Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:57 12.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: molia da se vzemat merkiнови [re: mania]  
Авторgala_ibiza. (Нерегистриран)
Публикувано11.02.04 15:45



A TI SI DOSTA ELEMENTARNA KATO SI MISLISH CHE NEZNAM KOIA SI:))AMA NIAMA KAKVO DA SE RAZPRAVIAM VECHE S TAKIVA KUCHKI KATO TEB:))))



Тема Re: molia da se vzemat merkiнови [re: gala_ibiza.]  
Авторselina (Нерегистриран)
Публикувано11.02.04 16:57



Слушай какво Галино. Писна ми да знаеш. Омръзна ми да получавам бележки кога, къде и какво си дрънкала по мой адрес. Ако не ми бяха оставили бележки, че си решила да се правиш на писателка нямаше да влезна в този клуб. И не мога да разбера защо занимаваш хората с простотиите си. СПРИ бе малката. Знам защо беснееш , но това си го правиш сама - С ГОЛЯМАТА СИ УСТА. Защо не престанеш да обвиняваш хората. Нито едно от мненията тук ,нито в другите ти теми е мое. Това което пиша сега го пиша аз. Явно доста хора са ти вдигнали мерника и са попадали на теб и са чели простотиите ти.. Защо не си гледаш виртуалния секс и проблемите дето си се накиснала в тях. Остави хората на мира. И престани с тази параноя. Явно не ми познаваш стила, не си обърнала внимание как се изразявам . И този груб тон тук дето не ми е присъщ го държа заради хората дето си ги обвинявала вземайки ги за мен.

Хайде престани. Нищо не печелиш. Аман от теб вече.



Тема Re: molia da se vzemat merkiнови [re: selina]  
Авторgala_ibiza. (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 15:40



tipi4no v tvoi stil da postapish taka:))ochakvah go ama se chudeh koga shte progovorish.ya ne stavai smeshna i ne si misli che mi puka kakvo pishesh:)))haide razkarai se tapo ku4ko i me ostavi ti namira razbra li:))))mnogo si elementarna to4no che ti poznavam stila:))))))))



Тема Re: molia da se vzemat merkiнови [re: StrangeLittleGirl]  
Автор нaмpъщeн (brigadira)
Публикувано14.02.04 01:39



Аз мисля че има закони които определят подобни неща наистина като нарушение на човешките права и по-специално на достъпа до информация.Но ти си помисли за друго,пак статия във в-к 24 часа :"младеж на 24 години намерен с отрязани пръсти на дъното на развъдник" и коментариите че същия се е занимавал с компютри и най вероятно в следствие на хакерските му набези амбициран потребител на интернет му е видял сметката.Е......?Не се ли замисляш също така че на някой може да му писне и да поеме нещата в свои ръце?



Тема Re: molia da se vzemat merkiнови [re: roto_corason]  
Авторnegro (Нерегистриран)
Публикувано25.03.04 12:43



ne e 4estno edni da go mogat a drugi da go duhat!



Тема ДЕЛО НА ОСТЪР ЕЗИК СТАЯ ДИР!нови [re: gala_ibiza.]  
Авторaдминa (Нерегистриран)
Публикувано26.03.04 17:56



ТОЙ ГИ ПРАВИ ТЕА РАБОТИ



Тема Re: molia da se vzemat merkiнови [re: gala_ibiza.]  
Авторbeach (Нерегистриран)
Публикувано28.03.04 15:55



След като видяхме в постинга "Псувни" какъв речник имаш- ми вижда се кой е незадоволен :-)
Вместо да се правиш на онеправдана- що не си намериш на теб кой да ти го сложи:-)



Тема Re: molia da se vzemat merkiнови [re: beach]  
Авторgala_ibiza. (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 15:56



ha ha ha men ima koi da me zadovoliava spoko:))))ama ti ne si v chas neshto taka che ne se obajdai molia te i predi da govorish za niakoi parvo proveri neshtata kak sediat?!!!!davam ti savet makar che edva li shte go vzemesh pri sarce sled kato vidiah tapiata ti otgovor:))ama karai da varvi az sviknah na tapi kranti:))))



Тема Re: molia da se vzemat merkiнови [re: gala_ibiza.]  
Авторjadna_za_lubov (Нерегистриран)
Публикувано03.04.04 10:59



Всъщност и на мен ми се случи същото.Как може да бъда квГорубляне и да си чакам маршутката за Младост,а в същото време да съм в чата???Тва е малко невъзможно ако аз не съм се клонирала без да знам...Не искам да ви вдигам скандали и нещо такова-чатя отдавна в dir.bg но до сега такова нещо не ми се беше случвало,моля и аз да се вземат мерки!!!!!!!



Тема Защо така сериознонови [re: jadna_za_lubov]  
Авторlentiaykata (Нерегистриран)
Публикувано03.04.04 14:14



приемате нещата. Някой е решил да се забавлява, какво толкова е станало. Или витруалния ви живот е по важен от реалния.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.