Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:34 14.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ЧРД, мамо!нови  
Автор ЧPД, мaмo! (тва е подаръка.)
Публикувано02.05.06 14:35



Извинявай, че не ти купих цвете, но ти категорично отказваш да поливаш саксиите, а аз не подарявам отрязани цветя.

Мила моя мамо,
сладка и добричка,
как да кажа, мамо,
колко те обичам?!


Тема Re: ЧРД, мамо!нови [re: ЧPД, мaмo!]  
Автор Mиcиcипи ()
Публикувано02.05.06 18:51



Лелин, ти ли си? Верно че беше днес! Пък аз съм забравила. Честити й го и от мое име, щото съм с вирусна ангина.




И нема се пуашиш от новата ми сигнатура, тфа ми го написаха преди малко на кю-то, при това само сме се карали

ППС: В това стихотворение последната дума се пише "обичКам".

"с теб не знам защо но ми е се тая дали ще се караме ..биеме или чукаме" - цитат


Тема Re: ЧРД, мамо!нови [re: ЧPД, мaмo!]  
Автор Mиcиcипи ()
Публикувано04.05.06 10:01



Абе, лелин! Ти какво пи на тоя рожден ден, та майка ти сега ми се оплаква? Каза да не и правиш повече подаръци, щото си пеел фалшиво и те намерила вчера на бунището до дирвото, да плачкаш за пилешки гърди на оная кокошка, дет" като снасяла яйцето и направо го кълвяла? Тц тц тц ... знаех си аз, че това Джиндир-Миндир до нищо добро няма да те доведе. Ше треа почнеш да пиеш нещо по-твърдо от бира, за дезинфекция ... Бра"чет ти кът съ напии, поне до колибката на немската уфчарка пада, а ти ...
То понякога да си глупавичък си е Божия благодат ... предпазва.

такива мити рабути ... айде ...



ПС Ако изтриете с майнаТА този пост, обещавам да го пусна у сичкото клуб дето го има

"с теб не знам защо но ми е се тая дали ще се караме ..биеме или чукаме" - цитат


Тема Re: ЧРД, мамо!нови [re: ЧPД, мaмo!]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано05.05.06 11:30



Мила леличко,
Честит рожен ден.
Петък.



Тема Re: ЧРД, мамо!нови [re: ЧPД, мaмo!]  
Автор rococoro ()
Публикувано05.05.06 14:37



бате .. майкати чете ли те фне та

да ти е жива и здрава и се така да имаш причини да и го казваш на стихчето



Тема Re: ЧРД, мамо! [re: rococoro]  
Автор ritanata_zelka (сладка салатка)
Публикувано06.05.06 17:48



Мила леличко, аз не мога да не ти пожелая ЧРД, след като натегачката Петък го е направила. Приеми най искрените ми ъъ похвали.. за знам ли за себе си...



Тема Re: ЧРД, мамо!нови [re: ritanata_zelka]  
Автор rococoro ()
Публикувано07.05.06 05:10



мила зеличко, ас не-мога да не-приема по-желанието ти за чрд, дори и ако на-тегачката петък не-го бе на-правила (както фсъщност и не-го е на-правила :) и съм на сто-процента сигуратте, че когато този ден настъпи - по-желанието ти ще се сбъдне
приемам най-искрените ти похвали за себе си .. и те млясвам симпатично по .. листата




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.