Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:02 17.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема е те тфа е чанта!нови  
Автор SuRiKaTkA_s_MoTiKa (mi...az we)
Публикувано12.10.05 21:50



Драсти:)мисля да споделя нещо много много амъ много важно със сички.Така преди няколко дена разбрах що за жиуотно е тфа чантата.Една приятелка(металка)ми вика ти си чанта...и аз цикля там съ чудя на кфа чанта и приличам пазарска,раница,дамска....или куфар....А тя ми обяснява що е то-тфа е човек който съ прави на метал ама ни е.Начи сеедно да слушаш азис амъ хоиш с блуза на...Мерилин Менсън.Пък тя ни знам що го каза,щото аз ни съм твърдяла чи съм чак металка а само че харесвъм металъ...та тя 50 пъти ми го пофтаря докато почнах да разбиръм...аз съм чантааа аз съм чантааа но то тфа ни е от чак такоа значение де...просто се чувствах длъжна да го споделя с вас та къту ви кае някой че сте чанти да не глеате като теле в железница а да разберете!Аааа скивате ли колко мноо знам уе...ае да ме помните с дубро се пак



Тема Re: е те тфа е чанта!нови [re: SuRiKaTkA_s_MoTiKa]  
Автор БъЛxЪ УчИлApKъ (блуждаеща душа)
Публикувано13.10.05 20:58



блахахахахахахах дубре че беше ти да ни сфетнеш... тфа просто не е за испускани нее дубре че беши ели да ни сфетни...ааа тя фикаше на мене ЧАНТА а не на тебииии! А наеш ли кфо тряа кажа на сички АЛБУМА НА СЛИПНОТ "Iowa" ПРОТИВНО НА СИЧКИ УБЕЖДЕНИЯ НЕ Е С ОВЕН А С КОГО? можете ли да познаете? с МАЛКОТУ ПОНИ, РАЗБИРА СЕ!



Тема Re: е те тфа е чанта!нови [re: БъЛxЪ УчИлApKъ]  
Автор SuRiKaTkA_s_MoTiKa (mi...az we)
Публикувано14.10.05 15:10



Ъма да сме точни тя викаше ВИЕ СТЕ ЧАНТИ=>и на мен го е казвала а ти ни са притесняяй онова си е малкоту пони мани я тя кфо се опитфа да докаже!



Тема Re: е те тфа е чанта! [re: SuRiKaTkA_s_MoTiKa]  
Автор KyMaPъ KaCaПиH (луда кучка)
Публикувано14.10.05 22:17



не бе тя просто ме уважавъ супер многу и ми говори на виене за другу:) Малкуто пони е естестфено! Кой може да каже,
че това --->

е козел... Начи му е време да си вземи хапчитатъ...Напоследък съм на ти с научнити открития уткрих че това не е кое да е пони, тува е БУХТИЧКА!



Тема Re: е те тфа е чанта!нови [re: KyMaPъ KaCaПиH]  
Автор SuRiKaTkA_s_MoTiKa (mi...az we)
Публикувано15.10.05 22:27



Ъми да....аз винаги съм си мислиъ че тфа е Звездичкъ...ъмъ сеедно де важноту е че е малку пониии а ни е овен...тя ели ни разбиръ и ни забравяй дружбата започвъ с мифкъ...ъъ усмифкъ да каЖа



Тема Re: е те тфа е чанта!нови [re: SuRiKaTkA_s_MoTiKa]  
Автор KyMaPъ KaCaПиH (луда кучка)
Публикувано15.10.05 22:31



да бе тая па...бърлкъ Малкуту пони с некфа увца...На краставичар краставици ше прудавъ молиъ ти съда ни стаъми смешни аз за тфа не се усмихфам штоту ме е страх да не ми станеш дружка



Тема Re: е те тфа е чанта!нови [re: KyMaPъ KaCaПиH]  
Автор SuRiKaTkA_s_MoTiKa (mi...az we)
Публикувано15.10.05 22:40



хахаха е късно се сети БРАТЛЕ вече е ту лейт(ййбре и английски проговорих) пък тя май е като тия идиотииии на честър ше викат шамаръъъъ бах мааму как мое!?нещо сички са съ повредили-без мен се пак...ни съм чантаааа....кажи ииим Обаче открих колко странно те глеат хората като излезеш на вън с яко разрошена коса и 5 моммчета...тъи и не разбрах що мъ глеаха кату жаби ф мензис...странни са 'ората



Тема Re: е те тфа е чанта!нови [re: SuRiKaTkA_s_MoTiKa]  
Автор KyMaPъ KaCaПиH (луда кучка)
Публикувано15.10.05 22:49



а как ше си чантъ въх?! ти пъ пулуде

пфу дееба и хорътъ... като хфанати ут гурата...ПРОСТИТУЦИЯТЪ, уважаеми, е нескъ на модъ! Койту ни са ибе кату заек начи нещу му куцъ казвъм ви! Ама знам за кфо са тъ глеъли странно бее! Мислили са си "Пфу тая пъ кфа е задръстенъ саму с 5мъ!"



Тема Re: е те тфа е чанта!нови [re: KyMaPъ KaCaПиH]  
Автор KyMaPъ KaCaПиH (луда кучка)
Публикувано15.10.05 22:51



Улиии! Норъ качили са тфоя снимкъ без тфое съгасие! Нямът срам тия хоръ!





Тема Re: е те тфа е чанта!нови [re: KyMaPъ KaCaПиH]  
Автор SuRiKaTkA_s_MoTiKa (mi...az we)
Публикувано24.10.05 15:40



мъ ноу си зле уе то аз съма я качих таз снимка дааа аре на бас тъка че си знам че мъ има ф нетъ...обаче прублема е друуг те не били 5ма снощи ги броих....и сти гнах до 12...смисъл 12 са тия дет им знам заглавиатъ ауе не знам зъ тях ъмъ оназ бабкъ дету ни пръскаше съъс супа....опаа езикувъ грешкъ със водъ дето ни заливаше маи ми е докарала бабофобиъ са кату видъ бабкъ на улицътъ и почфам да викам НЕЕ САМИ НИ МА БИИИ И БЕЗ КОФИ С ВОДЪЪ МООЛЯ ТЪЪ и е мноу страшно като минаам покраи старчески дом да знаеш....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.