Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:57 28.09.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ХА ХА ХА ХАКЕРИ!нови  
Автор Lord Freez (чешит)
Публикувано26.08.05 15:07



Понеже повечето потребители не са наясно искам да дам едно малко разяснение на определенията "хакер" и "кракер": Та значи дами и господа ако нямаше хакери и кракери сега нямаше да седите пред машинките си и да четете това!Точно това са хората на които света дължи (най-малкото) Internet. Хакерите и кракерите са най-често системни администратори и оператори или пък програмисти.Това са уличните названия на тези два вида.Значи тези хора си имат много по-интересни занимания от това да се навират под чужди регистрации и да се правят на велики в един кирлив чат!Като наричате "хакери" индивидите които се занимават с простотии из лафчето им правите кефа и така ще продължават да се занимават с простотии.Това е незаслужен комплимент. Най-точното название на въпросните човекоПОДОБНИ е "ламери" т.е. мераклии-хакери (без да полагат труд обаче). За да си хакер е необходимо да походиш малко на училище и да си вреш носа в дебелите книги (цял живот) а не да търсиш програмки из нета които не разбираш и да правиш поразии с тяхна помощ като на всичкото отгоре незнаеш какво си направил и дали си го направил въобще!Ако обичате проявете малко уважение към хората които са посветили живота си на това да съществува този нет и да се развива непрекъснато и не наричайте "хакер" този и онзи!Да си хакер е заслужена с много труд титла и да бъдеш възприет в това затворено общество не е лесно да не говорим пък да си спечелиш уважението в този кръг. ПРАВЕТЕ РАЗЛИКА!

Най-голямото щастие е да си обичан заради теб или по-точно ВЪПРЕКИ теб!


Тема Re: ХА ХА ХА ХАКЕРИ!нови [re: Lord Freez]  
Автор мaйkъл ()
Публикувано26.08.05 18:06



Разбрах

Трудното го правя лесно, невъзможното малко ме забавя.


Тема Ламери, нуубове, всичко друго, ама не и хакеринови [re: Lord Freez]  
Автор AУЧ!!! ()
Публикувано27.08.05 08:30



Браво, откога беше време тва да бъде уточнено, аз се канех дори да пусна нещо в тоя дух. Хакери оная ми работа, тъпи лапета дет научили три пиниза, дето всеки, който е в чата от поне един месец ги знае, но не ги практикува. А ония ми ти сополиви видиотясали ламери - точно ламери е точната дума, брао, лорд Фрийз, изпитват подлярски кеф като ти разбъзикат настройките и почнат пот твое име да пишат простотии. Бах ти и смотаняците.



Тема Re: Ламери, нуубове, всичко друго, ама не и хакеринови [re: AУЧ!!!]  
Автор Илит. (променлива)
Публикувано27.08.05 21:25



Браво! От кога беше време някой да ме подсети, че е време да си регистрирам още няколко юзърнейма и да пускам по едно-две мнения с тях!



Тема Re:Илит.нови [re: Илит.]  
Автор Lord Freez (чешит)
Публикувано27.08.05 21:40



Хахаха разсмя ме Незнаех че целта на писането във форума е да си говориш сам но щом си решил...! Все пак има и по-лесни начини да го постигнеш....например може да не се мориш да пишеш а да я караш на глас:)))Все пак си има и предимства де ...по този начин се получават най-добрите отговори!Айде сега тръчни да се регнеш още два три пъти и почвай а аз ще ти пожелая приятен разговор със себеси и гледай да не си станеш неприятен :)))))

Най-голямото щастие е да си обичан заради теб или по-точно ВЪПРЕКИ теб!


Тема Re:Илит. [re: Lord Freez]  
Автор Илит. (променлива)
Публикувано27.08.05 22:27



Разбира се, не си длъжен да си чел някой от постингите ми, за да видиш, че говоря за себе си в женски род, нито си длъжен да имаш литературна култура, за да знаеш, че никът е женски, но поне можеше да видиш определението в скобките, което е недвусмислено в женски род. Ако не знаеш какво е определение, пояснявам, че това в граматиката е второстепенна част на изречението, която пояснява съществително име, като означава негов признак. Обикновено определението се съгласува със съществителното, откъдето можеше да си извадиш извода за пола на ника ми. Ако пак не ти е ясно къде е трябвало да гледаш, имам предвид онова, което клубовете дават да се попълва като опция "титла след ника".
Айде, хубава вечер.



Тема Re:Илит.нови [re: Илит.]  
Автор Lord Freez (чешит)
Публикувано27.08.05 22:35



Изпълнен съм с благодарност за прекрасният урок по български език!За да ти доставя удоволствие ще поправя грешката си:
Хахаха разсмя ме Незнаех че целта на писането във форума е да си говориш самА но щом си решилА...! Все пак има и по-лесни начини да го постигнеш....например може да не се мориш да пишеш а да я караш на глас:)))Все пак си има и предимства де ...по този начин се получават най-добрите отговори!Айде сега тръчни да се регнеш още два три пъти и почвай а аз ще ти пожелая приятен разговор със себеси и гледай да не си станеш неприятнА :))))

Въпреки че не съм чел постингите ти и не съм обърнал внимание на това което пише след ника ти (бях зает с четене на съществената част т.е. ОТГОВОРА) написаното от мене все още важи :))))Сега за да спя спокойно искам предварително да се извиня за пропуснатите запетайки и други евентуални грешки:))


Най-голямото щастие е да си обичан заради теб или по-точно ВЪПРЕКИ теб!


Тема Re:Илит.нови [re: Lord Freez]  
Автор Илит. (променлива)
Публикувано27.08.05 22:54



Странно, бил си зает с четене на съществената част, т.е. ОТГОВОРА, а не си я видял... хм.



Тема Re:Илит.нови [re: Илит.]  
Автор Lord Freez (чешит)
Публикувано29.08.05 04:13



Ами ако беше погледнала какво пише след ника ми на мястото което така грижливо ми посочваш по-горе,щеше да видиш че си е изписано "чешит" сиреч необикновен,странен и т.н. Е....защо ти е странно че не съм видял :))))

Най-голямото щастие е да си обичан заради теб или по-точно ВЪПРЕКИ теб!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.