Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:56 01.07.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Един доброжелателен съвет, гунчо:нови [re: ryнчo]  
АвторAндpoидпapaнoиk (Нерегистриран)
Публикувано09.12.04 19:50



... .. ....... ....! /нали се сещаш какво пише тук?/



Тема Re: Един доброжелателен съвет, гунчо:нови [re: Aндpoидпapaнoиk]  
Авторбeлeжka (Нерегистриран)
Публикувано09.12.04 22:33



някой приема нещата лично,а после твърди,че виждал само никове?Хи хи



Тема интересно, значи все пак бе безкрайно лесно:)нови [re: ocъзнaтa...вeчe]  
Авторocъзнaтa...вeчe (Нерегистриран)
Публикувано09.12.04 22:45



манипулация, да обобщим



Тема ЗАбележка:нови [re: бeлeжka]  
АвторAндpoидпapaнoиk (Нерегистриран)
Публикувано09.12.04 23:25



Така се раждат легендите, един ден това ще е част от чатърския фолклор. Може да съм без въображение, но пак погледнах, колонка никове, вдясно на екрана ми, проверих го три пъти преди да напиша това. Възможно ли е да виждаш нещо повече от мен? Сигурно е така. Приятен чат и успех в живота.



Тема Re: как само си мислиш, че имаш приятели тукнови [re: ocъзнaтa...вeчe]  
Автор .Grave-diggeR. (Iowa)
Публикувано10.12.04 17:06



Адски си прав/права ... точно така е.Всички в чата са "истински приятели",но когато се видите или дори някоя вечер в лафчето, когато не са на кеф, се правят на "кой съм аз".Много добре позната е тази теория, че всички у тоя лаф са "кухи" ... поне повечето .. които са т.н. хакери или ламери ... но няма значение за какви се оредставят .. по скоро е от значение какви са всъщност ... и отговора е ясен:Всички до един са лицемери ... двуличници ... веднъж са всичко за теб, друг път не те забелязват ... но защо да ги корим, при положение, че както те, така и ние самите можем да сме двулични. "око за око, зъб за зъб" ... няква глупост е това, но е доста изчерпателна.Щом ти правят мизерии, защо и ти да не им правиш.

Ама най-смешното е, че всички са си намерили "другарче" и си ходят по двамца, по тримца ... и като ги гледаш отстрани са толкова смешни.А ти си сам ... заблуден и отегчен от сичките глупости които се случват в чата ... рядко се намират свестни хора, или поне НЕ такива които се държат с теб в началото все едно си най-якия човек, а после ... нататък всичко е ясно ... но уви ... не можем да направим ниюо освет да "играем тяхната игра" ... абе ако сикаш да преуспееш трябва да си част от "мнозинството" .. т.е. да си лицемер, егоист и да си повече от нагъл(за това последното има да се спори доста).



Don't go!I never wanted any body more than i wanted you


Тема Re: как само си мислиш, че имаш приятели тукнови [re: .Grave-diggeR.]  
Авторocъзнaлa ce cъвceм (Нерегистриран)
Публикувано10.12.04 22:13



Всъщност си доста краен, но вероятно си имаш своята причина, както аз имам моята, за да съм също разочарована.По двама, трима или четирима...да хората тук са се приобщили към така наречени групички, но те пък също си имат своите причини.Изобщо нищо не е без причина...хубавото е че ми се размина:)

п.с. какво е "ламер", боли ли?



Тема Re: как само си мислиш, че имаш приятели тукнови [re: ocъзнaлa ce cъвceм]  
Авторлaмep (Нерегистриран)
Публикувано11.12.04 12:43



тебе ще те заболи, само да те копна!



Тема Re: Ако те заболи зъб...нови [re: Aндpoидпapaнoиk]  
Автор znamKakvoNapravi (непознат )
Публикувано11.12.04 12:52



Нищо нема те заболи бе, нал си само ник, ам че кухар



Тема Re: Ако те заболи зъб...нови [re: бeли зъбkи]  
Автор znamKakvoNapravi (непознат )
Публикувано11.12.04 12:57



а ти си сладичка нищо че си осъзната дай телефон стига се кри



Тема Re: как само си мислиш, че имаш приятели тукнови [re: лaмep]  
Автор -:Maлka3мeйби:- (somethingtoldme)
Публикувано11.12.04 13:20



така е до някъде ... в крайна сметка, наистина трябва и те да си имат причина да се държат така с теб ... и изобщо ... тези големи приятели да има утношение към които и да е ...

Ала-бала ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.