Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:55 27.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема MALKO ISTINI......................нови  
АвторGALA_lBlZA. (Нерегистриран)
Публикувано31.01.04 21:28



HAIDE SEGA DA IZIASNIM NA NIAKOI ZA KAKVO STAVA DUMA I PONEJE NIE S PRIATELKATA MI PLAMENA NIAMAME OT KAKVO DA SE KRIEM ZATOVA SHTE RAZKAJEM ZA KAKVO STAVA VAPROS.I TAKA KOITO ISKA DA NI KAJE NESHTO NEKA IMA SMELOSTA DA VLEZE S NIKA SI A NE DA SEW KRIE ZAD NEREGISTRIRANI IMENAN ZASHTOTO TO PO PISANETO I PO IZKAZVANETO SI LICHI KOI OTGOVARIA NIAMA NUJDA DAJE I DA PREDPOLAGAME.I TAKA SELINA-TANIA,I POPA-KALOIAN HAIDE DA PRESTANEM S VASHITE REVNOSTI I MANIA ZASHTOTO VECHE DOSTA HORA VI ZNAIAT ZASHTO SE DARJITE TAKA I AKO NIAKOI E PROPUSNAL AZ MOGA DA RAZIASNIA SEGA-PONEJE I DVAMATA STE VLUBENI V HORA OT TUK VLIZASHTITE,NO UVI NIAMAHTE SHANSA DA BADETE S TIAH I RESHAVATE DA SE DARJITE KATO IDIOTI.DA NAISTINA SME SE DARJALI PONIAKOGA ZLE S HORATANO NIMA KADE KADE HORA KOITO IMAT PO OTVRATITELNO DARJANIE OT NAS TAKA CHE HAIDE DA NE POCHVAME DA GOVORIM ZA TOVA ZASHTOTO VSEKI GO ZNAE.A I OSHTE NESHTO NIE NE SE ZANIMAVAME KATO VAS DA CHETEM LI4NI NESHTA NA HORATA ZASHTOTO KAKTO KAZVATE VIE TUK E SAMO CHAT I NE E ZA IZVAJDANE NA LI4NI NESHTA NA POKAZ A VIE TO4NO TOVA PRAVITE VECHE OT ZLOBA I ZAVIST.HAIDE DO TUK E OT MEN I PONEJE VIE SE IZKAZAH TE ZA MEN BI TRIABVALO I AZ DA GO NAPRAVIA I SHTE GO NAPRAVIA SEGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZA VSICHKI KOITO NE SA RAZBRALI PONEJE SELINA E VLUBENA V ZEMNIA NO TOI NE IA ISKA TAKA CHE TIA RESHI CHE AZ SAM VINOVNA ZA VSI4KO ,A POPA E VLUBEN V MEN ,NO UVI AZ IMAM MAJ I NE GO ISKAM TOI SASHTO TAKA RESHI DA SI OTMASHTAVA HAIDE SEGA DA VIDIM KOI IMA PRAVO TUK.NE MI E PRIATNO CHE SE NALOJI DA RAZISKVAM TOVA TUK NO KAKVOTO POVIKALO TAKOVA SE OBADILO.TOVA BESHE OT MEN ZA VSICHKI TIA PROSTOTII KRAI.UBII PROSTAKA S MALCHANIE



Тема Re: MALKO ISTINI......................нови [re: GALA_lBlZA.]  
Автор™ Otka4@лKa ™ (Нерегистриран)
Публикувано31.01.04 23:16



Aбре човек, моля ти се , кви са тия глупости, предназначени за некой си, аре бе нема ли пощи за тая работа?!



Тема Re: MALKO ISTINI......................нови [re: ™ Otka4@лKa ™]  
Авторgala_ibiza (Нерегистриран)
Публикувано02.02.04 18:19



haide kato ne si naiasno s neshtata da ne se obajdash a!!!!!!!!!



Тема Re: MALKO ISTINI......................нови [re: gala_ibiza]  
Автор™ Otka4@лKa ™ (Нерегистриран)
Публикувано02.02.04 20:37



Хехехехе, хахахаха, хихихихи...то наясно са 5 човека, брей, ма мноо си сташна, споко, не ме бий...пък и не си ти тая дет ше ми каже кво да правя, не мислиш ли?!



Тема Re: MALKO ISTINI......................нови [re: GALA_lBlZA.]  
АвторHe знaм зaщo пишa (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 21:58



Абе моме, що не щракнеш и малко кирилица? И нещо правопис, или малки букви чат-пат? Аман от неграмонтици в тоя чат......



Тема Re: MALKO ISTINI......................нови [re: He знaм зaщo пишa]  
Авторgala_ibiza. (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 18:18



pravopis li?!a ne stavai smeshna molia te.I tova tuk ne e tema za pravopis ama iavno ti nemojesh da chetesh taka che ia malko se ponapani i togava pishi.



Тема Re: MALKO ISTINI...................... [re: ™ Otka4@лKa ™]  
Авторgala_ibiza. (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 18:19



tochno che mislia!!!tam e razlikata mejdu teb i men.aka che haide s teb niamam za kakvo da si govoria.aman ot tapa4ki



Тема Re: MALKO ISTINI......................нови [re: gala_ibiza.]  
Авторplamena. (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 18:53



abe galio,kvo si tragnala da se obiasniava6 na xora,deto xi4 ne sa v 4as:))))?Ia si jivei spokoino i da si prodaljavame da se zabavliavame,a koito iska neka se vpriaga na prostotiata na xorata.Znae6,4e nikoi ne moje da ni naloji mnenieto si ili da ni kontrolira,taka 4e neka si pi6at,kvo ti puka:)))???Xaide stiga sam ti pisala 6te ti go kaja dove4era kato se priberem v ka6ti:)))))



Тема Re: MALKO ISTINI......................нови [re: plamena.]  
Авторgala_ibiza. (Нерегистриран)
Публикувано09.02.04 12:09



EI GOLIAMA SI SHMATKA:))))AZ SAM SPOKOINA KAKVO DA MI E NA MEN:)))HAIDE STIGA SME SI DRASKALI TUKA I BEZ DRUGO SHTE SI GOVORIM V KASHTI:)))




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.