Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 25.04.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема На 2 пъти умирам от смях.....нови  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано27.04.02 01:37



Първия път беше оная вечер като Слави изяде залъка на Алсу Не съм очаквал от него такова нещо
Втория път беше днес като видях тая Виктория май беше.....Ква миска е тая, кви пет лева, кви плейбои и подобни глупости. Да беха взели първата курва от лъвов мост по-добре щеше да изглежда. Имаше си цици момичето, но краката и бяха огромни. Срам. Слави няма нищо общо де
Другото дет искам да ви кажа е, че днешното предаване беше платено от плейбой
Айде със здраве



Тема Re: На 2 пъти умирам от смях.....нови [re: Cherniq]  
АвторTPУПOHAPE3EHинc (Нерегистриран)
Публикувано27.04.02 10:10



Право думаш за таа патка. Слепец требе да си, да си ловиш на мохабета, че е хубавица. Имам следното обяснение - 1. Тиа, плейбойците де, разчитат повече на фото-филтрите и трикове с програми за изображения. Хич им не требе истинска плът, а само ЕГН на некоя мърла. По- евтино е. Мърлата па фане та си поверва, че е хубавица и току се изтъпани в некое предаване.
Как , обаче Трифонов и се е вързал и за мен си е загадка, доволно голяма. Даже сефте го чувах необмислени приказки да реди. Съветваше баща- щерка си на показ да излага, или поне да не и пречи... Дори К.Евро не успе да замаже дереджето.
Писано е - не стой между жени - коварството от тех излиза, кат молец от стара дреха. Подхлъзна се Трифоновия, да му е простено де. То и аз често са изтървам. Пустите му женски мн. на изумяват по некога....



Тема Re: На 2 пъти умирам от смях.....нови [re: Cherniq]  
Автор Slavibabe (непознат )
Публикувано27.04.02 13:54



Cherniq mislia 4e ve4e te uvajavam....!!!:)))Za tia 2 puti si absolutno prav , naistina.Taia ima6e si cici , oba4e kvi kraka , kva pohodka , niama6e nito krasivo lice , nito ni6to , pone da ima6e niakvo izlu4vaen ili 4ar...NI6TO!!! I kak samo mu se
ligave6e na Slavi - "A tuka na plakata mnogo hubavo si izleznal..." , "Kaji na ba6ta mi..." , onova deto kato haresvala niakoi muj i hodela bez belio - "Emi , ti 6toto vidia
i sega si izmisli vuprosa..." , ei drislo za kva se misli6?!!!Ne se li vijda6 , kva si grozna?!!!!!



Тема Re: На 2 пъти умирам от смях..... [re: Cherniq]  
Автор Anonymous (Handspring)
Публикувано27.04.02 16:59



mm dam tova sas Alsu kato i vze zalak i az ne go ochakvah!:)
momicheto ostana shokirano (taka pone izglejdashe) :)
Inache Alsu pone ne pia na playback i plus tova pia dobre ...mnogo mi haresa vtorata i pesen (Niakoi moje li da mi kaja kak se kazva?)

The power of one.


Тема Re: На 2 пъти умирам от смях.....нови [re: Anonymous]  
АвторSam (Нерегистриран)
Публикувано27.04.02 23:31



Da. saglasen sam s teb, tova sas zalaka beshe potresavashto, ne ostavi momicheto da si iziade pitkata, no kato tsialo predavaneto beshe mnogo gotino, ne te natovarvashe, prevoda beshe chudesen, vsichki i - Alsu i prevodachkata Olia i Slavi imaha dobar vanshen vid, gotino si beshe, no samo edno ne mojah da razbera - osven fala s pitkata, zashto prez tsialoto predavane Slavi ubejdavashe Alsu , che e BULGARKA, kato tia si e tatarka! Daje taya prostotia na parva stranitsa na Noshten Trud izleze! Bulgarka, ta bulgarka bila, e kak she e bulgarka, kato si e TATARKA, be djanam!!!!!!!A vtorata pesen naistina e mnogo gotina, e pone behse zabavno i raztovarvashto, vapreki, che mnogo ot vaprosite biaha dosta tapichki...



Тема Re: На 2 пъти умирам от смях.....нови [re: TPУПOHAPE3EHинc]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано28.04.02 04:52



В интерес на истината на снимките беше излезла много яко. Може и пари да не е взела курвата, а да е минала с едно ебане Държанието си и беше аболютно курвенско. Абе тая си беше курва. Спор нема



Тема Re: На 2 пъти умирам от смях.....нови [re: Slavibabe]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано28.04.02 04:54



И аз теб те уважавам бейби
Катето Евро като излезе - добре. Като тръгна да излиза Вики помислих, че си правят някаква шегичка и, че задаващия се субект е Руслан Мъинов във женски дрехи



Тема Re: На 2 пъти умирам от смях.....нови [re: Anonymous]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано28.04.02 04:56



Може и сценарии да е било, но не вярвам
Наистина евалата, че не пя на плейбек, за разлика от нашите измислени "звезди"



Тема Re: На 2 пъти умирам от смях.....нови [re: Sam]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано28.04.02 04:57



Ти пък. Не видя ли, че той се базикаше само



Тема Re: На 2 пъти умирам от смях.....нови [re: Sam]  
Автор balgarin (patriot)
Публикувано29.04.02 18:32



Fen,


zashto ne vzemesh da prochetesh malko istorija?
I shte razberesh i za Volska Balgaria i za porednoto blestiashto tvorenie na komunistite.

S Makedonia napraviha eksperimenta.
Izkaraha makedonska nacia.
Triabvashe da umre Stalin inache niamashe da se razminem s SHOPSKA NACIA,TRAKIISKA NACIA I DOBRUDJANSKA NACIA.


SUCKS!!!!!!!!!!!!!!

Историята не ни учи на това как са живели дедите ни, а на това как да живеем НИЕ!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.