Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:53 28.04.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
*Кратък преглед

Тема Майна  
Автор TheKiller (непознат )
Публикувано05.12.04 20:29



ne moga da razbera kvi sa tiq lainari deto postoqnno me izkarvat ot chata napravi ne6tu po vaprosa we kak da se spravq s tiq izrodcheta?



Тема Re: Майнанови [re: TheKiller]  
Автор Bълkoдaвъ (глупости)
Публикувано06.12.04 00:13



Чети внимателно


Целуни задника ми човече и бъди здрав!


Тема Re: Майнанови [re: Bълkoдaвъ]  
Авторpaзoчapoвaнa (Нерегистриран)
Публикувано06.12.04 09:25



Е това е нонстоп в лафчето. Пълно с боклуци, които се мислят, че се нещо много, а всъщност са пълни нещастници. Правят се на интересни, а са супер смешни. НАПРАВЕТЕ НЕЩО ПО ВЪПРОСА!!! Не може постоянно народа да се оплаква. Кой го изхвърлят, кой го лашкат с музикални поздрави ..ееее това на нищо не прилича!



Тема Писнахте ми!нови [re: paзoчapoвaнa]  
Автор Lord Freez (чешит)
Публикувано07.12.04 19:03



Ей писна ми от такива като вас!То друго освен оплаквания от "хакерите" май не съм чел от доста време! Ми вземете проявете малко интерес в крайна сметка! Какво си мислите бре че ще спрете номерата в чата ли...смешници :)))Много ми е интересно как все такива като вас са изхвърлените! Мене що никой не ме закача?!Да се сменяла версията на чата....!И кво?! Да не би новата версия да е без бъгове а?! Аз поне не съм чувал за програма без слаби места....може и да има не съм капацитет някакъв но специално за чат няма кой да се занимава до толкова!Има едно нещо което се казва ЧОВЕШКИ ФАКТОР!Да ви го обясня че я ме разберете я не...значи каквото е направено от човек може да бъде разрушено от човек един вид!Ще мине месец и новата версия също ще бъде разбита!
Питайте чатерите как да се защите и какво да направите почти всички знаят...ето даже аз ще ви дам начин на защита: НЕ СЕ ЗАЯЖДАЙТЕ С НИКОЙ и всичко ще е наред.Айде и аз да цитирам Вълчо....целунете ми задника и бъдете здрави!

http://www.freewebs.com/lordfreez/

Редактирано от Lord Freez на 07.12.04 19:16.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.