Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:52 29.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема ?? maina!нови  
Автор TheKiller (непознат )
Публикувано25.03.05 14:08



iskam da kaja che mi vlizat s nikovete zabranqvat mi da pisha v staite i me mestqt pravqt mi novi nikove i mi susipvat registrito napravete neshto ediniq nik e sladurankata-12 koqto mislq che prashta samo burzi obache znam li kvo prai i tq ako e tq de shtoto mislq che e nekav kompleksar skapanqk drebno tarikat4e i shiban pederast koito bez nikakva prichina mi razvalq sichko i mi provalq rabotite



Тема Re: ?? maina!нови [re: TheKiller]  
Автор TheKiller (непознат )
Публикувано25.03.05 14:15



oshte i tarikat4eto-14



Тема Re: ?? maina!нови [re: TheKiller]  
Автор TheKiller (непознат )
Публикувано25.03.05 14:21



миличкото-14 ma toq vliza s neregistrirani takova



Тема Re: ?? maina!нови [re: TheKiller]  
Автор HEпokopнa_kyчka (чалната)
Публикувано26.03.05 09:36



абе ти тъп ли си, на майнаТА вече сигурно му е омръзнало да повтаря, че той е мод само на форума, а на чата е fukla
леле Боже ще ходя да се гръмна някъде, как може толкова тъпи индивиди да се пръкват на този свят



Тема до ревльотонови [re: TheKiller]  
АвторTheRobotTttT (Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 13:41



TheKiller, ти сигурен ли си, че нищо не си правил, за да предизвикаш това а ? Защото не ми се вярва, ей така без нищо да ти ги правят тези номера



Тема Re: ?? maina! [re: HEпokopнa_kyчka]  
Автор TheKiller (непознат )
Публикувано26.03.05 23:18



Непокорна Кучка , абе аз може и да съм тъп ама ти как пък го прецени бе? нито ме познаваш , нито сме си говорили някога , така че миличка , внимавай с изводите.



Тема Re: до ревльото [re: TheRobotTttT]  
Автор TheKiller (непознат )
Публикувано26.03.05 23:20



бе глей са, аз тука не пиша толко заради тва което са ми направили, колкото е така, да има, обаче в отговор на тва де ме питаш, да, абсолютно съм сигорен!



Тема Re: до ревльото [re: TheKiller]  
Автор mango_touch (утринна роса)
Публикувано01.04.05 17:11



има изход от тва бъди сигурен... като ви бъзикат бъзикайте ги и вие! или па си свали някоя хубава защита!

<< така се чуствам през повечето време (откачена нервозна гадна параноичка)


Тема Re: до ревльото [re: mango_touch]  
Автор TheKiller (непознат )
Публикувано02.04.05 17:41



не изглеждаш добре ,успокой се,усмихни се



Тема Re: до ревльото [re: TheKiller]  
Автор mango_touch (утринна роса)
Публикувано03.04.05 12:55



aa ne moga da se usmihna trudna rabota e 6toto jivota mi e susipan bukvalno... ne moga

<< така се чуствам през повечето време (откачена нервозна гадна параноичка)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.