Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 30.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Предложения за НОВА ВЕРСИЯнови  
Автор Цветан Цветков (stranger)
Публикувано29.11.00 10:22



Здвавейте, ето ме пак, вашия кошмар:)

Искам да изложа някои мои виждания за новата версия на лафчето, за да ги обсъдим заедно и да няма недоволни след това.

Сигурно вече сте разбрали че пуснахме нова услуа КЛЮЧ (

)
С две думи каква е идеята за тези които не са разбрали.
С една регистрация да може да се влиза и ползват всички услуги на dir.bg. в това число са лафчето и клубовете.
Когато за първи път влезеш в лафчето например, ще бъдеш попитан за Прякор(Ник) с който ще участваш в лафчето. От този моменет никой друг не може да използва този НИК.
разбира се този НИК може да бъде както на кирилица така и на латиница докато ПОТРЕБИТЕЛКОТО ИМЕ в КЛЮЧ може да бъде само на латиница, заради пощата която получавате автоматично която няма как да е кирилица.
Във всеки един момент може да смените своя НИК , като по този начин го освобождавате и позволявате на някой друг да го ползва.

Сигурно ви се струва много сложно на пръв поглед но като се замислите ще откриете че на практика не е така ;)
Ако има някой който нещо не му е ясно може да пита тук.

Сега да се върнем на новатата версия на лафчето.
1.Ще има възможност да се ползва както от регистрирани ( те получават значително повече възможности) така и от не регистрирани ( които обаче няма да могат да ползват НИКОВЕТЕ на регистрираните)
2.Регистрианите ще могат:
-да създават собствени стаи
-в тези стаи ще имат права да гонят и забраняват достъпа на натрапници.
-ще могат да си променят настройките
-ще могат да избират дали списъка с потребители да бъде от ляво или от дясно на екрана.
3.Ще се опитаме да вкараме избор на звуци в съобщенията ( това ще трябва да го обсъдим по задълбочено)
4.Ще бъдат въведени теми които ще позволяват всяка стая да има свой облик, като регистрираните ще могат да си избират цветова палитра за съответната тема по свой вкус.

ами май това е като за начало ;)

Очаквам вашите коментари, мнения и предложения.

Цеки



Тема Отг: Предложения за НОВА ВЕРСИЯнови [re: Цветан Цветков]  
Авторneomisha_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано30.11.00 19:11



naiiii nakraq...ami to behe kraino vreme za tekiva raboti...na mnogo hora im pisna da im se vliza s nikovete!!!! no vij tova za goneneto ot stite....tuk bihte mogli da pomislite malko o6te , za6toto prosto mi se struva 4e davate mnogo golemi pravomo6tiq na slu4aini hora....tova e !



Тема []--- [re: neomisha_anon_anon]  
АвторDarthMaul_anon (Нерегистриран)
Публикувано30.11.00 22:46



Какво като се дават големи правомощия на случайни хора да гонят някои от стаята която сами са си създали? То един случаен аматьор си човърка в лафчето и се опитва да прай всякакви негови приумици не че някога ще успее да го напрай без грешки тва няма да стане никога не е във възможностите му. Ей така винаги ще си човърка в лафа и нервите ни ше ми претендира че браузъра ми не са му включени или че не подържа бисквитки с тия ключове работата ептен ше се забатачи не че досега нещо тук беше в ред
Ааа да - ми предложението ми е Цветан да го заменят с някой дето е в час с програмирането иначе няма спасение



Тема Отг: []---нови [re: DarthMaul_anon]  
Автор Pepelyashka (непознат )
Публикувано01.12.00 01:26



abe ti stopli li za kvo ide rech izobshto?!?
;)



Тема Отг: Предложения за НОВА ВЕРСИЯнови [re: Цветан Цветков]  
Автор Pepelyashka (непознат )
Публикувано01.12.00 01:32



? ako turish zvuci- t`va she se otrazi li na skorostta?
;)



Тема Отг: Предложения за НОВА ВЕРСИЯнови [re: Pepelyashka]  
Автор Цвeтaн Цвeтkoв (stranger)
Публикувано01.12.00 10:44



Има някоко варианта
1.Изтегляш си колекция от звукове, която се записва на диска ти и когато трявба да се посвири се тегли от там. Тук няма да има забавяне
2.Тегли се от сървъра при необходимост, и се кешира на диска, това първоначално би забавилно но след това трябва да няма проблеми

ще има възможност да се изключва звука така че да не ти пречи и да не забавя.



Тема Отг: []---нови [re: DarthMaul_anon]  
Автор Цвeтaн Цвeтkoв (stranger)
Публикувано01.12.00 10:49



Щом си такъв майстор, заповядай, с удоволствие ще ти отстъпя ти да направиш чат така че хем да HTML , хем да е бърз на такива с 9600, хем да няма проблеми със стари или бъгливи версии на броузърите, хем да е с много възможности и екстри а и да не забравим всички потребители да са ДОВОЛНИ.

Навит ли си???



Тема Отг: Предложения за НОВА ВЕРСИЯнови [re: Цвeтaн Цвeтkoв]  
АвторMatilda_anon (Нерегистриран)
Публикувано01.12.00 17:39



novata versia zvuchi interesno... ako naistina stane taka shte bude mnogo got:)



Тема Отг: Предложения за НОВА ВЕРСИЯнови [re: Цветан Цветков]  
АвторМорфиус_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано02.12.00 01:23



Въпрос 1 - къде отиде анонимноста в чата ???
Въпрос 2 - не са ли достатъчни филтрите или ще копирате mIRC ???
Въпрос 3 - kак следите влизащите в дир а
( това взе че се опита вместо ника ми от чата да използва като име регистриран имеил ) ???
Въпрос 4 - освен за пощата за какво друго служи ключа ???



Тема Отг: Предложения за НОВА ВЕРСИЯнови [re: Цветан Цветков]  
АвторМорфиус_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано02.12.00 01:27



I predi da sam widql otgowora mi se 6te da zadam o6te edin wapros - kakwi sa tiq anon(si) kam nika mi ???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.