Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:25 29.09.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Параноянови  
АвторИвaн Kocтoв (Нерегистриран)
Публикувано15.02.05 13:43



Това момче, обладано от параноя, отново замеси името ми, по повод на неуспеха си в конкурса на "Евровизия".
В снощното си "шоу", той и ченгето сценарист, казали, че ми били благодарни, защото съм ги изгонил от БНТ и това им позволило да останат чисти.
Тъй като е редно да се знае, че повече от половината гласове за "Каффе" са дадени от обикновени абонати на БТК, а не от далаверата с карти на мобилните опертори, каквато се привижда на този параноик, той трябва да знае, че това е първия публичен шамар който изяде от публиката.
Следват още, до пълната му забрава.
Параноята която го владее, принуждава това моче да съзира зад всяка саксия с теменужки моето присъствие и се наложи, да обикалям в кратко време над 35000 български дома за да се обаждам за "Каффе", за да му дам урок и това е първа стъпка към изгонването му от БТВ,което ще му организирам.
Единствено копетентните медицински лица могат да го спасят от мен, но той няма да се сети сам. Помогнете му!



Тема копеле, не се излагайнови [re: Ивaн Kocтoв]  
АвторMA3HbO (Нерегистриран)
Публикувано15.02.05 15:05



Ми виж там кво ще правиш, че юни месец си зад борда...
Не се разправяй с гейчетата от Кафффе.



Тема Re: копеле, не се излагайнови [re: MA3HbO]  
АвторGen4o (Нерегистриран)
Публикувано15.02.05 15:17



Мазньо, моито момче, в олио ли плуваш, та не виждаш колко низък, плосък и елементарен е Слави Трифонов! Ама ти сигурно си от твърдите му фенове, онези, дето не могат името да си напишат, без някой да им помогне...!!!! Слави отдавна е изпята песен и тепърва, хората ще има да виждат какъв самовлюбен нещастник и некадърник е всъщност.



Тема Абе Ванка...нови [re: Ивaн Kocтoв]  
Автор abettor (добър)
Публикувано15.02.05 16:32



...абе Костов!
Ти се благодари, че някой все още ти замесва името. Че то иначе отдавна да си отишъл в забвение.....



Тема Re: Параноянови [re: Ивaн Kocтoв]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано15.02.05 20:13



Вай, май верно ли тридесет и пет хиляди души са се обадили от домашните си телефони за Каффе? И тфа за Лорейн ин дъ Рейн? И тфа само в събота, щот за трите седмици преди тфа има-няма шест хиляди бяха гласували за Каффе.

Но вие господин Костоф сте напред с материала що се отнася до публичните шамари и на вас може да се има доверие.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: копеле, не се излагайнови [re: Gen4o]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано15.02.05 20:17



Не знам за кои хора говориш, кфо виждат тия хора и кой пее песента на Слави, но за последните три месеца Шоуто на Слави отчита нарастфащ рейтинг.

Но Слави е лесен. Дай да видим с Костоф кфо ще правим, че ако и на тия избори се провали верно ще е изпята песен



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Добре де Ваньонови [re: Ивaн Kocтoв]  
Автор wwww1 (непознат)
Публикувано15.02.05 20:48



кака Ленче нали ти обясни да не пасеш от тревата скрита в мазето тя е за други цели(като го няма Чорни с тревата ще те финансираме за изборите) нали знаеш че от нея хълцаш и започваш да халюцинираш че отново си на власт.

Кърти мивки дъвче винкел като пикае реже ламарина


Тема Re: Добре де Ваньо [re: wwww1]  
Авторaнти фeн (Нерегистриран)
Публикувано15.02.05 21:18



що за идиоти сте вие феновете на Слави?Комплексарчета.



Тема Re: Добре де Ваньонови [re: aнти фeн]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано15.02.05 21:57



А бе не знам кой е по-голям комплексар - тоя дет е фен на Шоуто и/или на Слави или тоя който казва: "Браво! Само така! Преебете го най-сетне тоя селяндур Слави Трифонов че не мога да го понасям"



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Добре де Ваньонови [re: Hekф]  
АвторHaзъpбaeв (Нерегистриран)
Публикувано15.02.05 22:44



Спокойно, отива келемето от плевен на състезание в душанбе. Ние с квадратните шапки го финансираме. Чалгата е харашос. Обичаме бахур и чалга. Чекаме sms-и.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.