Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:37 30.05.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема андро,нови  
Автор мoлoтoв (непознат)
Публикувано20.05.06 15:39



къде изчезна?
загуби интерес?



Тема Re: андро,нови [re: мoлoтoв]  
Автор xsw (непознат )
Публикувано21.05.06 08:50







Тема Нищо в природата не изчезва, само променя форматанови [re: мoлoтoв]  
Автор aндpo пpим (логаритмуван)
Публикувано21.05.06 11:56



... си. Аз също. Андро ---> чат ---> андро прим. Тва е положението.



Тема Re: Нищо в природата не изчезва, само променя формнови [re: aндpo пpим]  
Автор мoлoтoв (непознат)
Публикувано21.05.06 13:11



идея си нямам какво е прим.
ениуей, радвам се, че не ти се е случило нещо лошо.
относно интернет - нищо не си пропуснал.
ако решиш, че си - знаеш къде да ме намериш.
относно работата - евала, че се махна от онова място. бързо да намираш нещо по-свястно.



Тема Тва е от математиката. Прим-а, де. Е, и от Ем-тел. [re: мoлoтoв]  
Автор sleeПинk (ин дъ файър)
Публикувано21.05.06 13:22



Чатът много ми помогна, научих се да се диференцирам. Странно, струва ми се, че повечето от останалите се опитват да се интегрират. Ениуей, влизам няколко дни седмично отпри сестра ми, така хем правя по трийсетина километра с колелото и топя сланини, хем съм в час с актуалностите. Гадното е, че чавето се прибра отнавън и вече излезе от банята. Влязъл му шампоан в очите, но пък се изкъпал почти сам. Горд съм, но доколкото познавам обстановката, до половин час ще ме подлуди и ше се сурна на едно колоездене по Витоша. Сестра ми си е забранила поп-ъпите и не мога да влизам в чата. Относно работата, не си търся, успявам и сам да си осигуря заетост, пък и сега по Евроспорт дават "Джирото", а от началото на юни почва Световното по футбол. Тамън, няма да се чудя как да бягам от бачкане, за да гледам мачовете. Чао, засега.

Ай`м а уайлд чайлд, ком`н`лов ми!


Тема Re: Тва е от математиката. Прим-а, де. Е, и от Ем-нови [re: sleeПинk]  
Автор мoлoтoв (непознат)
Публикувано23.05.06 03:23



за диференцирането - много добре.
за интегрирането - правилно наблюдение.
за влизането от при сестра си - в едно от менютата на експлоръра ти, примерно в туулс, има падащо такова, което ти позволва да allow-ваш pop-ups. кликваш го и готово. нямам такава опция на моя браузер, затова не мога да те инструктирам точно къде се намира, но ако настоятелно търсиш, ще го намериш.
относно световното - оле! май така се казваше.

не пиша тук, както знаеш, мъ за теб направих изключение.
чао :)

Редактирано от мoлoтoв на 23.05.06 03:24.



Тема Здрасти!нови [re: мoлoтoв]  
Автор тълkoвeн peчниk (на тъпотокопеле)
Публикувано25.05.06 11:53



Около час опитвах да отблокирам шибаните поп-ъпи, обаче ... еми, майната им! Относно Световното: Холандия - шампион, дори си купих специална тениска с къси ръкави и огромни бицепси по тоя случай. Много готина, черна с оранжеви надписи и холандско знаме. На гърба пише с големи приветливи букви: "Холанд", а отпред: ... еми, в момента съм с нея, а огромните ми пекторалиси пречат да видя кво пише отпред, но също е оранжево-синьо-малко бяло и доста оптимистично. Абе, аз пиша тук, ама от време на време правя изключение и не пиша. Ъъъъ, нещо такова, де.

Попитай тъпото копеле!


Тема Сега чакам некой остроумник да ме пита нещо.нови [re: тълkoвeн peчниk]  
Автор тълkoвeн peчниk (на тъпотокопеле)
Публикувано25.05.06 11:55



Как съм видял кво пише на гърба?

Попитай тъпото копеле!


Тема Re: Здрасти!нови [re: тълkoвeн peчниk]  
Автор Mиcиcипи ()
Публикувано26.05.06 13:03



тълковен речник, за тениската няма да те питам, ама тая Гингер от чергата много те изпотява ... да не ме караш после аз да я пера. и не ми отговаряй на този въпрос остроумно, ако обичаш




Тема Добре.нови [re: Mиcиcипи]  
Автор Bиж Дpyжбa и yмpи щacтлив (!)
Публикувано29.05.06 12:43



Няма.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.