Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:30 27.09.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Слави командва в Нованови [re: Kalpazan]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 18:44



Ще се науча да уважавам хора .Когато те започнат да уважават Слави.
За това което той прави не само за България но и за тези деца от мездра.
Хора като Калпазан са неблагодарни същества.
За съжеление се убеждавам ще ние Българите сме неблагодарен народ.
Много малко от нас са благодарни на Слави за това което тои прави за България и за тези деца сираци лишени от родителска обич.
Няма по хубаво нещо да видиш в тези малки детски очи малко радост от трудния живот които живеят.
Личи си ще Слави е жаден за деца.От него би станал страхотен баща.



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: zlatina]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 19:53



глупаво момиченце, идея си нямаш колко си зле.Ставаш все по-зле всеки път, когато изръсиш тук някоя простотия.И ставаш всели път от смешна, по-смешна.Ако можеше да се погледнеш отстрани, сигурно щеше да те хване срам от самата тебе.Но ти нямаш очи, ти имаш зъркели

. слави бил жаден за деца .Като е бил жаден за деца, защо ли до сега не е създал семейство с няколко циганчета да щъкат около него? Защото той освен себе си, никого не обича и е самовлюбен, също както и ти.По това сте си лика прилика.Ми кЪ да се ожени оня дангалак, като после жената ще му изяде парите, пък и за деца треа да мисли-Тате, дай някава стинка, татеееее.Абе, мани, манииии.Е, аз може да не съм богат колкото дългия, ама по 1.20 не ми се свидят да изпратя за СМС-си за нуждаещите се деца. Ми, кво, беден съм, мога само толкова. Ама......и тва е нещо, де.



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: zlatina]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 19:56



за пореден път доказваш, че си кон с капаци

И колко пъти съм ти казвал да си оправиш граматиката, че си много зле. Ако ти треа учител, на среща съм



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: zlatina]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 19:59



ами........все забравям на колко години си, защото поведението ти и начина на писане, показват съвсем друго Абе, нещо не мога да ти схвана логиката, дето я имаш



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: Kalpazan]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 20:47



Kaлпазан доказваш ще си много тъпо и неблагодарно същество.
От такива неблагодарни и злобни като теб ми е писнало.

Пита те ме от къде знам за благотворителноста на Слави .Е ми то се вижда Слави е благороден човек .Той е дарил пари на децата сираци от мездра които живеят в мизерия.
Това доказва ще Слави е благороден човек.
Единственото нещо което упреквам Слави е ще пази свойте благотворителни дейности в тайна.Трябва да направи предаване за своята благотворителна дейност за да запуши устите на хора като Калпазан и разни подобни екземпляри.



Тема Еееее, АМА КАК НЕ ГО НАУЧИХТЕ тфа "Ф"нови [re: Hekф]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 20:56



деба и "адашите", деееба. Кога се пише "в" и кога "ф", а? Я ся да видя кой не е внимавал ф час за затъмнените звучни съгласни...





Тема Re: Слави командва в Нованови [re: Kalpazan]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 21:00



Само едно ще ти каза калпазан защото ми писна да се занимвам с такива като теб.
Ти си неблагодарно и завистливо същество което не цени това което Слави прави за тези децича лишени от родителска обич.Той се грижи за тях и им вдъхва увереност.Парите на Слави за тези децича отиват дам където трябва.
Няма нищо по хубаво да видиш в тези малки детски очи малко радост от трудния живот които живеят.

А предаването великолепната шесторка е подигравка с децата
Парите от великолепната шесторка не отиват дам където трябва.
Все по вече се убеждавам ще в моята родина България има един благороден Българин и това е Слави Трифонов.
Другите начело с калпазан са неблагодарни Българи



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: zlatina]  
АвторKalpazan (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 21:38



така и не се научи да пишеш граматически правилно

Не мисля, че някой тук е тръгнал да те пита или ще го направи за това откъде знаеш ти за благотворителността. Ти не разбра ли, че на никой не му пука ни за тебе, ни за оня дългуч Какво си тръгнала да ни го навираш все под носа.Ми като толкова не можеш без него, я вземи, че му предложи да се ожени за тебе.Обаче.......много се съмнявам, че ще ти се отвори парашута. Знаеш ли защо? Е, няма да ти кажа, сети се сама, поразчовъркай си малкото мозък, който ти е останал Някои може да сме екземпляри, ама други сте явление



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: пpъч]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 22:33



Е какво по хубаво да видим гафовете и излагацията на нашите политици в господари на ефира.


Няма нищо по хубаво това е най хубавото нещо.
Тое в сряда ще още една излагацията на нашите политици с вот на недоверие.



Тема Re: Слави командва в Нованови [re: Kalpazan]  
Авторmakarenko (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 02:33



1. По темата- очевидно е колко бързо Славчо -Главчо забрави какво и как говореше за Нова,спомням си в един вестник ( не жълт) четох едно негово интервю в което с какви ли не обидни думи говореше за тая телевизия. Аз не че симпантизирам на Нова аз дори не съм и фен, но просто се учудих на алчността за пари и болната амбиция на Дългуча с която той обърна мненето си за Нова .Изведнъж всички в Нова според него са много добри и големи професионалисти.Въобще не се изненадвам на това че Слави командва Нова все пак той привлича много хора като Златинка пред екрана ,нормално е да не му казват да си стои в кочинката си и да мълчи защото Славчо за Нова е като стръв за балъци(който е ходил за риба знае какво искам да кажа)

2. Златинка неможе да е безпристрастна и да види негативите в Слави защото за нея Дългия е пътеводна светлина,въздух без който неможе да диша,храна пред която друго не й се струва за ядене.Абе въобще без Слави ,Златинчето нямаше да има смисъл да съществува ,да живее .Така че , хора бъдете мили с нея тя е просто един много специален случай .

3. Калпазан благодаря ,че те има съгласен със всичко което си написал тук добре е че още има здраво мислещи хора като теб. Бъди жив и здрав и всичко най-хубаво ти пожелавам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.