Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:55 19.05.24 
Автомобили
   >> Hyundai
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хюндай (Е)Лантра 1,5GLS  
Автор obul (непознат)
Публикувано14.04.04 12:47



Може ли някой да помогне с някаква информация?Интересува мога ли да намеря от някъде описание или книга за тази кола.Имам колата но нямам към нея нищо и навсякъде надписите са на корейски по колата.Изобщо има ли хора тук с такива коли да обменяме опит?



Тема Re: Хюндай (Е)Лантра 1,5GLSнови [re: obul]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано14.04.04 13:09



Пич, аз имам един колега с Елантра само че дизел. Мисля че има книжка на английски, ако те интересува.



Тема Re: Хюндай (Е)Лантра 1,5GLSнови [re: Scott]  
Автор obul (непознат)
Публикувано15.04.04 12:06



По принцип всичко ме интересува.Поне да разбера кой бушон за какво е.Те хората са сложили лепенки върху кутийките и там е написано но като съм спал навремето и не съм учил корейски
Благодаря ти че се отзоваНе знам дали ще има нещо общо защото моята е пълна инжекция.



Тема Re: Хюндай (Е)Лантра 1,5GLSнови [re: obul]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано15.04.04 14:43



Книжката е тази, която върви с колата. Казва се Owners Manual и покрива моделите 1.6/1.8/2.0 DOHC и 2.0 Diesel SOHC. В интерс на истината, конкретно за предпазителите няма таблица, а само описание как да ги сменяш и т.н. Иначе има описание на таблата, индикации, как да се кара, някой дребни ремонти (смяна на крушки, акумулатор, гуми и т.н.), описание на касетофона, спецификации и препоръчителни консумативи (масла, гориво и т.н.) Ако мислиш че е полезна и се оправяш с английски да я сканирам. То си е бая работа (към 100 страници), но съм го правил вече за един пич със Саксо.



Тема Re: Хюндай (Е)Лантра 1,5GLSнови [re: Scott]  
Автор obul (новак)
Публикувано16.04.04 08:27



Ще ти бъда много благодарен ако направиш това.Все пак си е доста труд да сканираш толкова страници.Аз се опитах да търся в интернета нещо такова но нищо не намерих.
Там където има бушони са залепени едни лепенки и там си пише кое за къде е(при мен - на корейски).Идеята ми е ако намеря друга такава кола да снимам тези лепенки с цифров апарат и после да си ги разпечатам.

Редактирано от obul на 16.04.04 08:50.



Тема Re: Хюндай (Е)Лантра 1,5GLSнови [re: obul]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 17:57



Приятел, дай някакъв и-мейл да ти пратя файлите. Имай предвид, че са 8.5 МБ общо, 165 страници



Тема Re: Хюндай (Е)Лантра 1,5GLSнови [re: Scott]  
Автор obul (новак)
Публикувано21.04.04 08:21



Мейла ми е cad@mail.bg но не знам дали ще може да изпратиш толкова голям файл.Ако може го архивирай на няколко части.
Нямаш представа колко съм ти благодарен че ми направи такава услуга.Не всеки ден се срещат хора готови да направят услуга на непознат човек.Ако всички бяха като тебе щяхме да живеем много по добре.Още един път - благодаря ти много!!!!



Тема Re: Хюндай (Е)Лантра 1,5GLSнови [re: obul]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано21.04.04 13:10



Ще ги разделя на по 2-3Мб. Довечера ще ти пратя първата част от къщи. Като я получиш дръпни я на локалния си диск да мога на следващия ден да прятя другите.



Тема Re: Хюндай (Е)Лантра 1,5GLSнови [re: Scott]  
Автор obul (новак)
Публикувано21.04.04 13:40



Когато аз се мъчих да пращам такива работи ми не искаше да ми ги праща когато са над 1мб.Иначе в кутията ми има 10Мб свободни и не би трябвало да има проблем с мястото.



Тема Re: Хюндай (Е)Лантра 1,5GLSнови [re: Scott]  
Автор obul (новак)
Публикувано22.04.04 08:41



Получих първата част.Място в кутията има много така че можеш да пращаш смело.Благодаря ти още веднъж!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.