Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 27.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Секс, секс, секс, секс...нови  
Автор Илит в нaчaлoтo (променлива)
Публикувано18.07.05 15:38



Това не е тема за секса.
Това е /не/сериозен експеримент, чиято цел е да провери колко от вас ще се излъжат да отворят това интригуващо заглавие, защото е съвсем очевидно, че тези заглавия предизвикват небивал интерес у аудиторията.

И специално към МайнаТА: Моля те, не трий темата, и без друго никой почти не пише нищо в клуба, сега поне, може някой да се разочарова, че темата ми не съдържа нищо за секса, да ми се ядоса, и с малко повече късмет да се заяде, отговаряйки ми. Току виж и други се включили.




Тема Re: Секс, секс, ама...нови [re: Илит в нaчaлoтo]  
Автор Бeзпaмeтнo (полупозната)
Публикувано18.07.05 21:01



този номер никога няма да ти го простя!!! Тъкмо се приготвих да чета споделено от теб "лично и искрено" за секса изобщо, като личен опит, с (еди_кого_си_от_чата), между разновидовите, е ли повод за запознанство и проче! А ти каквооо???

Ако искаш да ти простя някога - почвай:) Може и по горната схема, може и не в тази ред:)))



Косата ми дзилена, очите ми редки


Тема Добре. Секс и никове.нови [re: Бeзпaмeтнo]  
Автор Илит в нaчaлoтo (променлива)
Публикувано19.07.05 10:56



Понеже много ми се скара, а аз хич не търпя критика, веднага се залавям да пиша за секса. /пък и така ще държа в напрежение читателите дали пък наистина в следващия постинг на тая, няма да има нещо сексуално/

Непонятно за мен е как чатърите възприемат никовете. Сексуално!?!

Когато съм с отявлено женски ник-име - Дара, Сюзън, ФайонаАмбърска /май са това/, намирам за не чак толкова ненормално да получавам неприлични предложения на бърз. Забавното е /и малко досадно/, когато един и същи ник ми праща копи-пейстнато съобщение на всеки един от горните никове. Абе, момчета, проявете малко фантазия, да му се не види.

Ник уверена_и_пряма. Не знам защо са решили, че прямотата е непременно покана за секс. Съвсем прямо обаснявам, че не е така. Съвсем глупаво ме питат: Сигурна ли си? Е как да не съм, уверена съм направо, като прочете, че съм пряма, не прочете ли и че съм уверена?

Ник аз_съм_виновна. Ох. Този ник ми донесе контакти с един куп садо-мазохистично настроени никове, предлагащи ми куп наказания, за да изкупя вината си. Мили хора, никът измислих по повод закъснението ми за една виртуална среща. Не си падам по садо, още по-малко по мазо. Ако трябва да си изкупвам вината, знам как се прави, но вие няма да го разберете. Тук, като подвид ще спомена и ник привързана. Има се предвид привързана към нещо, към някого, а не вързана, завързана. Представки само, но важни.

Ник просто_го_кажи. Е, добре. Признавам, че този ник може да се тълкува всякак. Измислен е по повод разговорите с недомлъвки. Това е чат. Няма как да видиш лицето, реакциите, да чуеш интонацията на гласа на човека отсреща. Затова е хубаво да става ясно какво имаш предвид, когато казваш "да" няколко пъти. ДА или да-да? Така че, за този ник не обвинявам в излишна сексуалност никого. Просто казваш, каквото мислиш и това е. Работата е там, че 90% от казващите нещо мислят, просто_го_кажи, за секс.

Ник галактика. Втрещяващо за мен беше свързването на този ник с размерите на някои мои сексуални органи!!! Става дума за галактика - сбор от милиони, милиарди звезди. Не е ли очевидно??? Пък специално на тая рег. имам и картинка на галактика. Извод - четете инфото!

Ник преобладаваща. Има се предвид преобладаваща за разговори, когато ме е налегнала логореята, не преОбладаваща.

Ник пожелана. Ами... този си е сексуален. Понякога и аз имам нужда от забавление да разочаровам някого, който заради ника ми си е помисли, че ще има секс. Да ми се чудиш защо съм измислила специален ник, щом и другите така добре вършат тая работа.

И ник Илит. За щастие този ник не бива разпознат като женски веднага. Малкият приблем с него идва от приликата му с Лилит. И, мили дами, не съм лесбийка, знам кой ви е излъгал, вече му го върнах.

Е, това е. В общи линии. Сега отивам в чата да си запазя всички тези никове наново, защото подозирам, че по-голямата част вече не са мои, а не ми се ще някой да ми ги облича. Чатърърите може да са доста нечистоплътни:) Сал, доволна?



Тема Re: Доволна:)нови [re: Илит в нaчaлoтo]  
Автор Бeзпaмeтнo (полупозната)
Публикувано19.07.05 12:10



Като ще си споделяме, да споделя и аз разни никове и реакции:))) Е, не всички са откровено сексуални - за реакциите говоря, аз сексуални никове нито искам, нито умея да си измислям, което не пречи да ги припознават като такива, де... сама си се убедила.

Ще започна с един временен и по съвсем конкретен повод измислен ник. На чатърски рожден ден сме, иде ред за тортата, става нужда на една дама да се дадат 2 парчета торта - спасителна акция по повод ниско кръвно. Произтекоха куп каламбури и на другия ден всички жени, присъствали на РД сме с никове, свързани с каламбурите около тортата. Облажилата се с 2 парчета влиза като Задоволена с 2, друга - НЕзадоволена, трета - Малко задоволена, аз - ПРЕзадоволена. Невероятно е по колко бързи за единица време получавахме всички - копирахме ги на обща и се заливахме от смях. Отне ни близо час време - много сексуално ориентиран народ имало в чата, знам оттогава И никой не вярваше, че говорим за торта и не-пре-малко задоволство от количеството й:)))

Имах един ник - кахърна. Бая мераклии да ме откахъряват имаше. Да не говорим пък за един от най-старите ми и дълго ползвани никове Обещание. Какво ли не искаха да им обещавам, кой ли не искаше обещания. Добре, че има опция "х" и не сме длъжни да отговаряме на всеки бърз:)))) Сетих се сега, че имах едни за кратко ползване НапълноВероятно и УниформаПодНаем - неизвестно ми защо се тълкуваха като покана за виртуално джиджи-биджи:)))) Вероятно по това време някъде ми е дошло до гуша и си кичнах ник втръсна_ми. Рязък спад на интерес, ура! Не, че нямаше въпроси кое/кой/защо ми е втръснало.

Имах си едни много любими дълги никове с дълги постоянни емоции. Колко игра падаше с тях, колко народ си изпонаизмисли такива... Любими ми бяха ДаХванеШпагата с постоянна емоция (иДаМушкаДаМушка), СпоходенаОтИдея(не питай каква) - скъсваха се да питат каква! А! Обичах си много и един друг ник - Обхождаща(с очи) - демек, много съм наблюдателна:))) Малеййй... взела съм да си забравям никовете. То не, че може да се запомнят близо 400 ника, ама поне по-интересните можеше:))) Да не ти кажа пък колко ника вече са ми взели - кой неволно, кой нарочно.

Мда. Не стана сексуален и моят постинг, ама то нали идеята е да броим балъците, които ще проверяват какви интимни неща ще споделяме:))))

Чакам да продължиш споделянето на опит. "Сексуален", детсъвика

Косата ми дзилена, очите ми редки


Тема А-ха! Хванах те!нови [re: Бeзпaмeтнo]  
Автор Илит. (променлива)
Публикувано21.07.05 16:30



Ти си била Обещание, значи.
Имам един познат, когото дълго време ръчках да опита чата. Накрая склони. Не знам защо, обаче, беше решил, че аз знам всичко за всички никове в чата. Често ме питаше за този ник, за онзи ник. Е, аз почти винаги не знаех, естествено.
Та една вечер ме пита за "Обещание". Отговарям, че не знам, а той се натъжи. Не те знам какво си му обещавала, но момъка изглеждаше много отнесен и подчертано загледан нейде в синевата ;)) За съжаление не мога да ти кажа с какъв ник е бил. И до сега отказва да ми каже с какъв ник влиза. Е, бях чувала за хора, които не искат и да чуят за истинска среща след чат, но да не иска да го срещам в чата, щом го засичам на живо, това вече ми е странно :) А кой го знае, може да е с някой срамуващ ник - ЧИСТОГОЛ-И-ЧАТЯ или ЕптенМекичък... но ти нали не говориш с такива?

Сексуално ли беше? Постарах се



Тема КЗЛ ОЛЕ [re: Илит.]  
Автор CSKA.... (ЦСКА ШАМПИОН)
Публикувано03.08.05 08:47



абе вие си мислите че в чата се прави секс между мъж и жена ли?правят и мъж и мъж и жена и жена!

винаги се чувствам така ЦЕСЕКАР!!!!!!!!!!!!!


Тема За яденето на сладолед с език.нови [re: Илит в нaчaлoтo]  
Автор Илит. (променлива)
Публикувано12.08.05 21:35



--------------------------------------------------
20:16:34 gulabov: Здр.....:-)
20:17:36 yмницa-xyбaвицa: Умора?
20:17:53 yмницa-xyбaвицa: Затова ли не изписваш цялата дума?
20:19:28 gulabov: Заааааеккккквам ии другооото нене ииизлиза:-)
в 20:19, aтилa влезе в стаята
20:20:24 yмницa-xyбaвицa: Ау! Знам един чудесен логопед, да те насоча ли? Или дефектът ти е в пръстите, не в езика?
20:21:53 yмницa-xyбaвицa(под сурдинка): Брей, знаех си, че ще е забавно с този ник.
20:22:13 gulabov: yмницa-xyбaвицa : Какакакажииии кой е тотототой
20:23:02 yмницa-xyбaвицa(тупва се в гърдите): Аз съм, казвай де е проблемът, gulabov?
20:23:48 gulabov: yмницa-xyбaвицa : Чечечечеч ти лилилили си:-((
20:24:15 yмницa-xyбaвицa: Атила, ти какво? И ти ли си с говорен дефект?
20:24:56 yмницa-xyбaвицa: gulabov : Чечечерна съм, друго не знам какво питаш?
20:26:22 gulabov: Иииии какакак щещеще ми помогнннеш
20:26:57 yмницa-xyбaвицa(потрива ръце): gulabov : Нека първо уговорим хонорара ми.
20:28:08 gulabov: yмницa-xyбaвицa : Какакакакво иииискаш:-))
20:28:19 aтилa: yмницa-xyбaвицa : Нямам логопедитични дефекти просто ви наблюдавам
20:29:13 yмницa-xyбaвицa(внимателно): gulabov : Какво си склонен да дадеш? /че почна ли с поръчките... децата нямат спирачки/
20:30:06 yмницa-xyбaвицa(радостно): aтилa : Тогава, може би проблем с очите? Или и с просто око виждаш нещата?
в 20:30, aтилa отива в друга стая
20:31:14 gulabov: Ааааа какакакво да титититдам.....сесесесесига щещещепомисля:-)
20:32:06 yмницa-xyбaвицa(след атила): Кофти, изпуснах един клиент.
20:33:06 gulabov: Нинининищо аааааз щещещещкомпенсирам
20:33:42 yмницa-xyбaвицa(ок): И какво ще предложиш?
20:34:40 gulabov: Осссссвен дададададад лилилилилилижа друруруруго нененене зная:-)
20:35:30 yмницa-xyбaвицa: Ами хайде тогава, ближи си (сладолед)
20:36:51 gulabov: Ттттттрябва дадададада се отпуснененеш
20:37:14 yмницa-xyбaвицa(сериозно): Добре, беше забавно, дай да оставим заекването, а?
20:38:21 gulabov: Сссссс зазазазаекване сесесес ближежеже по дъдъдълго
20:38:51 yмницa-xyбaвицa: Ако ти харесва да се лигавиш, добре, но без мен.
20:40:28 gulabov: Ха ха ха ще бягаш ли:-)
20:40:44 yмницa-xyбaвицa: Нямам такова намерение.
20:41:10 gulabov: Иначе си търпелива:-)
20:41:48 yмницa-xyбaвицa: Не, просто съм добър логопед. Ето че заекването ти изчезна, дължиш ми 299 долара:)
20:42:29 gulabov: 299 пъти да те.....:-)
20:43:04 yмницa-xyбaвицa: ... благословя? Така се прави с лекарите, да:)
---------------------------------------

Това беше рекламно /нецензурирано/ съобщение за един много добър логопед. Лекува всякакво заекване за минути на цени от 299 долара, както всички се убедихте. Поръчайте излекуване сега и на специална цена, ще получите и наръчника "Как да си ближем сладоледа". Опитайте! Попитайте /gulabov/! Справка д-р умница-хубавица в чата.



Тема Re: Доволна:)нови [re: Бeзпaмeтнo]  
Автор Anybody ()
Публикувано13.08.05 22:15



" Малеййй... взела съм да си забравям никовете. То не, че може да се запомнят близо 400 ника, ама поне по-интересните можеше:)))"

Там ти е грешката! Сменяш си никовете и същностите както змия кожата. Или както мъж-чорапите, ако предпочиташ присъщия ти битов хумор.

Вие не правите експерименти всъщност - вие си го търсите тук. А за резултата говори реакцията ви..



Тема Много мило,нови [re: Anybody]  
Автор Илит. (променлива)
Публикувано16.08.05 13:59



че ми попълваш темата, мерси




--------------------------------
Сал, да го почвам ли или да ти го оставя ти да му смениш чорапите?



Тема Re: Хванала си ме друК път:)))нови [re: Илит.]  
Автор Бeзпaмeтнo (полупозната)
Публикувано16.08.05 20:26



Аз си го казах. Идея си нямаш ти какво е да "хванеш" нечий ник ти

Кой тоз страдалец, бе?! Като се знам колко трудно обещавам, само ще ме е запомнил покрай това:) Поздрави го чувека, речи му, че още съм жива, данса притесни чрезвичайно и прекомерно и да му стане нещо, че да ми тежи на съвестта сетне

Вий бяхти ли на море, уважаема? Аз бях и имам много преживявания оттам, обаче се колебая да ги разказвам на всеослушание
(и сега ако кажеш, че с тази недомлъвка не поддържам любопитството към споделени сексуални случки, не си човек!)

Косата ми дзилена, очите ми редки



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.