Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:13 13.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема КЛУБ НА КОМПЛЕКСАРИТЕ В ЧАТАнови  
Автор Aндpoидпapaнoиk (новак)
Публикувано22.09.04 10:23



Уважаеми Чатещи /или както, там ви е приятно да се наричате/, имам удоволствието и честта да ви обявя, че от днес, 06.08.2004г.сл.н.е. в чата най-сетне отвори врати един много полезен и необходим за всички нас клуб /прочетете по-горе наименованието му, за да не се повтарям/. Като негов основател, аз съм и Първи член и, разбира се, пожизнен и несменяем председател на Клуба. Назначавам за свой заместник /но не пожизнен и несменяем/ ritanata_zelka /дано не съм объркал правописа/, поради изявените от нея ораторски, лидерски качества, желание за работа и сексуални намеци....както и да е.Молби за записване се подават само лично, от регистрирани никове.Подадени от трети лица молби няма да се разглеждат, както и молби, подадени от нерег. никове. С това кратко слово обявявам клуба за открит, отворен за всички желаещи. Да ни е честито!
Забележка: Моля да бъда извинен за допуснатите, поради вродената ми глупост и несръчност технически грешки, но се надявам темата да предизвика небивал интерес сред чат-обществото,поради своята фундаментална стойност и непреходност на идеите заложени от основоположника, нашият обичан и многоуважаван Вожд, знаме на комплексарите в чата, Първи и последен, вечен и незабравим Андроидпараноик. Обичам те, Учителю наш!

Редактирано от Aндpoидпapaнoиk на 06.08.04 16:29.



Тема Re: КЛУБ НА КОМПЛЕКСАРИТЕ В ЧАТАнови [re: Aндpoидпapaнoиk]  
Автор Aндpoидпapaнoиk (новак)
Публикувано06.08.04 16:31



Просто за протоколът-Член №1 на клуба, вписан.



Тема Re: ЧЕСТИТО!нови [re: Aндpoидпapaнoиk]  
Автор Aндpoидпapaнoиk (новак)
Публикувано06.08.04 17:25



ТРИ ПЪТИ УРА ЗА ШЕФА- УРА, УРА ,УРА



Тема Re: Ей, ама искам по-висока активностнови [re: Aндpoидпapaнoиk]  
Автор Aндpoидпapaнoиk (новак)
Публикувано06.08.04 17:36



Не се притеснявайте, записвайте се смело, всички сме комплексари, само, че някои ги е срам де си го признаят



Тема Re: Ей, ама искам по-висока активностнови [re: Aндpoидпapaнoиk]  
Автор valess (:))
Публикувано06.08.04 23:00



.....ейй... ама голям ентусиаст излезе т,ва момче...чак клубче си заформи....май наистина ще пием по едно малко за твое здраве....!! Дерзай готин!!



Тема Re: 3 пъти уранови [re: Aндpoидпapaнoиk]  
Автор ritanata_zelka (еблива)
Публикувано07.08.04 12:01



Член номер две също требе да се впише. Все пак като твое вице заемам не по малко престижен пост. Поне си го признавам!

Всички сме ангели с едно крило, можем да летим само ако се прегърнем един друг


Тема Re: Ей, ама искам по-висока активностнови [re: valess]  
Автор Aндpoидпapaнoиk (новак)
Публикувано09.08.04 10:07



Благодаря, непременно. Наздраве!



Тема Re: 3 пъти ура! УРА, УРА, УРА, ВПИСАНАнови [re: ritanata_zelka]  
Автор Aндpoидпapaнoиk (новак)
Публикувано09.08.04 10:09



Честито, сега очаквам да привлечеш още членове



Тема Re: Ей, ама искам по-висока активностнови [re: Aндpoидпapaнoиk]  
Автор valess (:))
Публикувано09.08.04 10:59



Абе да взема и аз да стана един член да му се не види на тоя клуб...то с Председател се уреди, сега и с Вице...поне с един Член да разполагате?...хаха ,може ли?....миии....



Тема Re: Ей, ама искам по-висока активностнови [re: valess]  
Автор Aндpoидпapaнoиk (новак)
Публикувано09.08.04 11:28



Разбира се, че може, ние сме демократична и отворена за нови членове организация........пък и в момента изпитваме нужда от популярност, поради вродената скромност на местните чатъри. За да обобщя- ЧЕСТИТО ТИ СИ ЧЛЕН №3 НА НАШИЯТ МАЛЪК, НО ЗАДРУЖЕН КЛУБ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.