Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:16 05.07.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Не мога да спра да мисля за негонови  
АвторEднa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.10.04 23:01



Хора кажете ми какво да правя? Тия дни се запознах с един чатър в клуб 30+ и не мога да спра да мисля за него!!!! Той е отскоро в чата и очевидно ходи там само за забавление, но е умен, интелигентен, възпитан, има страхотно чувство за хумор и никога не се държи просташки! Толкова беше мил и внимателен с мен когато се запознахме, а на мен толкова ми трябва и май яко хлътвам по него! Ще кажете това е глупост. Част от мен мисли същото, но останалата копнее по този човек. А дори не знам кой е, как изглежда, с какво се занимава... Знам само че е 2-3 години по-възрастен от мен. Моля ви, дайте ми съвет, какво да правя!!!! Семейна съм, вероятно и той е семеен. Моля ви не ме питайте нито за моя нито за неговия ник в чата. Това едва ли има значение. Просто ми помогнете със съвет ако можете...



Тема Re: Не мога да спра да мисля за негонови [re: Eднa жeнa]  
АвторHинa (Нерегистриран)
Публикувано13.07.03 00:31



Надявам се да се шегуваш-това си е чиста лудост-заради две сладки думи,казани не само на теб,а на куп още хора си готова да зарежеш всичко ?Тук в чата всички сме весели,забавни,разтоварваме се ,водим разговори-повечето не се познаваме,караме на доверие,завързват се приятелства,но ти къде си залетяла? Ами ако този човек не е такъв за какъвто се представя?Каво знаеш за него? само думички,казани от него-семейна съм като теб,и ми липсва нещо,което едвали бих могла да намеря тук-повярвай ми,забрави този случай!



Тема Re: Не мога да спра да мисля за негонови [re: Eднa жeнa]  
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано13.07.03 00:32



Само ще ти кажа, че милите и внимателните в чата са толкова малко, а жените толкова държим на тези качества, че сигурно още стотина чатърки вече въздишат по него като теб. А и той не си поплюва предполагам - сее чар наляво и надясно - те тези ги умеят тия работи. Не се захващай - съвет.



Тема Re: Не мога да спра да мисля за негонови [re: Eднa жeнa]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано15.07.03 11:15



ВЕднаг ати казвам какво да парвиш,маце:)Просто иди и се срещни с него!Чатейки дълго с някойй,без да с евидим,ние си създаваме в него образа на идеалния,съвършения(идеалната,свъвършената),особено ,ако си лада чатърка:))така наречените виртуални влюбвания обикновено се разбиват н апух и прах,щом се срещнеш реалити с човека,така че-за да не се измъчваш-давай!!!



Тема Re: Не мога да спра да мисля за негонови [re: Eднa жeнa]  
АвторЛeтeц (Нерегистриран)
Публикувано15.07.03 17:08



Знам как се чувстваш! Подобно ме споходи съвсем наскоро! Тръпката е голяма, не и позволявай да изчезне! И аз съм семеен и обичам жена си, но това което ми дава чата е несравнимо!!! Изневярата в мислите не е изневяра! /Може би последното е само за оправдание/ Търси го и го намери! Преживейте незабравими мигове заедно, за да не съжеляваш .....някога. Но внимавай.....и мошенниците са много. Проучи и много добре помисли! Този път е трънлив и много опасен, но ти го препоръчвам! Ще се радвам да си побъбрим някога!



Тема Re: Не мога да спра да мисля за негонови [re: Лeтeц]  
АвторПфy! (Нерегистриран)
Публикувано15.07.03 17:26



Ама че глупост изтърси тоз летец! Такива тръпки в чата - бол. Ако си обичаш мъжа - не им се давай. Защото и да се стигне до нещо - то ще си е едно легло и нищо повече.

И Г-н за един ден е прав - срещни се с ЧУДОТО - със сигурност ще изтрезнееш мноого бързо. Тези най-често са много изкусни на екрана, а всъщност са най-обикновени свалячи. Галантният мъж не е за една жена. На него му трябва МНОГО внимание и МНОГО жени . И жертва всичко заради това.



Тема Re: Не мога да спра да мисля за негонови [re: Пфy!]  
Автор as (непознат)
Публикувано15.07.03 17:46



Стига сте напътствали жената! Тръпката си е нейна! Изживей я сама и да не те е грижа кво ще кажат другите! В чата хората са много и не всички са отвратителни!!! И не всички лъжат! И не на всички целта е да те вкарат на всяка цена в леглото!!! Така, че търси го мислейки и чувствайки!



Тема За "az"нови [re: as]  
АвторПфy! (Нерегистриран)
Публикувано15.07.03 21:47



Напътстваме я, защото тя това иска. Нека си избере сама кое от мненията я устройва и в кое ще се вслуша. А тая работа с тръпките хич не ми харесва. Животът не е само тръпки. Хайде сега, да се изпоразведем всичките заради едните чат- тръпки. А друго какво - да си ги изживяваме тръпките - всичките ли? Тръпките са за неженените. Почнеш ли веднъж с тръпки - край няма.

Може и да срещне голямата си любов в чата - не е изключено. Но това със сигурност може да се твърди чак след няколко месеца чат с този човек. А не няколко разговора. И трябва да е сигурна, че той не прави с другите чатърки същото като с нея.

Извинявам се за грешката в ника на първия ми постинг - този, когото исках да цитирам, не беше "Г-н за един ден" а "На кого му пука".



Тема Re: Не мога да спра да мисля за негонови [re: as]  
Автор LiNkiNLaDy (wow...)
Публикувано16.07.03 02:26



e za6to ne q napatstfame sled kato tq ni moli ...



Тема Re: За "az"нови [re: Пфy!]  
Автор LiNkiNLaDy (wow...)
Публикувано16.07.03 02:32



XeXe, daje i sled nqkolko meseca ne moje6 da go tvardi6.. ot li4en opitt govorq..
net vruska polvin godina, polvin godina si raspravqhme kolko mnogo se obi4ame i drugi shitz. Nakraq se isponapsuvahme i tfa be6e kraq :P
t. f posletstfie mu vidqh snimkata (6toto tfa moito be6e na principa "liubofta e slqpa"), i gor4ivo sajaliavah 4e sam si zagubila tolkova mnogo vreme. abe Idiot6tini :P
taka 4e nqkolko meseca vaob6e ne sa dostata4no, hora...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.