Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 01.05.24 
Автомобили
   >> Hyundai
*Кратък преглед

Тема Hyundai Elantra илидShkoda Oktavia Elegance  
Авторjuli (Нерегистриран)
Публикувано01.12.05 12:58



Здравейте,
Бих искал да попитам коя от двете е по добре да си купиш ?
Интересува ме по скоро издържливост на пътя, коя по малко се троши хехе. От шофьорите на Ок Супертранс разбрах че Елантрата е много добра кола , имала само проблем с бензиновата помпа .
За Октавията не знам нищо .

Моля за реални съвети от хора ползващи такива автомобили !



Тема Re: Hyundai Elantra илидShkoda Oktavia Eleganceнови [re: juli]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано03.12.05 20:19



карам hyundai pony 1.3 от 92год. и твърдя че това е една от най-добре направените и здрави коли.не се нуждае от много ремонти не дава дефекти и е винаги готов за път.неразбирам защо в Б-я кореиската марка има лоша слава която въобше не заслужава и хората се хвърлят на по скъпи европеиски боклуци на които hyundai по ништо не отстъпва и дори прев.недостатък е че по субективни причини кореиската кола се обесценява бързо и не държи цена но в случая щом колебанието е м/у skoda hyundai и това не е проблем.с др.думи замен hyundai означава голяма здравина,изклучителна издръжливост и високо качество на изработка.от skoda нямам впечетления казват vw grup но като че ли чехите дори и под немско раководство има още много хляб да изядат докато започнат да правят коли,возил съм се на нова посл.модел октавия такси и впечатлението ми като пътник е "каруца" вози като 15 год пасат двгателя дизелак дрънка като за световно.hyundai има френска возия и немска здравина.



Тема Re: Hyundai Elantra илидShkoda Oktavia Eleganceнови [re: xxx]  
Авторjuli (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 10:19



Благодаря ти за мнението ХХХ . Послушах съвета ти и тъй като , до сега съм карал Нисан Съни 2000 дизел реших да си купя Тойота Авенсис. И това и направих отказах се от Октавията . Според мен японците са най добри в здравината затова реших да взема Тойота и се отказах от Октавията като прочетох мнението ти.
Разликата в Цената на Октавия Елеганс и Тойота авенсис е 6-7000 лв и според мен разликата е разумна спрямо качеството между двете марки .



Тема Re: Hyundai Elantra илидShkoda Oktavia Eleganceнови [re: juli]  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 12:33



Честито пич, но я кажи как се отказа от 5 г. гаранция и я замени с 3 г. Аз също съм пред дилемата Тойота , Хюндай,Фокус. и не мога да взема решение.
Кажи къде имат Тойота сервис в София.



Тема Re: Hyundai Elantra илидShkoda Oktavia Eleganceнови [re: juli]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 12:53



dobre si naprawil Toyotata e dobyr izbor d-4d mn po dobyr ot 4e6kata ma6ina.samo edno moje da se priznae na 4ehite 4e sa predali nqkakva forma na oktaviqta i sa vkarali dizain no do tam.soc. slavata na kolite si ostava pomisli si za sledoto : "nqkoi:-ti kakva kola ima6? ti:- mi skoda "pyk posle vyrvi obqsnqvai 4e bila posleden model 4e bila vw grup i t.n.t.kato cqlo ot kratkite mi vpe4etleniq za kolata e 4e otzivite v "Auto Bild" sa plateni 4ista korupciq.na pryv pogled se vijda 4e materialite i tapicerite vytre sa evtini kato v kalos evtina plastmasa po tabloto i t.n.t.koi iska da kara kola ot tip nai-razprostranenoto taksi v BG sled vektra 2 .az li4no mislq 4e ako karam takava kola 6te mi mahat horata da me spirat.oktaviqta e kola za bak6i6i.mojelo e da vzeme6 i elantrata tq e izdyrjliva dokazva go tova 4e spe4eli konkurs za poiceiska kola na IRAQ a znaem kakvi sa oslovi`ta tam ot +60C denem do -40C no6em,i avensisa e super te mai se pravqt v evropa ili v UK ili TR dano ne si vzel turska izrabotka a angliska.



Тема Re: Hyundai Elantra I TOYOTA AVENSISнови [re: xxx]  
АвторLEXUS (Нерегистриран)
Публикувано09.12.05 00:16



HORA,PRIZNAVAM VY CHE STE NAYASNO S AVTOMOBILNITE FACTY.MOGA DA KAJA CHE EDINSTVENITE KONKURENTY NA IAPONCITE PO OTNO6ENIE NA ZDRAVINATA SA KOREICITE/BEZ DAEWOO-CHEVROLET/,A Y MERCEDES.



Тема Re:Сервиз на Тoyotaнови [re: bobi]  
Авторjuli (Нерегистриран)
Публикувано10.12.05 22:07



Сервиза на Тойота си е при представителя ТМ Ауто .

ТМ Ауто ООД
Официален вносител и дистрибутор на Toyota в България
Бул. „Цариградско шосе” 163 София 1784 България
Tel.: +359 2 96 04 100 Fax: +359 2 96 04 109
E-mail: customercare@toyota.bg
www.toyota.bg



Тема Re: Hyundai Elantra I TOYOTA AVENSISнови [re: LEXUS]  
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано21.02.06 14:16





Може да се коментира с конктерни факти




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.