Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:01 01.07.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не знам какво да правя...нови [re: paзoчapoвaнaтa]  
Авторoчapoвaния (Нерегистриран)
Публикувано23.01.05 12:36



ей разочарованата ти май яко трошиш курове тук, за това и такава е позицията ти, логично и напълно разбираемо.... и ти не си нещо ново, а просто съвсем обичайното



Тема Re: Благодаря ви :)нови [re: Глyпaчka]  
Автор:w (Нерегистриран)
Публикувано23.01.05 17:38



те еба у терцата па тебе! кво ти дреме? ем има мъж ем има любовник! е па зарежи единия, че от два стала.. рано или късно ще си на земята... глупачке



Тема Re: Не знам какво да правя...нови [re: Глyпaчka]  
Автор Bълkoдaвъ (глупости)
Публикувано24.01.05 04:54



Верно не е много уместно мястото за тая тема тука,да не казвам,че и чата е много малък и е като едно село и тука всичко се знае))))))така,че не си мисли,че си се скрила под анонимност тука,това е голяма заблуда)))))а и верно нема кой да ти помогне със съвети много))))))просто кажи истината на пича,но се съмнявам силно,че ще остане очараван,щото и той е градил някакви планове за вас)))))))но както се казва,по-добре късно,от колкото никога)))))за мъжа........нема му у лесно на него,той си мисли,че живея с жена си,а всъщност има таралеж в гащите)))))аборт също не е много добро решение,щото е от любимия)))))това че се обвиняваш ,че си глупава и това няма да ти погне)))))за да си истински и максилма щастлива,без да зачиташ чуствата на другите,просто прови това което ти е на сърцето,те нещата ще се наместят и без много да ги буташ))))верно много късмет ти трябва,пожелавам ти го и аз,като останалите))))))


Целуни задника ми човече и бъди здрав!


Тема Re: Не знам какво да правя...нови [re: Глyпaчka]  
Авторнe cи cтpyвa дa миcля пpяkop (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 20:31



Когато се виждаш с някого за малко.... в месеца веднъж, дваж.... всичко е пърфект...Ако съпруга си струва... старае се, свестен татко....... по дяволите зарежи Голямата любов... ако човек трябва да се развежда всеки път като хлътне.... оле мале;) Прости ми.... аборт ,стискане на зъби.... разговор с НЕГО -това е.....мила не се става татко на 2 деца за ден.........може и да бъркам..... Аз никога не бих се развела заради увлечение(секи си мисли , че брулени хълмове са му в градината) Е ти решаваш.......... Аз залагам на таткото на двете чеда;) избора е твой.... дерзай



Тема Re: Не знам какво да правя...нови [re: paзoчapoвaнaтa]  
Авторъъъ (Нерегистриран)
Публикувано03.03.05 22:02



mislq si,4e trqbva da napravi6 abort.tova e kofti,ama to v slu4aq nqma ni6to po-dobro pone spored men.kaji i na lubovnika istinata,pone edinqt trqbva da q zne.moje6 i da ide6 na psihoanaletik,toi e zapoznat stakiva temi i moje da ti dade dobar savet.



Тема Re: Не знам какво да правя...нови [re: Глyпaчka]  
Авторrobi (Нерегистриран)
Публикувано06.03.05 14:05



Oh skupa neznam kvo da ti kaja izpadnala si v mnogo lo6a situaciq ot koqto mqma mnogo lesno da izleze6.. 6te ima mnogo bolka samo tova e qsno i ot tvoq strana i ot strana na dvamata muje v jivota ti. No budi silna i napravi tova koeto e nai pravilno spored teb a spored men nai pravilno e da im kaje6 i na dvamata kakva e situaciqta vse pak te zaslujavat da znaqt kvo stava nali ....Tova da napravi6 abort bi bilo golqma glupost za6toto ne tova e putq povqrvqai ....6tom si dala jivot na dve decica 6te dade6 i na o6te edno to ne e vinovno 4e 6te se poqvi na tozi svqt v takava oburkana obstanovka. A puk lubimiqt ti ako te obi4a tolkvoa silno 6te te prieme takava kakvato si i 6te ti prosti gre6kata koqto si napravila kato si premul4ala 4e si jenena. Vqrno decata sa na purvo mqsto no ti nqma da gi razdeli6 ot ba6ta im te pak 6te se vijdat makar i po rqdko.. mila vse pak vednuj se jivee i trqbva da izjivee6 givota si pulnocenno s 4oveka kogoto obi4a6 za6toto ako ne go napravi6 edin den 6te sujalqva6 no 6te e ve4e kusno za vru6tane nazad . Vseki pravi gre6ki v jivota a sega e do6ul momenta v koito ti trqbva da se izpravi6 pred vsi4ki i da si priznae6 za tvoite... tova e edinstveniq na4in... Pojelavam ti uspeh... 6te ti e nujen... i se nadqvam vsi4ko da se razre6i bez mnogo bolka i razo4aroaniq...



Тема Re: Не знам какво да правя...нови [re: Глyпaчka]  
АвторГлyпaчka (Нерегистриран)
Публикувано07.03.05 16:46



Благодаря на всички. Искам да ви кажа, че казах, на човека, когото обичам истината. Наистина беше шокиран в първия момент, но след това ме прие такава, каквато съм - каза, че обича мен, обича децата ми, колкото и да са те, обича нероденото ни бебе и ще ни обича винаги. Иска да живеем всички с него. Все още не съм казала на мъжа си. Просто ме е страх да не го нараня, а всъщност той ще е наранен, не е лош човек, просто аз не го обичам. Но ще трябва да кажа и на него. Никога не съм имала намерение да правя аборт, аз исках това дете и продължавам да го искам. Нарочно не казвах на никой от роднините, близките и познатите си, че съм бременна, за да не ме разубедят по някакъв начин. Сега вече мога да им го кажа - късно е и не може да се направи нищо лошо на бебето. Въпреки всичко, въпреки объркаността аз съм щастлива - имам децата си, имам любимия си, ще си имам и бебето



Тема Re: Не знам какво да правя...нови [re: Глyпaчka]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано07.03.05 21:51



успех ти желая



Тема Re: Не знам какво да правя...нови [re: Глyпaчka]  
Автор^^^ (Нерегистриран)
Публикувано07.03.05 22:16



Просто си получила това което заслужаваш.Ствоите камъни по твоята глава.Не че мъжа ти не го бива.А децата?Те ще искат ли майка им да е КУРВА (за мен си такава).Сигурно тоя е поредния ти. Ами решавай сама.......



Тема Re: Не знам какво да правя...нови [re: ^^^]  
АвторKoпи (Нерегистриран)
Публикувано09.03.05 22:15



К'во искаш от жената бе? Аре чупка ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.