Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:04 10.06.24 
Автомобили
   >> Hyundai
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема otnovo blesna genia na lorda!нови [re: LordDigital]  
Автор93cabrio (Нерегистриран)
Публикувано26.09.02 20:52



ta uvazaemi dopredi 2 godini kogato ziveeh v BG imah 2magazina za casti za spomenavanata marka.cial dvigatel nov ot zavoda idva v sandak Mitsubishi.Niamam nito zelanie nito vreme da sporia s teb i da uborvam idiotskoto ti mnenie!kolata si e dobra!a tova ce ne mozes da izvadis 20000lv da si ia kupish ot magazina e problem na mizerniat ti zivot!uspeh motivirani glupako!



Тема Re: Хуйдай-една прекрасна кола, но не и за мен!!!нови [re: Pony]  
Автор93cabrio (Нерегистриран)
Публикувано26.09.02 20:54



kolega ne se habi s seliani!



Тема Re: otnovo blesna genia na lorda!нови [re: 93cabrio]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано26.09.02 21:50



Ti sigurno ne si bil roden ,kogato na pyrvite Zigulki sa slagali dori i boltove ot FIAT - no az pak ti kazvam - SFW? tva da ne prai Zigulata Fiat?

A inache az posledniq pyt kogato se vodeh che ziveq vyv BG beshe predi ne po-malko ot 5 godini ,i osven tva kato hodq na magazini ili bakalii obiknovenno pazaruvam sirene i mlqko dylbokoUvazaemi smesniko:P

Are bre Asconaa ,nema samo az da go borim toz Cabriletnia:))



Тема Re: otnovo blesna genia na lorda!нови [re: LordDigital]  
Автор93cabrio (Нерегистриран)
Публикувано27.09.02 00:55



napravo sam razbit,lorde!ste se oteglia za da pomilvas zivota mi!ne sam te sb
arkal-ot onia motiviranite si deto si meriat piskite i drugite nestA! /poiasnenie:parvite ziguli biaha sivi na cviat i nikoi ne gi kopuvase,horta si tarseha kosmicite,ta edna ot tiah si kupin
me s maika mi/



Тема Re: otnovo blesna genia na lorda!нови [re: 93cabrio]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано30.09.02 10:45



Лорде кво да го борим тоя пъпчивия пубер бе с двете бакалии дето увивал авточастите в кафява рециклирана хартия кат шпековия салам!!!
Аз казах колко струват дисковете оригиналните с холограма на хуйдай, а щом аз го казвам значи е така!!! Чудно да го еба като живееш от толкоз време в чужбина що си толкова на ясно с цените по затънтените магазинчета на козлодуй и симеон, да не би да има сайт с офертите им?
А за това как си получил мотор в сандък що не ни разкажеш още малко а?
Чудно да му ебеш майката как тъй получи чисто нов мотор в сандък?!?!?
Още по чудно е кой ли е бил купувача на чисто новия мотор в сандък, щото при мен е идвала скоростна кутия в сандък и дойде единствено и само защото счупената беше в гаранция от производителя, който пък пожела той сам да отсрани дефекта и да подмени за негови разноски кутията, но това беше за едно БМВ 740 а не за хуй дай за 20К лева, разликата е само в цената умножена по 10 но както и да е... кутията си я смениха в дарукар и старата замина за германия за изследвания. По въпроса за опела момко не моеш да говориш щото си слабо запознат и с опела и с хуйдая, не само като резервни части а и като начин и принципи на работа на отделните компоненти на колата и като цяло колата, но това са подробности с които не смятам да се занимавам, да не говорим пък че още по-малко смятам да уча още един тупан що е то лиценз и как се прави кола по лиценз, и как на прехваления хуй дай се монтира морално остарял мотор от мицубиши!!!
А понеже си много отворен аз съм готов да ти напълня резервоара и да ме караш до морето за 3 часа, но ако не успееш ще се връщаш пеша искаш ли? Ако успееш пък и на връщане ще ти го напълня и ще черпя целия ви клуб в шератон!!! Понеже съм мизерник и не мия чинии в чужбина за да карам корейска каруца за ориз на 7 години!!! Даже и без покрив щото им се досвидяло още малко ламарина да турят...
айде и със здраве си карай колата и не се коси за нас мизерниците!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: otnovo blesna genia na lorda!нови [re: Ascona83]  
Автор93cabrio (Нерегистриран)
Публикувано30.09.02 19:01



poiasnenia:
1.nemam papki oti sam na 35godini.
2.tia diskceta s hologramite u Dubai sa 22$ na edro /nad 10 cifta/demek mnogo ti sa sriazali zelkata!
3.93 e model na SAAB i cabrioto e s bazova cena 41000evro.
4.ne sam mil cinii prez zivota si kato profesia i niama i da mia!
5.ne badi tolkova nadmenen i otvoren stoto az si karam SAABa tiho i spokoino,a hundaiceto si go pazia za gosti /kato mi doidat im go davam da si dzitkat/
6.pisnalo mi e ot tapani kato teb!
7.Opel i ford sa moskvicite v normalna evropa.
USPEH GLUPAKO ZABLUDENI!



Тема ha propusk!нови [re: LordDigital]  
Автор93cabrio (Нерегистриран)
Публикувано30.09.02 20:12



uvazaemi lordco,sega vizdam ce sam propusnal genialnoto ti sravnenie za opel i porshe!ta samo da ti vmetna ce rabotata s porshetata e kato s kiseloto grozde:kato go niamas mnogo ti e sladko apa to naistina kiselo!ta zenata ima edno boksterce ta na parvia mesec se cudihme sto sme go kupili.mnogo drusa/tvardo ukachvane/tesnicko e vatre/pochti kato v MGto/a pa za bagaz da ne govorim.ta ne e kola za vsekidnevno karane,demek kato cues Porshe ne oligaviai raiona stoto i to si e kola ama malko nefunkcionalna.preklon pred lordskata ti osanka!!!!!



Тема Re: otnovo blesna genia na lorda!нови [re: 93cabrio]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано01.10.02 08:56



Мдаааа повидимо щом само на гостите си даваш хуйдай ясна работата, дори и охлюв като теб не иска да се вози в тая щайга. Няма да ти дойда на гости щом ше ме качиш в нужник на колела!!!
А кой колко е тъп е друг въпрос, който не мисля да обсъждам с теб щото едва ли би ме разбрал

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема druzenieto na ohluvite!нови [re: Ascona83]  
Автор93cabrio (Нерегистриран)
Публикувано01.10.02 11:12



ni ohluvite ot 1b klas se preklaniame pred tvoia montiorski geni!az licno sam mnogo tap-imam samo 1vishe+1MBA,taka ce ne moga da se meria s svetiliste kato teb i zatova mislia da prekratia bezmislenata diskusia s kaput kato teb,oti nevezestvoto krasi coveka oste povece ako e zabluden selianin kato teb!ta usoeh v mizerniat ti zivot,uvazaemi!



Тема Re: druzenieto na ohluvite!нови [re: 93cabrio]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано01.10.02 12:19



Липсва ти само да си сложиш червения нос и голяма усмивка и си готов палячо с 1 висше и 1 МБА!!!
Висши под път и над път за по 1000 марки дават, що не си купиш още едно две?
Освен това ти като си монтьор не значи че всички останали трябва също да са такива

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.