Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 18.05.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За и против "кирилицата" в HTML версия на Лафчетонови  
Автор Bълkoдaвъ (глупости)
Публикувано11.11.04 22:50



Личното ми мнение,въпреки че съм почитател на кирилицата е ,че всеки може да се изразява свободно тук и на latineca,щом така му е по-удобно!Па и не всеки си има кирилица!Да знам,веднага ще посочите и KREDOR,но и това не е решение,за тези които са в чужбина(примерно)!


Целуни задника ми човече и бъди здрав!<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Bълkoдaвъ на 11.11.04 22:51.</EM></FONT></P>

Редактирано от Bълkoдaвъ на 11.11.04 23:01.



Тема Re: За и против "кирилицата" в (HTML версия на Лафчетонови [re: Bълkoдaвъ]  
Автор Bълkoдaвъ (глупости)
Публикувано11.11.04 22:59



И едно допълнение към майнаТа тука!Преди да триеш нещо,първо го прочети три пъти !!!!!!Имаше и интересни теми тука,по които клубарите си дискутираха !!!!!!!Най-лесно е всичко под ножа,прояви характер след като си се заел с тая работа ,а не само за отбиваш на номера!!Вижте ме,аз мога да трия и прочие!!!!!Към теб също имам забележки по отножение на изказванията ти тука!!!Дръж добрия тон!!!хахаха))))Ама не тон зеленчуци на борсата!!!!!Схващаш,какво ти говоря,ти си умно момче))))))и намали малко мастиката))))


Целуни задника ми човече и бъди здрав!


Тема Re: За и против "кирилицата" в HTML версия на Лафчетонови [re: Bълkoдaвъ]  
Автор мaйнaTAМодератор (реалистъ)
Публикувано12.11.04 05:34



Да давам ли и моя глас )) в анкетата както ти я нарече )) Ей ти го долу






Тема Nie deto sme na majnata si....нови [re: мaйнaTA]  
Автор Lord Freez (чешит)
Публикувано12.11.04 12:51



kak да пишем на кирилица ?!?Да не говорим че веднъж кирилизираш ли си компа след това само преинсталация го оправя .....айде мерси съм .

http://www.freewebs.com/lordfreez/

Редактирано от мaйнaTA на 12.11.04 18:10.



Тема Re: Вие дет сте на майната си ...нови [re: Lord Freez]  
Автор мaйнaTAМодератор (реалистъ)
Публикувано12.11.04 18:25



имате нещо наречено Кредор , отделно мога да ти постна кирилизатор на фонетика ако ти е удобно )) а най кардиналното решение дет мога да ти предложа е да си пишеш текстовете в abv.bg мейла и там има опция преведи от латиница на кирилица и така става )) сори градски разбирам проблема ти ))
но и ти се опитай да ме разбереш )) и знам че предпочиташ кирилицата , говорили сме)) аре опитай пък кат се прибереш пиячката от мен



Тема Re: За и против "кирилицата" в HTML версия на Лафчетонови [re: Bълkoдaвъ]  
Автор!!Shut-[DowN]!! (Нерегистриран)
Публикувано12.11.04 18:39



AZ SAM S TEB VAL4OO!!!!!!



Тема Re: За и против "кирилицата" в HTML версия на Лафчетонови [re: !!Shut-[DowN]!!]  
АвторXexe (Нерегистриран)
Публикувано13.11.04 20:33



Ми, пич - кат не знаеш ка се пише - вЪлчо или вАлчо - то - нормално...



Тема Re: За и против "кирилицата" в HTML версия на Лафчетонови [re: Bълkoдaвъ]  
Автор SomethingWrong (изтръщеняк :))
Публикувано14.11.04 20:39



Що за въпрос е това? Къде се намираме бе? В България! И да не се сме ние сме БЪЛГАРИ и мисля, че е редно, както говорим на майчин език, така и да пишем на него! Нито ще се повредиш нито нищо! А и повечето неграмотни пишат нарочно на латиница за да си оправдават грешките! Ама човек се учи от грешките си

Suffering shoud be creative!
Shoud give birth to something good and lovely!


Тема Re: За и против "кирилицата" в HTML версия на Лафчетонови [re: Bълkoдaвъ]  
Автор ПaпaraлПиpaт (непознат )
Публикувано16.11.04 03:52



Да те питам искрено и лично верно ли е че стоиш зад "музикалните позрдави" както се твърди тук?



Тема Re: За и против "кирилицата" в HTML версия на Лафчето [re: ПaпaraлПиpaт]  
АвторKиpилийчo (Нерегистриран)
Публикувано16.11.04 22:59










Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.