Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:42 14.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Наистина плащат в интернетнови  
Автор Ани ()
Публикувано26.05.00 14:34



Намерих фирма, която плаща добре само защото стоим в интернет и правим обичайните неща. Условието е да вървят реклами в отделен малък екран в горния ъгъл на екрана. Обещават по около 18 долара на час и е на пирамидален принцип с 8 нива на референти. Направих официално запитване до фирмата, дали работят с българи и отговорът е ДА. Трябват ви навършени 18 години! Ако ви интересува, аз съм на Anykal@excite.com.

Тема Наистина плащат в интернетнови [re: Ани]  
Автор Султанка Стойчева Стойчева ()
Публикувано08.06.00 23:49



Ани, изключително силно желая Вие да имате право. Трябва обаче да споделя, че отговорих на едно такова предложение, но нищо не се получи. Стана така, че след излъчването на реклами, на моя е-mail адрес се получиха много нови предложения за подобна работа, но пари - никакви. Разполагам с денонощен достъп до Интернет и предложението ме интересува. Бих желала да знам за коя фирма става въпрос и какви продукти ще се рекламират. Какъв е механизмът на работа в тази рекламна кампания. Какво друго ще се иска и как точно да го правя. Не желая единствено да се занимавам с неща извън закона. На 53 години съм. По образование съм инж.-химик. Ако не представлява проблем, моля Ви, отговорете ми.

Тема Наистина плащат в интернет [re: Султанка Стойчева Ст]  
Автор Aни ()
Публикувано14.06.00 23:27



Съжалявам, че съм Ви подвела, заплащането е 18 цента на час. То става между 60 и 90 дни, след като сте набрала минимум 20$. Ако все още представлява интерес, аз съм на Anykal@excite.com. Пишете ми.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.