Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:14 23.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
*Кратък преглед

Тема голям проблемнови  
Автор .Grave-diggeR. (Iowa)
Публикувано10.12.04 18:22



Аре бееееееееееее .... писна ми от тея глупости!!!Всичко живо се е побъркало, всичко беснее около тея музикални лафове.Няма ли край всочко това!?!?!?!?... някой изрод е казал:
- На ти линк, прави каквото искаш.

Ама ако го фана тоя хахха ...
ама не, сериозно.Писна ми ... само вътре, вън, вътре, вън ... е да ... мозила помага ... но донякъде ... не те защитава от всички мизерии които могат да ти направят.Аре някой да викне тея администратори и да се приключи ...



от личен опит знам че е забавно да махаш хахаха

Don't go!I never wanted any body more than i wanted you


Тема Ха! проблем....нови [re: .Grave-diggeR.]  
Автор ritanata_zelka (Tъпо парче)
Публикувано10.12.04 19:14



Абе, чеде, викаш, че е забавно да махаш, ама когато ти го правиш, а не когато на теб го правят. Никой не обича да го тъпчат. Проблемът е, че ти правиш нещо, а не искаш на теб да правят същото. Е не става така, дарлинг. Има една библейска притча "каквото си направил ще ти се върне същото."Помисли малко за тва. Ако стигнеш до верният извод ще осъзначеш, че си пропищяла от собствените си дивотии.


kick or die trying

Редактирано от ritanata_zelka на 10.12.04 19:15.



Тема Re: Ха! проблем....нови [re: ritanata_zelka]  
АвторЛинa (Нерегистриран)
Публикувано11.12.04 08:16



Не приятелю,не ми е забавно да махам или да правя разни магарии-влизам да поговоря с някой познат или непознат.Ето сега-едно недоносче - !!_AEROLlTE_!!™-именувало се така постоянно ме изхвърля -вероятно е някое невзрачно човече което в живия живот е мижетурка на която не се чува гласът ,но тук е голям мъж.Човечето избива комплекси-какво да се прави-накрая в този чат ще останат само комплексарите като него.



Тема Re: голям проблемнови [re: .Grave-diggeR.]  
Авторpaзoчapoвaнaтa J (Нерегистриран)
Публикувано11.12.04 10:19



Много моля наистина, ако някой може да спре всичка това ще му бъда много благодарна и аз. Никога до сега не съм се принизявала на нивото на останалите, които ме поздравяват с музикалните си поздравчета няма и да го направя. Въпреки, че имам огромното желание да им натрия нослетата... но няма да стане. Лафчето е заприличало на едно блато. Постоянно се правят само и единтствено мизерии. Лично аз съм свидетелка как се плюе по гърбовете на много хора тук!!! Вземете мерки!!



Тема Re: Ха!голям проблем [re: paзoчapoвaнaтa J]  
Автор -:Maлka3мeйби:- (somethingtoldme)
Публикувано11.12.04 13:02



Виж са, зелко на фона на пътите когато са ме дропвали, мисериите които аз съм правила са нищожни.А и не е там роботата, че някой нещо направил.Там е проблемът, че няма админ които да въвежда ред и да спира тези които правят мизериите у лафа.

А по въпроса с това дали е забавно, еми да .. до едно време.после става тъпо .. е на мен ми стана и престанах, а някой прекаляват с това и вече стана банално ....

Ала-бала ...


Тема Re: голям проблемнови [re: .Grave-diggeR.]  
Автор!!Shut-[DowN]!! (Нерегистриран)
Публикувано11.12.04 20:06



ти пак ли се оплакваш бре Рали??



Тема Re: Ха! проблем....нови [re: Линa]  
Автор *EдиH_oT_мHoГoтO* (непознат)
Публикувано16.12.04 07:52



дам,спрямо аеро..квото и да е..си невероятно точнажалкото е че глупака незаслужава вниманието което му обращаме...

Благодаря на всички,свободни сте!!!


Тема Re: голям проблемнови [re: !!Shut-[DowN]!!]  
Автор -:Maлka3мeйби:- (somethingtoldme)
Публикувано19.12.04 14:46



хехеееее оплаквала съм се .. хаха аз просто изразявам възмущението си от това какво се случва в чата

Ала-бала ...


Тема Re: голям проблемнови [re: .Grave-diggeR.]  
Автор SomethingWrong (изтръщеняк :))
Публикувано20.12.04 23:33



Ама * * ** **** админи има . . ама не им пука! ти още ли не разбра?

Suffering shoud be creative!
Shoud give birth to something good and lovely!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.