Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:20 05.05.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ЧЕРВЕНИТЕ НИКОВЕ В ЛАФЧЕТО  
АвторCAT (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 21:27



Чудя се чия глава роди идеята списъкът с никове в лафчето да е в този гаден червен цвят??? Чух, че било рекламен трик - рекламодателите кьорави ли са? И кой реши да отнеме правото на избор сами да решаваме как да изглежда лафчето - тва е абсолютно противоконституционно!



Тема Re: ЧЕРВЕНИТЕ НИКОВЕ В ЛАФЧЕТОнови [re: CAT]  
Авторfree (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 13:44



Липса на елементарни познания за цветовете, контраст и други простички, но важни и не за пренебрегване неща. Може би само част от по- големия проект на тема "Успешно наложени тенденции за категорично отказване от чат". Начини много. Като се започне от влизане с чужди никове, та до поголовно псуване. На лице е поредният такъв с лек дизайнерси уклон.



Тема Re: ЧЕРВЕНИТЕ НИКОВЕ В ЛАФЧЕТОнови [re: free]  
Автор 3ъл Hpaв (Злобчо)
Публикувано18.02.05 16:35



Мислите ли,че на някой му пука за мнението на чатърите ? Дир-а нали си зима паричките за рекламата на ФаФлата какво ги боли за останалото ... Така че и да викате и да не викате,промяна надали ще има!



Мисли глобално,действай локално!!!

Редактирано от 3ъл Hpaв на 18.02.05 16:41.



Тема Re: ЧЕРВЕНИТЕ НИКОВЕ В ЛАФЧЕТОнови [re: 3ъл Hpaв]  
Авторfree (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 10:06



Дали пука или не на някой за чатърите, все пак промяна може и да има- пък била тя и само в това да намалее консумацията на.. чат по време на употреба на ФаФлата :))



Тема Re: ЧЕРВЕНИТЕ НИКОВЕ В ЛАФЧЕТОнови [re: free]  
Автор 3ъл Hpaв (Злобчо)
Публикувано21.02.05 12:55



Ти опитвал/а ли си тази ФаФла ? Ако е хубава,кажи ми,да си купя и аз А по въпроса за промяната : На мен лично ми се промени "виждането". Тези гадни,противни,червени никчета,ми вадят очите направо




Мисли глобално,действай локално!!!

Редактирано от 3ъл Hpaв на 21.02.05 13:03.



Тема Мисля си следното:нови [re: CAT]  
Авторoщe eднo мнeниe (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 17:18



Рекламата на въпросната вафла е предназначена за чатъри. Предназначен за чатъри е и новия вид на чата. Така, ние сме чатъри и не харесваме новия вид на чата. Вида на Лафчето изобщо не спомага да започна да си купувам вафлата. Дори, напротив, декларирам тук, че няма да си купя тая вафла, докато виждам червените никове. Не обещавам, че ще си я купувам и след това. Дебел съм и пазя диета, не ям вафли. Благодаря за вниманието. Приятен ден и успех в живота.



Тема Re: Мисля си следното: [re: oщe eднo мнeниe]  
Авторjaneto)) (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 18:55



Достатъчно е, че непрекъснато споменавате въпросната ФаФла независимо дали ще я опитате или не Вие и правите реклама дори само, като минимум по 20 пъти я повтаряте. Хората пъри са давали за тоя тъпа реклама

P.S. Иначе и аз вафли не обичам, е освен, ако не е МИЛКА . Не се абете едва ли ще се промени визията на лафа



Тема Още нещо: [re: janeto))]  
Авторoщe eднo мнeниe (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 11:07



Едва ли това, че непрекъсното споменаваме въпросната валфа, вдига продажбите и. Ние сме чатъри, това ни е работата, да споменаваме.



Тема Re: ЧЕРВЕНИТЕ НИКОВЕ В ЛАФЧЕТО [re: 3ъл Hpaв]  
Авторfree (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 11:56



Неее, изобщо не мисля да правя тук реклама / антиреклама на съответния продукт! Така че на въпроса хубава ли е мога да отговоря само така- лично аз предпочитам да ми е вкусно и естетично едновременно, пред вкусно и неестетично... :) А варианта- не вкусно и неестетично не ми се коментира изобщо :) С други думи- мнението- на кой му пука, не ме кефи особено. Аз съм тук и казвам мнението си. Ако всички консумираме това, което ни се предлага безапелационно ще е тъжно от безвкусни бози, нали?!



Тема Re: Мисля си следното:нови [re: oщe eднo мнeниe]  
Автор SomethingWrong (изтръщеняк :))
Публикувано24.02.05 22:16



Какво? Каза, че си дебел? Всъщност, ако беше писал на латиница щях да реша, че си Вълкодавъ, но сега не се връзва

Suffering shoud be creative!
Shoud give birth to something good and lovely!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.