Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 30.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема helpнови  
Автор Germany ()
Публикувано05.07.00 16:29



Imam nugda ot pomosht isuvet. Ot izvestno vreme ne moga da pisha na HTML versijata na lafcheto. Vlizam si suvsem normalno no pri vseki opit da pusna replika mi pokazva slednoto suobshtenie: Too Fast!!! Kakvo se sluchva i kakvo moga da napravja? Blagodarja na vsichki predvaritelno!

Тема helpнови [re: Germany]  
Автор Цветан Цветков ()
Публикувано05.07.00 17:31



Това съобщение се показва когато се опитате пусните 2 съобщения в рамките на 3 сек ако се изчаква достатъчно няма никакви проблеми това ограничение го има отдавна но сега добавихме това съобщение за да не се чудите защо не ви излизат съобщенията

Тема helpнови [re: Цветан Цветков]  
Автор Germany ()
Публикувано06.07.00 12:38



Blagodarja mnogo za informaciajta no sluchaja ne e takuv. ne moga da pusna nito edna replika oshte s vlizaneto dava takova suobshtenie. I az se setih za tova koeto ste mi napisali i izchakah izvestno vreme, no nishto ne stava.

Тема helpнови [re: Germany]  
Автор Цветан Цветков ()
Публикувано06.07.00 14:42



проблема го има само при първото съобщение когато ви излезе прозореца Too fast !!! натиснете OK и пробвайте пак с enter Надявам се това да помогне

Тема help [re: Цветан Цветков]  
Автор Germany ()
Публикувано07.07.00 15:56



Blagodarja mnogo za pomoshta! Kakto se pojavi problema taka i izchezna sega vsichko e OK!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.