Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:29 05.07.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема как е възможно да ми се случи това?нови  
Авторeлфи (Нерегистриран)
Публикувано24.03.04 20:22



Въпроса ми е към администраторите на лафчето на дир.бг.
Има тази регистрация от почти 3 години и изведниж преди около месец-два се появи някаква Елфи....мислех,че дублирането на никова с вариации на буквите не е възможно...
Но ето че днес не можех да си вляза с ник-а елфи и влязох като нерегистрирана..и..както се досещате елфи беше вътре!!!!!!!
Как е възможно да се случи това?
Има ли някакъв начин да се санкционира тази девойка самозванка и защо сега аз съм с ник елфи,който в собствената ми регистрация е изтрит ?
Т.е. ако си го сменя с някое друго име от профила си-после не мога да си го върна!
Моля ви за съвет



Тема Re: как е възможно да ми се случи това?нови [re: eлфи]  
АвторHe3нaмБe (Нерегистриран)
Публикувано24.03.04 20:34



САНКЦИОНИРАНА???
Какво толкова се пениш за един ник, измисли си нов, направи си нова регистрация, ползвай си го...време е за малка промяна, все пак 3 години са много време...



Тема Re: как е възможно да ми се случи това?нови [re: He3нaмБe]  
Авторeлфи (Нерегистриран)
Публикувано24.03.04 21:05



Не..не се пеня....
точно това и мисля да направя...
Ще го сменя..
Обаче...се питах...възможно ли е човек да иска да си има един ник само,а да го принуждават да си го смени ?
И..не е ли редно администраторите в този чат да се грижат именно за интересите на нас,потребителите ?
И...нека ти кажа,нещо....не обичам хора без въображение,които не могат нищо друго,освен да копират чужди никове и да се крият зад чужда самоличност..
Проблема не е в името,нито в ник-а...
Който и да го е "хакнал" не може да "хакне" самоличността ми!
Обаче..това не променя факта,че е възможно да говори от мое име с хора,които си мислят,че съм аз и да промени отношенията ми в чата .
Та...въпроса ми е към администраторите...



Тема Re: как е възможно да ми се случи това?нови [re: eлфи]  
АвторBacKDowN (Нерегистриран)
Публикувано24.03.04 22:08



Разбери накрая, че Администраторите нямат никаква вина, че твоят ник не е ползван 3 години и е изчезнал от прякорите ти... просто даден ник като не се ползва се изтрива... не можеш ли да проумееш, че не е умишлено това, че просто е случайност? Сега като моят оригинален ник е изчезнал да тръгна да се жалвам ли? Просто измисли нов ник, никой не иска да ти хаква ника, това е естествено изтриване на ник, няма никакви "хакерски" намеси...



Тема И на мен ми се случи, елфи:)нови [re: BacKDowN]  
Авторslave (Нерегистриран)
Публикувано25.03.04 06:30



BacKDoWn, да не си кривим душиците - моят любим ник от четири години насам, баш Вие го пернахте преди три месеца, при това с крясъци: "Това как ти харесва, бе педерас?" и евтини ученически номера като промяна на цветови схеми, шрифтове и пр.
Та и аз не мога да се намърдам с него, а веселото е, че виждам, че е ползван неведнъж на справки! За елфи знам, че меко казано, е идвала през последните три години в лафчето:))
Нищо лично, чета тук из клубовете, че сте бил свестен, любящ приятелката си, забавен и интелигентен момък. Ама ако питате мен, няма да издаяня седемнайсе часа на моабет с Вас като потребителката Розали - за толкоз време сигурно и машината ще ми взривите, знам ли?



Тема Slaveнови [re: slave]  
АвторBacKDowN (Нерегистриран)
Публикувано25.03.04 10:52



Ти готин, не случайно знаеш, че заслужи всичко...знаеш за какво говоря, като не можеш да си мериш думите не ми пиши, а това какво правя с приятелката си не мисля, че те вълнува или греша? Знам е кой си, а евтините номерца със цветовете и т.н не съм отрекъл, че имам пръст в това, нали? Не се крия ако съм направил нещо на някого за разлика от други които могат като мен, това обаче теб не засяга, пиша го за другите, дето се казва " враговете" :))



Тема Slaveнови [re: slave]  
АвторBacKDowN (Нерегистриран)
Публикувано25.03.04 11:00



Нещичко да добавя, най-много мразя като някой мен провокира по някакъв начин а при друг се изкарва невинен и едва ли не жертва на лудостта на трети, ако не ти говори нищо, примера с мен ще ти дам, "Извинете, олигофрена с ник Анпекс™ приятел ли ви е?:))" твои думи, и да отричаш си знаеш, че не лъжа...дръж се по-прилично и няма да имаш ядове, от мен пък никакви, не с и ми интересен за занимавка...чакам отговор, знам че ще имаш :))



Тема ТЪПАНАР ПРОСТнови [re: slave]  
АвторA3 ЩE TИ EБA MAЙKATA (Нерегистриран)
Публикувано25.03.04 11:20



SLAVE КУЧЕ МРЪСНО САМО ДА МИ ПАДНЕШ СЕ ПИШИ В ПИРОГОВ МАМА ТИ ДЕЕБА СЕЛСКА ПОМНИШ ЛИ КАК КЪЛНЕШЕ НА ЕДИ КОЙ СИ ЕДИ КОГО СИ ДА ПУКНЕ И ТАКА НАТАТЪК МАМА ТИ ДЕЕБА ПОМИЯР



Тема Скъпа елфинови [re: eлфи]  
Авторslave (Нерегистриран)
Публикувано25.03.04 21:18



Това е положението, уви. Виждаш какво става и на какво е заприличало лафчето. Дръж се прилично, не Ги ядосвай и ще векуваш с любимия си ник. Те те знаят кой (коя си), въпреки, че не ги познаваш и надали би искал(а) да Ги познаваш. Стенат ти, че приятелките (приятелите) им не те интересуват, въпреки, че пет пари не даваш за последните и наистина не те интересуват.
Прилично държание му е майката, елфи. Трябва да Им се нравим. Като си изстискат акнето от челцата и освирепяват!
Роза.



Тема Re: ТЪПАНАР ПРОСТнови [re: A3 ЩE TИ EБA MAЙKATA]  
Авторslave (Нерегистриран)
Публикувано26.03.04 03:23



Тъпанар прост,
Отгоре се мъдрят обясненията на едикойси лешпер, който не се свени да се похвали на мегдана, че е ударил хорски ник преди месеци и хич и не се смущава да призовава хората към приличие спрямо персоната му, която осемдесе процента отнезнамкъдеси я били знаели. Обръщай се към него. Аз на майка никога не псувам. Приказвайте си, може да се харесате, да се вземете и да остареете заедно.
Мръсни кучета няма, пич.
Бъди здрав.

(Ти каракачанка виждал ли си преди да приказваш глупости за института Пирогов? Пак нищо лично.)
(Извинения на всички свестни хора, които са били псувани от псевдонима "slave", докато не съм имал достъп до него...както нямам и сега. Халал да им е.)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.