Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:21 22.05.24 
Автомобили
   >> Hyundai
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема nahluvanetoнови  
Автор93cabrio (Нерегистриран)
Публикувано30.09.02 19:46



uvazaemi fenove na markata vnimanie-v kluba nahluvat tapani i ne bezisvesnite balgarski psevdoavtomontiori!pazete se ot tiah i falsivite im servizi i uslugi!az ne sam lud fen na markata no ne vizdam smisal da vlezes v daden klub s cel-pluene.iavno na mnogo hora chekiite ne gi uspokoiavat dostatacno i si tarsiat otdushnic.
pa tazi rabota s klubovete e s cel pomost,obmiana na informacia...
ako niakoi iska da cete za huiove i drugi prostaski cinizmi da si pusne TVto,da si kupi CUK-CUkvestnik i TH!
verno e obace ,ce ot selskata zabludena semka otarvae niama!



Тема Re: nahluvanetoнови [re: 93cabrio]  
Авторdrugaria zivkov (Нерегистриран)
Публикувано30.09.02 20:30



napalno podkrepiame gorespomenatoto zi mnenie!
ha taka!



Тема Re: nahluvanetoнови [re: 93cabrio]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано01.10.02 09:10



Ща разочаровам ама нито аз съм автомонтьор нито лорда, на мен колите са ми хоби!!!
Иначе доста добро самоописание си си сложил в тая тема, особенно ме кефи за селската семка. Като информация в този клуб съм писал за трудностите по смяната на дисковете ако не си прочел или не си разбрал.
А никак не е хубаво дето по себеси съдиш за другите.
Дерзай и вместо да плюеш щото ти грам инфо не си пуснал а само кендзаш тук вземи напиши нещо полезно както аз съм сторил като съм описал как се сменя дискове!!!
Селяк, нисък прегърбен сополив с напукани пети, ако си мислиш че си хванал господ за ташацит като се правиш на критик много си сбъркал!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема opel-ops,askona-ohaa!нови [re: Ascona83]  
Автор93cabrio (Нерегистриран)
Публикувано07.10.02 02:26



kakvo info iskas be komediant?na kolko kilograma se stiaga glavata na cirkadziiskata ti kola li ili katalozen nomer na proslovutite tidiskove?i kvi kritiki kvi5leva!!v poslednia mi servis praveh m/u 10 i 22 koli na den!ha obiasni mi kak mozes da me svetnes na tema serviz i casti!



Тема Re: opel-ops,askona-ohaa!нови [re: 93cabrio]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано07.10.02 08:54



haha ,znaci taka da vidim tvoita istoriq

Imal si Magazin za avto chasti ,kydeto si polucavam motori za HuiDai ,koito obache se okazalo che idvat ot MitsuBishi vyv syndyci:)

Posle si bil Avtomontior ,deto pravi po 22 koli na den!:))

Posle si bil lovec:P

nakraq ribar:PP

muhahahahahahaha

Da si bil WRC systezatel? mislq che si propusnal da ni se pohvalis



Тема Re: opel-ops,askona-ohaa!нови [re: LordDigital]  
Автор93cabrooooo (Нерегистриран)
Публикувано07.10.02 12:50



1.kato pravish po dvaiset koli na den imash rabotnici!
2.ako malko razbiras ot tozi zanaiat ste znaes ce tova e varhovnia merak na vseki v biznesa-da zatvori cikala ot prodazbata do montiraneto/vgrazdaneto/na casta!
3.ako si firmen serviz niamas druga alternativa vaobste!
4.sto si tolkova zabludeno zloben?
5.WRC pilotite sasto sa hora i to mnogo zemni/ucudvasto za lordskata ti osanka/!
PRIMER:edno skromno momce,koeto po slucainost mi e sased v walloonskata cast na belgia,tihichko se sastezava s FOCUS/sin sas nadpis RS-povece dzokeri ne ti davam oti ti si lord vse pak/i e v celnata10ka na WRC.ta toi kato ne e aktivnia sezon si capa racete vseki den-ima serviz s magazin TOYOTA.smenia mnakladki,balansira gumi.i vapreki ce otdavna e uspial v zivota/spriamo tvoite standarti lordski/ne se musi kato vidi hundaia mi za smiana na maslo/naprimer/
6.razbral e coveka ce v tozi zivot edno ot nestata e RABOTA koiato te kefi!!



Тема ops lordce!нови [re: 93cabrooooo]  
Автор93cabrio (Нерегистриран)
Публикувано07.10.02 12:56



cak sega vidiah ce si golobrado studentche-tova obiasniava za men vsichko i OBESMISLIA moite napani da te razbera!haide i da si vzemes bezmislenite si izpiti[namiga



Тема Ednoto ti namigane sa e zagubiloнови [re: 93cabrio]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано08.10.02 04:13



Az sym si gi vzel veche ,no qvno na tebe ti lipsvat:)

Редактирано от LordDigital на 08.10.02 04:27.



Тема Mezdu drugoto Mr.Saabovнови [re: 93cabrio]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано08.10.02 04:26



Sto ne vzemes da se registriras nekoi slynchev den?

I kato te gledam kolko si napred vyv zivota sys toq Saab i HuiDaiA ,slucaino da si vyv chas kakvo znaci ""?



Тема Re: Mezdu drugoto Mr.Saabovнови [re: LordDigital]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано08.10.02 12:40



Абе брат тоя символ при мен излиза като обозначението на числото епсилон, което число помоему си е мярка за количеството мозък в главата на тоя пипон дето прави по 22 коли на ден!!!
Най-много да е имал автомивка с магазин за авточасти, като под правене на кола има предвид измиването и!!! Или гумаджииница е има и за това е сменял гумите на 22 коли на ден, което не е невъзможно всъщност, дори не е трудно!!!
А от дурга страна може би просторията му се равнява на lim(x) при
х->безкрайност!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.