Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:15 24.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема до майнаТА  
АвторHaunter (Нерегистриран)
Публикувано27.02.05 12:09



Майна, къде е темата на оня пич с ник ФАНТАЗЬОР (или нещо подобно), в която коментирахме трябват ли администратори в чата или не?
Много държа въпросната тема да се върне обратно тук. Смятам че има какво още да се каже по нея.



Тема Re: до майнаТАнови [re: Haunter]  
Автор ФAHTA3bOPЪT (АлиГроФен)
Публикувано28.02.05 13:47



Haunter, благодаря за темата.
Нямаше ме в София за известно време и чак днес, от сряда миналата седмица насам, сядам пред РС.
Майна, верно къде ми е темата?!? Нали точно ти пропагандираше против цензурата? Ако толкова смяташ, че по темата няма какво да се каже повече, моля поне не я трий. Смятам, че читателите на форума имат правото да я прочетат, заедно с мненията към нея.
Haunter, относно развитието по въроса:
Отговор на въпросното писмо не получих, така че току що го пуснах наново. Ще изчакам още малко, след което ще видим...



Тема Re: до майнаТА [re: ФAHTA3bOPЪT]  
АвторHaunter (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 15:11



майнаТА го познавам лично и гарантирам, че е свястно момче. Едва ли преднамерено е изтрил темата. Не знам какво всъщност е станало, но както и да е - можем да си продължим коментара в тази тема.
Сега за въпросното твое писмо - кефи ме ентусиазма ти, но в интерес на истината трябва да ти кажа, че си губиш времето и е по-добре това желание и тоя ентузиазъм да ги вложиш в нещо друго, далеч по-важно и полезно от някакъв си чат и то чужд. Ей на това твоето му се вика да чака човек писмо от умрял, или както братята американци биха се изразили - waiting for a letter from a dead man. Не разбра ли, че на ръководството на ДирБеГе им е през дедовия за тоя чат? Ако искаха нещо да направят - досега да са го направили 1000 пъти. А той не само че не се подобрява, ами става все по-голяма кочина. Не бях влизал там сигурно има вече едно 4 и кусур месеца, оня ден влязох да видя, аджеба, тоя чат жив ли е още и... ми настръхна черепното окосмяване като видях на какво е заприличал с тоя цвят на патешки дрисък и с тия ситни никове, изписани отгоре на всичко и с такъв цвят, че лупа ми трябва за да ги разчета. Потърси алтернатива, варианти има, не е като да няма. Изчакай още малко и ако видиш, че оправия няма (което ти го гарантирам), заповядай в Зона 21. Верно, тепърва й предстои да се развива и има още много трески за дялане, но поне ти е гарантирано, че тукашните простотии ги няма и няма да ги има



Тема Re: до майнаТА [re: Haunter]  
Автор kilikandzer (таласъм)
Публикувано28.02.05 19:24



Потвърждавам, че е така.Има и мокър бар(на самообслужване)

Дойдох! Платих! Победих!

Редактирано от kilikandzer на 28.02.05 19:25.



Тема Re: до майнаТА [re: Haunter]  
Авторjaneto)) (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 21:40



Съгласна съм с Haunter , ако обичате темата на ФАНТАЗЬОРЪТ да се върне и да се обърне по- специално внимание на нея.
P.S. също почти не влизам тук и рядко следя форума, но намирам врмеме за което това е сериозна тема



Тема Re: до майнаТАнови [re: Haunter]  
Автор ФAHTA3bOPЪT (АлиГроФен)
Публикувано02.03.05 11:37



Това, което казваш е ясно. Не си мисли, че единственото с което се занимавам е да си губя времето в клубовете или в чата
Просто се опитвам да обобщя праведния гняв потребителски, ако мога така да се изразя .
Но смятам да свалям знамената, след като прочетох една тема отпреди (забележи) пет години:



Щом още в зората на тази версия на чата хората са намерили дупките и никой не си е направил труда да ги оправи, значи надали има смисъл да тръбя толкова...



Тема Re: до майнаТАнови [re: ФAHTA3bOPЪT]  
АвторHaunter (Нерегистриран)
Публикувано02.03.05 12:08



Няма смисъл, вярвай ми. И не го приемай като сваляне на знамената. На който е тоя сървер и тоя чат - той да му мисли. Не е наша работа да оправяме чужди бакии. Предостатъчно сигнали бяха подадени, предостатъчно жокери им хвърлихме и предостатъчно време имаха да реагират. Щом не ебават да оправят кочината на собствената си територия, проблема си е техен, не наш. Аз лично за тоя чат отдавна съм забравил, че съществува.



Тема Re: до майнаТАнови [re: Haunter]  
Автор Bълkoдaвъ (глупости)
Публикувано02.03.05 22:25



Haunter,на тебе като не ти харесва чата и клуба,се чудим какво правиш изобщо тук)))))))просто си седи в "Зоната")))))))няма нужда да се правиш на велик и да обясняваш,колко скапано било тука)))))и стига евтина реклама на "Зоната, явно не е добре посещавана))))))Аз твърдим,че чата на дирбг е най-свестният във виртуалното пространство на БГ)))))))аре лек ден


Целуни задника ми човече и бъди здрав!


Тема Работата е следната!!!нови [re: Haunter]  
Автор SomethingWrong (изтръщеняк :))
Публикувано03.03.05 11:47



Извинявам се, ако е станало проблим, но майнаТА няма нищо общо с изчезването на темата.

Suffering shoud be creative!
Shoud give birth to something good and lovely!


Тема Re: до майнаТА [re: Bълkoдaвъ]  
АвторHaunter (Нерегистриран)
Публикувано04.03.05 17:01




Каквото и да става тук, мен ме устройва
Аре лек ден, дет се вика




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.