Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:56 16.04.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Тема Отново голяма радост!нови  
Автор Пcyвaч (хлевоуст)
Публикувано14.06.10 10:36



Голяма радост ни споходи! Това лято няма да се проведе т.нар. "турне" на гологлавия педал! Свършили се спонсорите и никой нормален не искал да дава пари за пътуващата гнусна чалгаджийница.

Дай Боже това да е само началото и наесен да се отървем от смрадливото присъствие ......



Ярослав Хашек е най-великият писател

Тема Re: Отново голяма радост!нови [re: Пcyвaч]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано14.06.10 20:32



Абе, аз ли съм чак толкоз тъп, та нищо не разбирам???
Какво искаш да кажеш, през тези години, дето тъпия педал правеше турнета и трупаше милиончета, цялата тази печатница за пари е била спонсорирана???
И гологлавият педал не се е бръкнал, а само е гушкал, така ли???
Мале, мале, що съм бил тъп...
Значи, тъпото учиндолско говедо е цицало едновременно от оглупелия български чалгаджийски народ и от спонсори???
Егати...
Просто нямам думи, аз съм дълбоко потресен и покрусен...

"Истината рядко е чиста и никога проста.“ - Оскар Уайлд

Тема Ама разбира сенови [re: Sapiens]  
Автор Пcyвaч (хлевоуст)
Публикувано15.06.10 01:55



ти какво си мислеше? Че "турнетата" на гнусния плешивец са били самофинансиращи се? Дори и в на-добрите чалгаджийски години тези турнета биха били икономически невъзможни без спонсорска подкрепа. Що за малоумен "спонсор" трябва да си, за да си даваш парите за тая безумна чалга е съвсем друг въпрос........ Важното сега е, че дори най-тъпите мутренски спонсори разбраха, че е излишно да си дават парите на тоз гнусен олигофрен.

Ярослав Хашек е най-великият писател


Тема Re: Оле-ле ами сега?!? [re: Пcyвaч]  
Автор vik45vba (много умен)
Публикувано15.06.10 06:37



Ужас

! Това ще е най-големия ми пропуск. Одъртях, ще взема да се гътна и няма да съм видял ни едно от тези турнета. А от друга страна - всяко зло за добро. Като не съм бил там съм си спестил умирането на голяма част от нервните ми клетки и сигурно ще изкарам по-вечко време. Финансовите икономии са си башка, а и да тръгна да оглушавам от някакъв, който да се дере срещу мен, колко много ме обичал, след като единствено обича само себе си. Па и музиката му не е по вкуса ми.

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!

Тема Re: Ама разбира сенови [re: Пcyвaч]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано15.06.10 15:33



Все още го смилам и съм в пълен ступор...
Ебаси, ние просто не сме страна... Нито "държава", нито "родина"...
Просто сме едно безсмислено географско понятие...
Благодаря ти, че ми отвори очите!
А аз се считах за интелигентен и силно информиран човек, ц-ц-ц...

"Истината рядко е чиста и никога проста.“ - Оскар Уайлд

Тема Re: Оле-ле ами сега?!?нови [re: vik45vba]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано15.06.10 15:38



Че що, бе, приятелю?
Ама нещо много си взел да ставаш капризен напоследък...
95% от тъпото българско население мре за чалга, пък ти "...Па и музиката му не е по вкуса ми."
Айде сега, капризи...
Всички могат, той не.

"Истината рядко е чиста и никога проста.“ - Оскар Уайлд

Тема Re: Оле-ле ами сега?!?нови [re: Sapiens]  
Автор vik45vba (много умен)
Публикувано16.06.10 06:06



А-ми-и-й

, въпрос на години. Човек или оглупява, или става по-капризен, па може и да поумнява, знам ли? При мене май е от всичко по-малко. Па и все съм си бил малко индивидуалист и не ми пука за какво мре 95% простотия. Аз си имам свои критерии. Само нещо не мога да схвана къде са редовните защитнеци на простотията и що не са проплакали още? Да не би и те с годините да са помъдрели...?

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!

Тема Re: Оле-ле ами сега?!?нови [re: vik45vba]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано16.06.10 14:55



За да бъдеш "редовен защитник на простотията" е необходимо да си максимално прост...
То, такова не помъдрява, не храни напразни илюзии и надежди...

"Истината рядко е чиста и никога проста.“ - Оскар Уайлд


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.