Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:56 20.06.24 
Автомобили
   >> Hyundai
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мога ли да вляза при вас и да попитам?нови [re: boxer]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано08.10.05 22:35



-Благодаря! Познахте - от промоционалните е. Ако трябва да съм точен, колата я купи...жена ми. Аз съм пленен от Tucson-ите, но ще чакам тяхната промоция



Тема Re: Мога ли да вляза при вас и да попитам?нови [re: Гocт]  
Автор boxer (стар кадър)
Публикувано10.10.05 12:16



Да ти кажа трябваше да прежалите 2 900лв за Туксон.
Нов модел (Санта Фе е модел'02) и има само 2 възглавници с/у 6 на Туксона
Туксона има в плюс Тракшън контрол,Борд комп. и т.н.
Карай де....



Тема Re: Мога ли да вляза при вас и да попитам?нови [re: boxer]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано10.10.05 19:36



-Работата опря и до прословутия данъчен кредит. При Santa fe лесно се трансформира в 6+1 места и може да се тегли ДДС, докато при Tucson това е невъзможно. Предложиха ни вариант да се преоборудва като „товарен“ с 1+1 места и след регистрация в КАТ да се върне в първоначален вид, но остава неудобството при всяко спиране от катаджия да има разправия...



Тема Re: Мога ли да вляза при вас и да попитам?нови [re: Гocт]  
Автор boxer (стар кадър)
Публикувано11.10.05 16:58



Трябваше с това да започнеш..
То това е и единственото предимство на Санта Фе



Тема Re: Мога ли да вляза при вас и да попитам?нови [re: Гocт]  
Авторcвc (Нерегистриран)
Публикувано11.10.05 17:06



Карам Акцент 1500 1997, да ти кажа право само един кусур има, а именно след 150000км. ми дава ядове стъпковия двигател за празния ход. Иначе като окачване, ел. инсталации, и ламарини, мога само хубави неща д акажа. Малко е семпло обзавеждането на купето ама......все пак е стар модел. А за нова кола......ако имах възможност пак Хюндай щях да си купя.



Тема Re: Мога ли да вляза при вас и да попитам?нови [re: cвc]  
Автор boxer (стар кадър)
Публикувано13.10.05 15:34



Виж дали може да го почистиш с коресилин



Тема Re: Мога ли да вляза при вас и да попитам?нови [re: Гocт]  
АвторKyпил (Нерегистриран)
Публикувано31.10.05 10:53



Значи какво мога аз да споделя. Купих си чисто нов Елантра от Индкомерс. Привлече ме безлихвения лизинг и голямата гаранция. С колата не съм имал абсолютно никакви проблеми вече 2-ра година, но за съжаление няколко пъти съм опирал до фирмения им сервиз. Едва ли има по-големи некадърници от тях.
Случи се , че ми разбиха стъкло на предна врата и откраднаха касетофона, след като закарах колата в сервиза и им я оставих ми се обадиха да ме "зарадват" че заради счупването на стъклото била изгоряла и машинката за сваляне/вдигане на стъклото. Стори ми се много учудващо но ми обясниха че обикновено така ставало. Както и да е, каското покриваше такава щета, така че не би трябвало да ме касае. Но не. Оказа се, че такива машинки в сервиза нямали, защото много рядко изгаряли?!? Тук пак останах леко замислен, след като само преди малко ми бяха обяснили че редовно изгаряли машинките. Общо взето, говорят каквото си искат и се държат така сякаш клиента няма друг избор, а за съжаление докато важи гаранцията си е точно така, при тях си щеш не щеш. Но сагата не приключи с това, след като поръчаха машинката от чужбина се оказа, че застрахователя не искаше да карам колата с някаква нередност по затваренето на стъклата, след лек скандал с тях си извоювах правото да си карам собствената кола. В противен случай трябваше колата да стои във фирмения сервиз цял месец и да чака машинка. Но и това не е всичко, мина месец и машинката дойде, закарах колата в сервиза и какво мислите? Оказа се че те по грешка били поръчали машинка за другата врата!!! Хайде каже те ми това що за некадърност е. А за да е пълна пародията, на стената в сервиза им имаше гордо окачена табела за най-добър фирмен сервиз в България за предходната година
Мисля , че друга кола от този дилър не бих си купил!



Тема Re: Мога ли да вляза при вас и да попитам?нови [re: Kyпил]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано01.11.05 22:42



-Не се кахъри приятелю: всичко на тоя свят е относително! Ако ти се случи да ползваш услугите на Мото-пфое, бъди сигурен че ще изпиташ неистово желание да се върнеш при момчетата в Индкомерс и дори ще ги и почерпиш...



Тема Re: Мога ли да вляза при вас и да попитам?нови [re: Гocт]  
АвторTepakaн (Нерегистриран)
Публикувано26.11.05 10:51



Предимството на Санта фе не е само възможността да се преработи в 6+1 (макар, че това е много важно, аз моя също го преработих и си изтеглих 10000 лв. ДДС), но и това, че тя е с постоянно 4х4, докато Тусона е с предно и се включва задното само при боксуване и то до 40 км. в ч.!



Тема Re: Мога ли да вляза при вас и да попитам?нови [re: Tepakaн]  
Автор)(, (Нерегистриран)
Публикувано26.11.05 23:25



E това че 4х4 е постоянно включено предимство ли е? Аз все си мислех че е недостатък!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.