Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:12 20.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Писна миии...нови  
Автор EBA (ПростоЖена)
Публикувано10.09.05 22:11



да се появява този надпис"Вашият опит събра дърва" когато се опитвам да вляза в лафчето.Какво става?И аз като "тихичко" си искам другарчетата от лафчето.Някой има ли идея къде е проблема?Пишете миии,моля!



Тема Re: Писна миии...нови [re: EBA]  
Автор Caлaмaндъp (не изгаря)
Публикувано10.09.05 22:33



и на мен ми писна .... опитах съветите на Lox, но и те не действат и все същото дръвце виждам и аз ((((
Е няма да се откажа ПЪК!


пак прескочих огъня....


Тема Re: Писна миии... [re: Caлaмaндъp]  
Автор мaйkъл (стратег)
Публикувано10.09.05 22:41



Значи всичко е от настройките на компа ви. Щото аз сега 3-4 дни съм по клубове и има компютри от които не мога да вляза в чата и такива от които влизам. Пичовете твърдят от клуба че всички са настроени еднакво пък....Ми да се чуди човек...и аз не знам какво да кажа освен да не се ядосвате...

Трудното го правя лесно, невъзможното малко ме забавя.


Тема Re: Писна миии...нови [re: мaйkъл]  
Автор Caлaмaндъp (не изгаря)
Публикувано10.09.05 22:54



Майкъл, моля не ми пишете на Ви:-)
Приказвали сме, пък и сме се карали из лафчето:-)
Странно ми е , че други успяват през Мозила, Опера и т.н да навестят стаичките ...но за мен все си остава същото проклето надписче @your try logged.thanks.

поживем- увидим ....така поне твърдят по някои страни:-)))


пак прескочих огъня....


Тема Re: Писна миии...нови [re: Caлaмaндъp]  
Автор мaйkъл (стратег)
Публикувано10.09.05 23:01



Значи както си тук във форума ..кликни на ..тулс..после на интернет опшънс..после на привъси..и ши видиш скала..свали плъзгача най долу и ..ок...и пробвай да влезеш в чата

Трудното го правя лесно, невъзможното малко ме забавя.


Тема Re: Писна миии...нови [re: мaйkъл]  
Автор Caлaмaндъp (не изгаря)
Публикувано10.09.05 23:04



биг трабълс има явно.... преди още да мина през клуба тук опитах и този вариант ... и на най-долно положение не помага а от интернет-клуба, който е на 20-30 метра от тук влизам без проблеми (((


пак прескочих огъня....


Тема Re: Писна миии...нови [re: мaйkъл]  
Автор Caлaмaндъp (не изгаря)
Публикувано10.09.05 23:12



Благодаря, че опита да помогнеш.

Ако трябва ще преинсталирам и ще играя с настройките ... все някога ще се получи:-)
(да си имам оптимизма!)


пак прескочих огъня....


Тема Re: Писна миии...нови [re: мaйkъл]  
Автор EBA (ПростоЖена)
Публикувано10.09.05 23:16



Здравей,Майки!Дано си тук още да прочетеш-току що опитах това което си написал ,но пак не става.Не се отказвам,обаче пробвах и от други комп. и пак същото.Днес се обадих на доставчика-проблема бил в Дир-а ми казват.Е,засега само от тук комуникациите.Ти къде си сега?



Тема Re: Писна миии...нови [re: Caлaмaндъp]  
Автор EBA (ПростоЖена)
Публикувано10.09.05 23:20



Привет," приятел по съдба".Къде са тия съвети на Lox да опитам и аз.Ако нещо се получи при теб да не забравиш да го споделиш...



Тема Re: Писна миии...нови [re: EBA]  
Автор мaйkъл (стратег)
Публикувано10.09.05 23:39



В пловдив съм и продължавам работата по бара тук че го прекъснах заради сезона в Несебър...общо взето напрегнати първи дни

Трудното го правя лесно, невъзможното малко ме забавя.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.