Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:46 23.04.24 
Автомобили
   >> Hyundai
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Hyundai Atos Prime - Мнения?!нови [re: boxer]  
Авторdido62 (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 13:31



Колеги,
колко ви излезе Атоса,защото на мен ми искат около 17?
Вярно-с екстри,но все пак малка кола?Практика ли е
някяква отстъпка?



Тема Re: Hyundai Atos Prime - Мнения?!нови [re: dido62]  
Автор boxer (стар кадър)
Публикувано06.07.06 10:11



Еми толкова струва 16 750 някъде с клима,2 ер бега,предни ел.стъкла,хидравлика и централно.
Говорим за чисто нов нали?



Тема Re: Hyundai Atos Prime - Мнения?!нови [re: boxer]  
Авторdido62 (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 12:42



За нов.Можеше да посмъкнат малко,все пак разработка на 6-7години.
То Авео със тези екстри е малко повече като пари,а размерът все пак има значение.Така и не ми става ясно 59 или 63 к.с е Атоса/не че е толкова важно/.



Тема Re: Hyundai Atos Prime - Мнения?!нови [re: dido62]  
АвторLEXUS (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 19:48



Не знам,харесвам всички модели на Хюндай,с изключение на Туксон и Атос.Еми като го видя Атоса на пътя примерно пред мен на светофара,е не може да е толкова грозен,като че ли нарочно е направен като най-грозен в класа си,даже ми прилича на двуетажен автобус в умален размер,водача направо седи като наказан на 1 метър над земята.Не може да е висок близо 2 метра,а широк близо 1 метър,е много е е несъразмерен грозник.

Това е лично мое мнение и не ангажирам никой с него.Виж Елантрата е жесток автомобил--Безшумна,широка,ниска,красива,върви добре.-Атоса е пълна противопложност.



Тема Re: Hyundai Atos Prime - Мнения?!нови [re: LEXUS]  
Авторast (Нерегистриран)
Публикувано09.07.06 13:36



700 първона4ална и после 6о м по 340 е цената.
а ина4е новия не е никак грозен . 59 кс . е
ама стария е ужасен наистина. ама та де питам къде ш паркираш с елантра в ст. загора?
ние и сега сме три реда коли пред блока?
или къде ще дигнеш над 4о? има сигурно на 200 м по 1 или 2 гърбици и поне 6 поста постояяни 4енгета


а аз като го карах до около 3000 об не можах да разбера дали е вкл двигателя.
а ако някои ми каже за тая цена за 5 г лизинг?
питал съм вси4ки.
жалко 4е руските саитове с реитингите са се появили отпред.



Тема Re: Hyundai Atos Prime - Мнения?!нови [re: dido62]  
Авторkимчи (Нерегистриран)
Публикувано11.07.06 10:08



Смятам, че цената е добра. Аз също си купих Хюндай на лизинг и трябваше да платя и застраховка, а сега застраховката е за сметка на продававача. Цента, по която аз купих атоса беше около 16200, но за по-стария вариант със същите екстри, но без оборотомер и с различна предна решетка. Аз платих първоначално 8000 лв (заедно със застраховката и регистрацията). и сига плащам под 200 лв. месечна вноска за 5 г.
Все пак за да бъда коректен бих ви препоръчал да видите и други оферти. Една нова Шкода Фабия струва също около 17000.



Тема Re: Hyundai Atos Prime - Мнения?!нови [re: kимчи]  
Авторdido62 (Нерегистриран)
Публикувано13.07.06 20:46



Аз се колебая м-у Атос и Авео.За Фабия под 1,4 казват,че за нищо не става,а и е чисто гола.За Авео/Калос/чета хубави неща,но 1,4 с повечко екстри и тя ще дръпне над 20000.Та май,че ще е Атос.Минах и през идея за Колт и новото Сузуки,но като ще е малка поне да е евтина/относително де/





Тема Re: Hyundai Atos Prime - Мнения?!нови [re: dido62]  
Авторast (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 00:02



така наре4ения шевролет е на години от хюундаите като ка4ество на отделните компоненти ако важи още промоцията за световното можеш да я вземеш за 700 първона4ално. побързаи за световното е . има много екстри. туко що гледах нова фабия и ве4е не и се затваря предния капак.!
а зависи какво ти трябва. от каде си?
моята трябва да доиде до 2 седмици ако си наблизо можеш да я пробваш.
до колегите колко струва смяна на маслото по гаранцията?



Тема Re: Hyundai Atos Prime - Мнения?!нови [re: ast]  
Автор kimchi (непознат )
Публикувано14.07.06 09:49



Смяната на маслото и масления филтър на Атоса в IND Commerce струва около 60 лв., ако нямаш претенции за вида на маслото. Стандартоно слагат полусинтетично масло (Shell Helix Plus).



Тема Re: Hyundai Atos Prime - Мнения?!нови [re: kimchi]  
Автор kimchi (непознат )
Публикувано14.07.06 10:06



Толкова ми взеха в сервиза на Х за гаранционното обслужване след първите 1000 км.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.