Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:55 29.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Не знам какво да правя...  
АвторГлyпaчka (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 00:43



Напоследък единственото за което мисля е, че по-голяма глупачка едва ли има от мен. Омъжена съм, имам си две деца. И преди година се запознах с Него в чата. И си изгубих акъла. Не, не е принц, има доста недостатъци, но любовта е сляпа... Особено на стари години... Срещаме се често, трудно е, защото сме от различни градове, но се обичаме. Той не е семеен и иска да се женим. И всъщност от тук са проблемите. Които си създавам аз. Първо не съм му казала, че съм омъжена. Казала съм му ,че живея с приятел, че имам дете, но не и , че съм омъжена. Второто, което е много по-важно е , че съм бременна. От него... Не от мъжа ми. С мъжа ми вече не правим секс по често от веднъж на месец, просто не искам да го правя с него. И сега? Не знам какво да правя... обичам Него, не обичам мъжа ми. Но имам двете си деца... Обичам ги, не искам да ги лишавам от баща. А и аз искам да съм щастлива. Да кажа на мъжа ми? Как? Как да му кажа, че съм бременна от друг? Да кажа на другия, че съм омъжена? Как, след цяла година? Знам ,че съм глупава, знам, че всички ще ме обвинят, знам, че ще ме изкарат .... не знам... Заслужавам си всичко, но какво да правя? Искам да съм щастлива, но не с цената на щастието на някой друг. Искам всички да са щастливи, но при тази ситуация май никой, абсолютно никой няма да е... Какво да правя?



Тема Re: Не знам какво да правя...нови [re: Глyпaчka]  
Авторpaзyмнo..yж (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 08:45



Първо - не търси съвети и решение чрез нета. Жива ще те изядат сега глупаците тук заради тази тема, само и само да си направят живота по-интересен... Нали знаеш - на чужд гръб и сто тояги са малко. И второ - от двете злини в ситуацията, в която си изпаднала - избери по-малката. Ти САМА трябва да си прецениш кой вариант за действие в живота ти, е по-малката злина.



Тема Re: Не знам какво да правя...нови [re: Глyпaчka]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 20:29



Задължително трябва да кажеш на приятеля си как стоят нещата.
Той трябва да е наясно с факта, че си омъжена, че имаш две деца (защото останах с впечатлението, че знае само за едното дете).
От неговата позиция ще зависи и по-нататъшното развитие на връзката ви.
Ето ти начин да разбереш дали си успяла да му влезеш под кожата и дали наистина държи на теб. И не се учудвай ако избере по-лесния вариант. Както ти самата каза - единствената виновна за положението, в което се намираш си ти.
Успех.



Тема Re: Не знам какво да правя...нови [re: Глyпaчka]  
Авторpaзoчapoвaнaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 20:36



Хей ейй анонимна ми г-жо позволявам си за 1-ви път да отговоря на някаква тема тук, но определено вашата ме развълнува, НО обяснете ми, защо нямате ли пирятелки, близки хора, с които можете да споделите всичко това, а както по- горе чата ТУК в чата кака можахте да напишете тази тема. Лошо няма, стараде, трудно Ви е, не знаете кое ще е най- доброто за вас и вашиет деца, но не споделяйте със сульо и пулльо, а още повече с чатаджиите, които напоследък се чудят каква мизерия да направят и как да постъпят само и само да направят сечено на някого... но мн. се разиграха ръчичките, а пък нищо по вашата тема не написах. Та горе главата ОТ ОПИТ ще ви кажа, само не ЛЪЖЕТЕ, защоот на лъжата краката са къси.. Изберете най- добрия вариант за вас и децата ви, защото никой друг освен вас не може да реши и прецени какво да парвите и как да постъпите. Всеки др. тук би ви се пирсмял и не би взел проблема Ви присърце. Просто преценете с кого от 2-мата господа да сте и не лъжете, а обяснете ситуацията на г-на от който сте бременна. Достатъчно голяма сте - вряла и кипяла големи хора сте - поговорете и след това ти сама уважаема г-жо Ще прецениш при кого и с кого да останеш..... Наистина сигурна съм, че няма да Ви е лесно
...но Ви желая успех и Ви стискам палци до разрешаването на вашия проблем, но говорете, ГОВОРЕТЕ час по скоро и не оставяйте нещата за след време



Тема Благодаря ви :)нови [re: Глyпaчka]  
АвторГлyпaчka (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 22:57



Благодаря ви! Знам, че може би тук не е най подходящото място за споделяне, но нямам къде другаде. Имам приятелки, имам роднини, но всички познават мъжа ми и ме е страх да не стигне до него. Може да не го направят от лоши чувства, но е достатъчно да се каже под секрет на някой и... Всички знаят какво ще стане след това. А тук може да ме ругаят, може да ме покрепят, може да ми дават най различни съвети, но не знаят коя съм, кой е мъжа ми, кой е любимият ми и няма как да достигне до тях. ..



Тема Re: Благодаря ви :)нови [re: Глyпaчka]  
Авторpaзoчapoвaнaтa (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 09:56



ОК , но отново Ви повтарям не губете време, а вземете решение и то възможно най- скоро.. не оставяйте нещата така говорете открито със свалени карти иии винаги гледайте в очите на събеседника, каквото и да става.
Не ни благодари.... за мен е удоволствие да ти отговорям, ако така ти е удобно и намираш подкрепа в нас, а не в близки и пирятели

P.S. Отново ти желая успех и ти стискам палци, защото положението ти наистина никак не е леко



Тема не искам съвет..а да се върне времето назаднови [re: Глyпaчka]  
Авторфлaминro (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 14:51



...толкова тежка ситуация...едва ли някой тук ще ти помогне всъщност, може би мнозина ще напишат, че трябва да направиш това или онова...аз само ще ти кажа, че направих аборт...дали съжалявам, на това место се изсмивам с дразнеща гърлото усмивка, да съжалявам- съжалявам себе си...в крайна сметка жената поема удара..за всичко, дали още боли..пак се изсмивам с онази продрана усмивка..и да боли, никой не разбра!



Тема Re: Не знам какво да правя...нови [re: Глyпaчka]  
АвторГлyпak (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 18:29



Поредната провокация на някаква си малоумна чатърка.... С това тук е пълно, нищо ново под слънцето



Тема Re: Не знам какво да правя...нови [re: Глyпaчka]  
Авторpaзoчapoвaнaтa (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 19:02



Ето виждаш ли мила ми г-жо за това говоря, а тепърва предстоят още много такива коментари, но свиркай си и да не ти пука от малоумниците тука
УСПЕХ



Тема Re: Не знам какво да правя...нови [re: Глyпaчka]  
Автор new* (непозната)
Публикувано21.01.05 19:32



Пусни си темата в
клуб Любов


и в Клуб на разведените - .
Тук не е мястото за подобни работи. Не за друго, а защото в този клуб няма да получиш никакви съвети.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.