Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:18 17.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Клуба...нови  
Автор Dedwen (HaCk ThE WorLd)
Публикувано22.11.05 18:35



Този клуб отдавна е обречен заради такива образи .Не може да се сптекне форум с таквиа хора, които единствените теми който пускат е кой кво е ебал ,кой колко бил прост.Ами с такива хора форум не може да се прави!Искам да ви запитам да ли сте ходили по другите клубове на дир.бг да проверите да ли там има такива проблеми...аз съм ходил и няма,това какво говори за хората които пишат тук,м?И незнам вие какво искате от майнаТА ... да щракне с пръсти и да оправи форума така не става.За да може да се оправи всичко трябва хората,които пишат в форума да осъзнаят,че това не е място,което може да си правиш гавра с когото и с каквото и да било!

Ако е вярно че майната се отегля от мястото на модератор бих искал аз да се кандидатирам за него!

Редактирано от Dedwen на 22.11.05 18:51.



Тема Re: Клуба...нови [re: Dedwen]  
Автор Илит. (променлива)
Публикувано23.11.05 10:02



Оле-мале.



Тема Батка, издържа да чета около половината от първотонови [re: Dedwen]  
Автор ниk oт Лyнaтa (тъпото копеле)
Публикувано23.11.05 17:14



...ти изречение. Тъп си, копеле, ама много. Мога да те посъветвам да се ебеш в гъзъ и да не се занимаваш с такива неприсъщи ти занимания като писане по клубовете. Изобщо, писменото слово далеч не е силната ти страна, или ако е, моите съболезнования!

Световен шампион по междуполов чат - версия




Тема Re: Батка, издържа да чета около половината от първотонови [re: ниk oт Лyнaтa]  
Автор DARK. (DARK)
Публикувано24.11.05 00:37



Dedwen пич може и да имаш в момента ентусиазма да си модератор но ще ти писне и на теб по една проста причина тук не останаха никакви свестни хора от чата.Трябва да се подмени целият чат на дир-а или да се затвори!

Ми ц шматакам се насам натам ;)


Тема Няма лошо, и майнаТА е пич....сигурно.нови [re: DARK.]  
Автор ниk oт Лyнaтa (тъпото копеле)
Публикувано24.11.05 13:38



Проблемацията е не в личността на модератора, а в наличието му. Сигурно и Дедуин е пич, сигурно и ти си пич, вярвам, че и дядо ти е пич, както и кварталния и коминочистача, взети заедно са пич. Против модератор съм и тва си е.

Световен шампион по междуполов чат - версия




Тема Re: Няма лошо, и майнаТА е пич....сигурно.нови [re: ниk oт Лyнaтa]  
Автор Dedwen (HaCk ThE WorLd)
Публикувано25.11.05 12:37



Хах ниk oт Лyнaтa,ти може да си против обаче без мод не може,защото тия смешници дето нито разбират от компютри,нито от лаф а са започнали да пишат в клубове.Клуба не е място за писане на глупости,като 98% от темите тук вклучвам и някои на ниk oт Лyнaтa.В сееки клуб трябва да има модератор.Но аз мисля,че твоя прболем е ,че модеатора ти пречи за пишеш глупости,защото иначе няма обяснение,тъй като иначе теб модератора не те бърка.

Редактирано от Dedwen на 25.11.05 12:39.



Тема Re: Клуба... [re: Dedwen]  
Автор Mapжeнa ()
Публикувано25.11.05 14:35



м, ма и ти се изказа много умно - по другите форуми всичко това се шушука ама на бележки и по срещи! тва от мен да го знаеш!

Има добри и лоши хора, от лошите се отказваме, с добрите сме добри...


Тема Re: Няма лошо, и майнаТА е пич....сигурно.нови [re: Dedwen]  
Автор Wizard. (магьосник)
Публикувано27.11.05 21:10





Добре дошли в света на Магията!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.