Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:41 28.04.24 
Автомобили
   >> Hyundai
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Помогнете за Pony!?нови  
АвторZero (Нерегистриран)
Публикувано14.12.05 13:38



Имам следния проблем: При включване на каквото и да е от ел.системата, автомобила /Pony 92г./ започва да губи обороти, появяват се вибрации и т. н.
Някой имал ли е подобен проблем?? Моля помогнете със съвет!
П.П. Смених кабелите на свещите, дистрибуторната капачка,но резултат никакъв, а динамото си ми зарежда?!
Благодаря предварително на откликналите!



Тема Re: Помогнете за Pony!?нови [re: Zero]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано14.12.05 22:07



otidi na diagnostika nqkade i 6te ti kajat.spored men ti e bedna gorivovyzdu6nata smes moeto poni pone go prave6e ot tova.6te ti vzemat m/u 10 -20 lv.i na men mi go prawe6e i be6e tova trqbva 6e da karam na smuka4 ot koeto polu4ih nagar po sve6tite no gi po4istih i mi obugatiha smesta i ponito trygna.mojw6 i sam da si obugati6 smesta vint4eto e na karboratora no po-dobre da ti go regulirat na stend tyi kato kolatati moje da stane lakoma zatva 4e idi nai-veroqtno nqma6 povreda.izgasi vsi4ki uredi i vij smenq li oboroti kato pomi6 spira4ka?



Тема Re: Помогнете за Pony!? [re: xxx]  
АвторZero (Нерегистриран)
Публикувано15.12.05 09:28



Благодаря! А да ми препоръчате сервиз?Преди време ходих в Дунев и хич не съм доволен.



Тема Re: Помогнете за Pony!?нови [re: Zero]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано15.12.05 14:26



незнам ,не съм от София и незнам нищо за Дунев,но в пунктовете на СБА в всеки окръжен град трябва да има елкон диагностика въпреки че в моя град не останах очарован от тях и си намерих др.майстор.в сервизите за поставяне на АГУ обизателно трябва да имат стенд и там където правят газоанализ и ГТП.немога да ти препорчам нищо конкретно.



Тема Re: Помогнете за Pony!?нови [re: Zero]  
АвторПOHИ (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 07:27



Открай време ходя в първия сервиз на Хюндай - намира се на бул"Климент Охридски" - шосето от Дървеница към околовръстното ( фирма ВилиКар). Ако някъде разбират от тези коли, то са там, въпреки, че и аз не съм 100% доволен.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.