Д на Корола,избери Корола-с по-модерен,динамичен и икономичен дизел е,а е ясно,че е най-здрава в класа си.





Тема Re: Hyndai Coupeнови [re: dechoo]  
Автор dechoo (decho)
Публикувано15.11.06 20:14



Mnogo Blagodarq!!!





Тема Re: Hyndai Coupeнови [re: dechoo]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 15:43



az imam coupe i sum mnogo dovolen kolata vurvi dobre a i harchi m/u 8-10 gradsko zavisi ot zadrustvaniata i klimatika. ako ne ti e za benzina vzemi si coupe



Тема Re: Hyndai Coupeнови [re: dechoo]  
Автор boxer (стар кадър)
Публикувано28.11.06 09:26



Тези глупости за проблемите и ходовата част са все "съвети" от хора,които никога не са карали Хюндай нали?

Мъка ми е направо да ги слушам такива.Приятелят ти с купето е прав-наливаш и караш!Единствената ми забележка е ,че задните седалки са по-скоро за по-ниски хора(тавана е нисък) или деца.Все пак това си е купе и се предполага,че задните седалки ще се използват по-рядко!



Тема Re: Hyndai Coupeнови [re: boxer]  
Авторpetar (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 21:49



zdraveite.az imam coupe proizvedeno 11 2001.karal sam dosega nad 10 modela avtomobili .coupeto e neveroiatna kola.otnostno za poslednia model ne moga da kaja nishto,osven ce imam poznat koito raboti vav serviza na hyundai vav palma i kaza ce imat probelm sas elektronikata.za info coupe2 sas ceterite fara e sas predno okacvane na porshe ,testvani dvigateli na m,ercedes i elektronika razrabotene ot nasa.





Тема Re: Hyndai Coupeнови [re: dechoo]  
АвторKcik-quicik (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 13:24



abe i na mene mi haresva i sega vledam 4e cenite mnogo padnaha.Ina4e kolata e dobra kato cqlo cenata na 4astite mislq 4e sa malko skypi4ki oba4e kato dizain ot trite koli tq e nai- hubava.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.