Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:52 21.09.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Ама, аз го обичам /Андроидпараноик, де/....нови [re: oбичaщa]  
АвторAндpoидпapaнoиk (Нерегистриран)
Публикувано17.12.04 09:56



....ъъъ, пък и себе си обичам. Само, че го търся извън чата, за да му се обясня в любов и наживо. Влюбих се от пръв поглед, в представата и остроумието, прозиращо м/у миглите му. Още го обичам, още не съм го виждал и в кю-то го няма, пък за скрити не съм си и помислял. Особено пък, с тези набези напоследък, абсурд. Ще ми копират репликите и ще ги изложат на показ, ужас. Това е недопустимо. /Тук обяснявам какъв див виртуален и реален секс правим, но се самоцензурирах, оставям го на въображението ви/. Щастлив съм, че го има тоя Андроидпараноик. Аз съм на неговите години и нямам дете, но бих му родил поне дузина, само да поиска. Ами това е, за пет часа сън, толкова.



Тема Re: Ама, аз го обичам /Андроидпараноик, де/....нови [re: Aндpoидпapaнoиk]  
Авторoбичaщa (Нерегистриран)
Публикувано17.12.04 22:12



...само това ще кажа, глупак.



Тема Re: Ама, аз го обичам /Андроидпараноик, де/....нови [re: Aндpoидпapaнoиk]  
Автор ckpeжинka (непознат )
Публикувано17.12.04 22:21



Не опорочавайте темата, идеше реч за приятели и такива, които не могат да бъдат такива, а не за любови и обич!



Тема Само това ще ти кажа:нови [re: oбичaщa]  
АвторAндpoидпapaнoиk (Нерегистриран)
Публикувано17.12.04 22:38



Точно така е.



Тема Re: Ама, аз го обичам /Андроидпараноик, де/....нови [re: ckpeжинka]  
Авторpoшaф (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 21:49







Тема Re: как само си мислиш, че имаш приятели тукнови [re: ocъзнaтa...вeчe]  
АвторRainStorm (Нерегистриран)
Публикувано23.12.04 18:56



Извод:ако ще се доверяваш на някого,да е доказал се коректен човек,след доста месеци чат-общуване,а иначе същите неща се случват и далеч от компютъра ...не виждам разлика.



Тема Re: не се карайте, а правете любов:)нови [re: oбичaщa]  
АвторMИKA (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 08:38



Намерила си нещо много ценно, пази го!



Тема Re: как само си мислиш, че имаш приятели тукнови [re: RainStorm]  
Автортoвa_e (Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 17:31



Тук е различно, защото навън няма субективни фактори, а тук е пълно с тях и ако някой наистина съумее да ти спечели доверието..то после адски боли, когато те разочарова...защото дори не можеш да бъдеш сигурен кому да се разсърдиш вътре в себе си!Защото изведнъж разбираш, че човека отсреща може би изобщо не е такъв, какъвто си усещал...истината е- чата е за наивници и всички сме такива, без да звучи обидно...просто души, които търсят нещо, но се страхуват да го вземат в реалното- това е.



Тема Re: как само си мислиш, че имаш приятели тукнови [re: тoвa_e]  
Авторspermicide (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 12:26







Тема Re: Ама, аз го обичам /Андроидпараноик, де/....нови [re: oбичaщa]  
АвторBlqblq (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 19:34



Да си жива и здрава само това ще ти кажа!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.