Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:25 28.04.24 
Автомобили
   >> Hyundai
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Мога ли да вляза при вас и да попитам?нови  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано30.08.05 20:37



Здравейте! Идвам на гости във вашия клуб и много бих се радвал ако получа отговор на въпросите които ме вълнуват:
-В момента имам стар автомобил (не е Hyundai) и искам да си купя нов. Вече почти съм се решил това да е точно Hyundai заради дългата гаранция (5 години, а ми писна да се разправям по сервизи) и защото напоследък чета суперлативи за тази марка. Та искам да ви попитам: Наистина ли сте доволни от качеството на Hyundai? Доволни ли сте от сервизното обслужване? Приемате ли на драго сърце нови членове на клуба?
Благодаря ви!



Тема Re: Мога ли да вляза при вас и да попитам?нови [re: Гocт]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 07:55



Съжалявам, но пропуснах: Бихте ли ми казали къде се намира улица „Андрей Ляпчев“ в София? Имам карта на София, но такава улица не намирам. Сигурно е със сменено старо име; ако е така може да ми кажете старото.



Тема Re: Мога ли да вляза при вас и да попитам? [re: Гocт]  
Автор Vorobjaninov (обучаващ)
Публикувано31.08.05 19:36



Виж ся..,
гаранция 5 години за нов автомобил без руски е неизползваема. Т.е. за първите 5 години няма голяма вероятност да ти се повреди нещо. Обаче само си помисли - 5години сменяш консумативи в посочен ти сервиз, за да е валидна гаранцията. Така една смяна на масло и филтри може да ти излезе и над 200 лв., нищо че можеш сам да си ги смениш под 100 лв примерно. Също и за ремъци, горивни помпи и тн. Гаозово забрави, караш си на бензин, ако пък случайно ти разрешат да сложиш, за да ти признаят гаранция ще те пратят в сервиз - еди койси и само той, ама че било по скъпо там...- ако искаш.
Иначе колиците са супер, жалко че втора употреба рядко се намират.


себе си не мога да разбера, та другите ли


Тема Re: Мога ли да вляза при вас и да попитам?нови [re: Vorobjaninov]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 17:40



Искам да Ви благодаря Vorobjaninov! Забавих се с благодарностите (за което моля да бъда извинен) защото чаках и други съвети, но надали ще има. Това което споделяте е логично и искренно. Още веднъж приемете признателността ми. Бъдете здрав!



Тема Re: Мога ли да вляза при вас и да попитам?нови [re: Гocт]  
АвторPony (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 22:27



Карам Пони от 1992 г. В сервиз съм влизал 3-4 пъти, а първите 5 години може и да не се е налагало. Доволен съм, но чак пък супер не бих казал. Тогава беше най-евтината кола след руските, сега са малко по-скъпи, не съм сигурен дали сега си заслужават парите в сравнение със Шкодите например.



Тема Re: Мога ли да вляза при вас и да попитам?нови [re: Гocт]  
Автор boxer (стар кадър)
Публикувано12.09.05 11:52



Значи колега
1.колиците са си супер
2.Разсъжденията на колегата по-горе за гаранцията са донякъде верни ,но не съвсем...Ами ако на 4-тата година ти изкиха примерно ЕКУ-то?Сменя се безплатно.Не помня коя марка беше (Форд мисля...2г гаранция ,на електрониката 1г????)
3.Въпросната "улица" всъщност е Булевард и се намира в Дървеница...ама къде точно не мога да ти опиша щото не съм от Сф.От Ст.град се излиза на някаквъв булевард, и "А.Ляпчев" му е перпендикулярен...дано съм описал правилно



Тема Re: Мога ли да вляза при вас и да попитам?нови [re: boxer]  
Автор Vorobjaninov (обучаващ)
Публикувано12.09.05 21:31



Ако намериш Шкода от този клас с екстрите които стандартно ги има в Хюндай, обади се да си купя и аз една две!

себе си не мога да разбера, та другите ли


Тема Re: Мога ли да вляза при вас и да попитам?нови [re: Гocт]  
Автор Johnny_Ponny (инфо дирач)
Публикувано28.09.05 05:44



Пет месеца обикалям из България да си купя кола на старо. Най-накрая си купих кола от Австрия. Колата ми е Hyundai Accent 1.3 LS 75 конски сили. На 6 години е на 77хил. километра имам сервизната книжка и по колата освен смяна на масло ремъци и други консумативи нищо не е правено. Тъй като не разбирам от коли съм правил консултация с други хора включително и с един приятел който се оказа че работи в сервиза на Hyundai и има същата кола като мойта. А да не ти казвам с колко таксиджии съм говорил. Накратко мога да ти кажа че за тази цена надали ще си намериш по здрава и идръжлива кола и с такъв набор от екстри. Що се отнася до съвета за Шкода само по- скъпите модели (Octavia и Superb) са здрави и изпипани. За пример ще ти кажа че баща ми си купи чисто нова Felicia през 1999г. която имаше фабричен дефект в спирачния цилиндър и въпеки не много силния удар при катастрофата купето се беше усукало и колата не ставаше за нищо. Надявам се да съм ти бил полезен



Тема Re: Мога ли да вляза при вас и да попитам?нови [re: Johnny_Ponny]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано08.10.05 14:43



-Вече съм собственик на Santa fe и още веднъж искам да благодаря на всички, които откликнаха на молбата ми! Прави ми впечатление, че форума е доста пасивен откъм участници - дано се дължи на факта, че хората с Hyundai нямат проблеми по колите си. Пак имам въпросче, което е по-скоро до собствениците на джипове, но в dir-a няма такъв клуб. Та питанката ми е: нужни ли са зимни гуми или тези с които го купих биха вършили работа (предвид добрия грайфер и разните му системи на 4х4) през задаващата се зима?



Тема Re: Мога ли да вляза при вас и да попитам?нови [re: Гocт]  
Автор boxer (стар кадър)
Публикувано08.10.05 15:32



По принцип си идват със всесезонни гуми.Така че зимата е по-добре да си вземеш зимни!
Честито за покупката!Предполагам си взел от промоционалните?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.