Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:30 26.05.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Вие имате ли проблем с връзката?  
Автор cool* (непознат )
Публикувано21.08.07 11:11



При опит да вляза в Лафче ми се изписва следният надпис- При проблем с възката натиснете Тук...и ефекта е никакъв. Вече втори ден. Само с мен ли е така, за да взема мерки или има отново някакъв общ такъв?



Тема Re: Вие имате ли проблем с връзката?нови [re: cool*]  
Автор jvc131 (непознат )
Публикувано21.08.07 11:56



Ами не само с теб е така.Проблема е всеобщ.Въпроса е дали някой работи по него и ще бъде ли отстранен.Ама като гледам май няма много вълнуващи се за това.Освен да чакаме и да се надяваме - не виждам какво друго може да се направи



Тема Re: Вие имате ли проблем с връзката?нови [re: cool*]  
Автор 3opицa (непознат)
Публикувано21.08.07 12:28



Вярно е всеобщ проблем, а дали ще го оправят кой да ти каже

, да не стане като с одигото, което в един прекрасен ден преди около половин година спря и оттогава не е тръгвало...не че беше напоследък кой знае какво, ама като влизаме толкова години ни беше като стар приятел.



Тема Re: Вие имате ли проблем с връзката?нови [re: 3opицa]  
Автор CИPEHA (непознат )
Публикувано21.08.07 13:13



Преди време имаше срив и за ден и се оправи, макар,че доста проблеми създаде. Сега обаче никой нищо не знае и никой не може да каже дали някой прави опити да го възстанови. Всички казват,че не е било кой знае какво, но все пак си беше място където можеш да си запълниш свободното време. Липсва ни и това е. Едва ли има друг такъв чат в който можеш да пишеш в определини стаи.



Тема Re: Вие имате ли проблем с връзката?нови [re: CИPEHA]  
Автор cool* (непознат )
Публикувано21.08.07 14:09



Мда..преди време имаше някакъв проблем, но неговото естество бе диаметрално противоположно на сегашното. Тогава излизаха на екран едва ли не всички регистрирани никове в Лафчето, сега просто не може да се влезе, или както преди малко успях, то бе за няколко минутки. Навсякъде е празно..или почти.
Предполагам, че ще го оправят, поне съм оптимист.



Тема Re: Вие имате ли проблем с връзката?нови [re: cool*]  
Автор jvc131 (непознат)
Публикувано21.08.07 14:41



Дано не си останем с оптимизма само. Лошото е че не знаем дали се работи по проблема и въобще към кого да се обърнем.Наситина единственото място където можеш да водиш абсолютно неангажиращи разговори с непознати.



Тема Re: Вие имате ли проблем с връзката?нови [re: cool*]  
Автор мaйнaTAМодератор (реалистъ)
Публикувано21.08.07 15:07



всички имаме проблем ..но както ме увериха по проблема се работи ...ся има вход вече и ме пуска но дотам



Тема Re: Вие имате ли проблем с връзката?нови [re: cool*]  
Автор nghnghngh (непознат )
Публикувано21.08.07 23:37



Не те пуска в чата , не те пуска в клуба , аз не знам кой се занимава с това , ама мисля само ако иде на морето , ако си сложи един по голям камък на шията и аааааа в глибокото ............... Хората отвъд Луната стигната - те един чат не могат да оправят ! Е те това е българска запазане марка кьор фишек за повече неам думи





Тема Re: Вие имате ли проблем с връзката?нови [re: cool*]  
Автор CИPEHA (непознат )
Публикувано22.08.07 08:55



Да сега можеш да влезеш като нерегистриран, но само това. Не можеш да пишеш, не можеш да изпращаш бързи, абе нищо. А когато се опиташ да влезеш като регистриран никчето ти е там, а на теб се изписва ,че е невъзможно да влезеш. Така ,че регистрирани никчета много, но? Когато влязох като нерегистрирана оставих две съобщения на администраторите предполагам и ми се върна отговор,че съобщението е прочетено, но дали не отговаря комп?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.