Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:04 23.04.24 
Автомобили
   >> Hyundai
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Касетофон  
АвторHis Shadow (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 19:58



Привет на всички от седмица съм собственик на Accent 1.5 GS всички екстри без централно и кожа иначе климатиче си има и автоматик както и да е всичко си има

проблема е следния с касетофон е все пак минахме в друг век пък и немам къде да си записвам касети тръгнах да го свалям но нещо не става цялото табло отпред разкачах докато го сваля оказа се обаче че е с некви планки и болтове хванато за таблото та въпроса ми е може ли изобщо да си сложа mp3-ката от другата кола и как ще стане като няма място за шейна пък и някак си тесничко ми се вижда...



Тема Re: Касетофоннови [re: His Shadow]  
АвторHis Shadow (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 18:29



Начин намерих как да го закрепя сега ако може някой да ми каже от къде мога да си намеря преходник от корейската букса към евро букса стандарт че не ми се режат кабелите



Тема Re: Касетофоннови [re: His Shadow]  
АвторHis Shadow (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 20:28



нов проблем оргиналния касетофон докато беше свален и като го закачих сега ми иска код тия hyundai имат ли некав фабричен код или евентуално как мога да си го разкодирам сам



Тема Re: Касетофоннови [re: His Shadow]  
Авторast (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 22:47



съжелявам 4е не ти видях темата по рано
щеше да си спестиш бая ядове ако беше отишъл в сериз на индкомерс
ама щеше да се бръкнеш 30так пък
ама можеш да ги питаш за съвет поне.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.