Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:41 27.09.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Връх на излагацията днес  
АвторEkcпepт (Нерегистриран)
Публикувано22.05.02 01:40



Направо нямам думи, от няколко седмици този водещ така се излага пред хората, гостите и зрителите, че просто се чудя няма ли кой да му каже как да се държи... или всички са толкова наплашени, че не смеят да му кажат нищо, за да не ги изгони?

Днес беше направо върхът. Ами като не може да се контролира и владее в присъствието на такива гости, да не кани звезди, а да продължава да си ОДИ по баирите да прави предавания от там и да хвали балканията, селянията и простотията, с които явно се гордее, и то много. Не искам да бъда груб и да казвам неща, които сигурно по-долу достатъчно много пъти са писани сигурно, но неща от сорта простак, селянин, грубиян и т.н., няма как сами да не ти се набият, след като дори не се прави минимален опит тези "качества" да се прикриват.

За какво е тоя форум тук?

Айде, стегнете се и напишете десетте неща, които водещият не трябва да прави в ефир пред хората, за да не се срамуваме и ние.

Аз също имам идея какво да напиша, че напоследък нещо много ме хваща яд. По този повод виждам как публиката упорито се хили, за да замазва безкрайните гафове в поведението на водещия, за да не се излага той пред хората, а той пък си мисли, че е направил нещо много хубаво и по този повод го повтаря още един-два пъти, за да стане "още по-смешно".

Излагация, голяма, особено за най-гледаното и уж или не уж най-професионално правеното предаване. Дайте си зор малко. В правилната посока.



Тема Re: Връх на излагацията днеснови [re: Ekcпepт]  
Автор Учиндoлckи epreн (виолист и козар)
Публикувано22.05.02 09:58



Ех,експерте,ей прост експерт ши си устаниш.Нема да убиждаш селскио,щото ши ти пусна каракачанката Бате Бойко.Знайш ли кво кучи е тва - със седми клас,знаи три езика,псува на шест,играй табла,карти,шах,ама най-добро е на чилик.Чилика нъл знайш е спорт Нумеро Уно у Учиндол.Убачи,га кучито реши да учи и цигулка,Славката съ йедоса, зер да ни стани по-голем цигу-мигу от него и ми го връчи,да ми пази козичкити.Ама скива ли снощи,тая архентинската фльорца,танци ши ми играи,ши ми съ праи на Павловата от Бълшой,хехе,амчи тая ни знаи,чи наш Славчо,кат малък беши един Лордофдъденс и седемте джуджарки на подиума.И къв номер и спретна а,ся на краката си ши има по три пръста,вместо пет,щот с тия плавници 47 номер,малък ний денсинга на нази.И що ни рачи тая да гу вземи,чи нашто момче - високо,стройно,мангизлийчи,ши и напри една петарка да са радва дедо Тодор на село.Ама тая баровка го раздава,не си спомня,га търчеши след кравите из архентинските пампаси/ей,и ази знам некоя чуждоземска дума/,а ся холивуд-боливуд у главата и.Ама ай сиктир на тая,ний си гледами нашта княгинка,друго сий царски зет да станиш,пък ши видиш Учиндол как ши съ казва Царское село.Айди със здрави,чи козичкити гладни устанаха,и умната!



Тема Re: Връх на излагацията днеснови [re: Учиндoлckи epreн]  
АвторEkcпepт (Нерегистриран)
Публикувано23.05.02 01:12



Все пак, очаквах по-сериозни мнения.



Тема Re: Връх на излагацията днеснови [re: Ekcпepт]  
Автор CherniqМодератор (ranen taliban)
Публикувано23.05.02 02:43



аз си мисля, че хора като теб сядат в 22.30 пред телевизора и не гледат да се зарадват на смешките, ами просто търсят някой гаф и да намерят мааану
кат не ти харесва не го гледай
публиката не се хили за да замаже гафа, ами просто се хили
тва, че си тъп и не умееш да се веселиш си е твой проблем



Тема Re: Връх на излагацията днеснови [re: Ekcпepт]  
Автор mburg (новак)
Публикувано23.05.02 11:29



e kakvo e napravil Slavito, napishi za bg v chuzbina, deto ne moze da mu se radvame na prostotiite.
Koj e bil gost v pradavaneto, che si ostanal nedovolen?

Bulgaria forever


Тема Добре де...нови [re: mburg]  
Автор E3DA4KATA (ВЛЮБЕНА!)
Публикувано25.05.02 12:57



критика,критика-ама така и не каза,експерте,с какво толкоз бат Слави та е подразнил?По-скоро-дай конкретен пример!
Мен си ме кефи шоуто!Вярно е,понякога Слави се лигави,обаче то това може да се компенсира с един червен буркан до аплаузе-то...Той ще си знае-почне ли да се плюнчи и да капе-светва крушата....Иначе е готино..При положение,че го правят 5 пъти в седмицата-не може всеки път да е на върха!
А и всички понякога си се лигавим!
За публиката-щях да кажа-не знам кой се хили така грозно(не говоря за Годжи),обаче идва някъде изотзад-и то това е на всяко предаване-ГАДНО Е!Имам чувството че на тоя някой му плащат!

I'M IN LOVE!...


Тема Re: Връх на излагацията днеснови [re: Ekcпepт]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.05.02 03:08



Кои звезди бяха тогава?



Тема Re: Връх на излагацията днеснови [re: Ekcпepт]  
Автормoни (Нерегистриран)
Публикувано01.06.02 12:20



експерт,
всеки влак си има пътници, а този на Слави не е пълен с експерти




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.