Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:22 19.05.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Я да ви питам ?нови  
Автор мaйнaTAМодератор (реалистъ)
Публикувано12.11.04 05:31



чатърите може ли да се влюбите виртуално и колко от вас са го правили Интересно ми е как възприемате чатенето, писането на мейли и т.н Колко от вас са изпитвали някаква тръпка вследствие на размяната на реплики в нета независимо чат, ICQ , Msn или яху месинджър ?
Свива ли ви под лъжичката когато видите че имате или нямате съобщение от даден ник .Усещали ли сте понякога как разстоянията се стопяват ,долавяли ли сте настроението на другия и т.н и т.н
Лично аз съм се влюбвал виртуално бая пъти хехее ама засега си мисля че последния ми е най тежък случай ))
Пък и в крайна сметка нали чата е контакт между половете ? Нали ако сте мъже търсите да заговорите жена и обратно разбира се
Па басии хората семейства създадоха в тая Мрежа хахахахах
Лошото е мисля си аз че тук познаваш човека от едната страна , всеки гледа да си извади положителните качества на показ )) е да хубаво ама човек има и отрицателни и при запознаствата в виртуалното пространство мисля тия неща се забравят .Бе кой как го разбира лошо няма ))


Правете любов !!






Тема Re: Я да ви питам ?нови [re: мaйнaTA]  
АвторMAHEKEHKATA (Нерегистриран)
Публикувано12.11.04 12:40



да ти кажа много пъти ми се е случвало да захапя по разни от чата и те по мене. абееее купон да става



Тема Re: Я да ви питам ?нови [re: мaйнaTA]  
Автор Lord Freez (чешит)
Публикувано12.11.04 12:44



Аха...и на мойта глава дойде това чудо наречено виртуална любов...само дето много бързо реших да я превърна в РЕАЛНА




http://www.freewebs.com/lordfreez/

Редактирано от мaйнaTA на 12.11.04 19:13.



Тема Re: Я да ви питам ?нови [re: мaйнaTA]  
Авторeднa пoтъpпeвшa (Нерегистриран)
Публикувано12.11.04 14:34



ми бих казала, че чат-любовта си с супер.първо опознаваш човека, а след това го виждаш.това е добре, защото иначе в реалността го виждаш и взема връх чувството :''този/тази не е готин, не си струва''.ами ако по характер човека си е свестен?
аз в момента имам такава връзка и бих казала, че дължа на въпросното момче повече, отколкото той може да си представи.абе, въобще ако намериш подходящия човек, опита си струва



Тема Re: Я да ви питам ?нови [re: MAHEKEHKATA]  
Автор мaйнaTAМодератор (реалистъ)
Публикувано12.11.04 19:09



то захапването ясно бре )) питам те ако захапеш по така ))) тогава какво



Тема Re: Я да ви питам ?нови [re: eднa пoтъpпeвшa]  
Автор мaйнaTAМодератор (реалистъ)
Публикувано12.11.04 19:17



Значи да продължаваме да опитваме )) ами ако изведнъж се разочароваш от този човек ?Защото в чата се е представял в положителната си страна а ти изведнъж откриваш че има страни от характера му за които даже не подозираш ! Тогава какво а ?



Тема Re: Я да ви питам ?нови [re: мaйнaTA]  
Автор ritanata_zelka (минетчийка)
Публикувано12.11.04 20:29



Хубаво нещо е любовта под една или друга форма. Съгласна съм, че е общуване м/у половете но може ли едно чувство да стопи огромни разстояния.. не ми се вярва...


kick or die trying

Тема Re: Я да ви питам ?нови [re: ritanata_zelka]  
Автор мaйнaTAМодератор (реалистъ)
Публикувано13.11.04 16:51



анджък )) Е да ама има случаи и когато сте в 1 град все пак а на мен специално от известно време никак не ми пречат разстоянията в Бг
Ох май не мога да напиша смислено това което искам да кажа (((



Тема Re: Я да ви питам ?нови [re: мaйнaTA]  
АвторMekoнr (Нерегистриран)
Публикувано13.11.04 20:30



Лоооошооооо.... колко пъти съм се влюбил/развел/изпонанайна... се заради.. некъв чат... е - бирата си беше от мен - ама от мара-отварачката -стана Беек"с



Тема Re: Я да ви питам ?нови [re: мaйнaTA]  
Автор *EдиH_oT_мHoГoтO* (непознат)
Публикувано16.12.04 08:01



...тогава просто спираш да бъдеш мазохист....

Благодаря на всички,свободни сте!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.